Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
eber

[Opinie] Szczeniactwo brać za mordy!

Polecane posty

Witam!

 

Wrukwia mnie to już strasznie! Czy jest w Polsce uczciwa firma zajmująca się internetem, hostingiem itp pierdołami?

 

Kolejny gnój do odstrzału: serverownia.pl

 

1) Przez ponad tydzień nie potrafił zrealizować mojego zamówienia, które było proste: dwa autopiloty i dwa serwery shoutcast

 

2) Serwer shoutcast, który u niego kupiłem i używam jako relay, od paru dni jest niewidoczny w katalogu shoutcast.com. Powód? Pajac zrobił go PRIVAT

 

3) Po tygodniu moniotowania i wysyłania maili, zostawiania informacji na gg, dzwonienia itp itd - nadal jest PRIVAT

 

Chłopaczek pytany o to, dlaczego serwer jest privat sugerował coś, że radio generuje za duży ruch.

 

Według jego zapewnień serverownia.pl hostuje kilkanaście stacji radiowych. Jednocześnie jego serwery mają wykupione 8TB transferu.

 

A sama rapgra.com generuje jakieś 100GB transferu dziennie...

 

Podsumowując - lać takich gówniarzy i patrzeć czy równo puchną. Kupiłem serwer na miesiąc i na pewno tej umowy nie przedłużę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Wrukwia mnie to już strasznie! Czy jest w Polsce uczciwa firma zajmująca się internetem, hostingiem itp pierdołami?

 

Kolejny gnój do odstrzału: serverownia.pl

Błąd ortograficzny w nazwie nie dał Ci do myślenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dał, ale skoro chłopaczek bombardował mnie mailami, że och, ach, że dla niego taki klient jak rapgra.com to super łałałiłi

 

To mi się po prostu, po ludzku...

 

Zrobiło go szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale forma w jakiej to napisałeś również nie odbiega od zachowania zwanego:

Szczeniactwo

 

Dostajesz ostrzeżenie, a temat wędruje do piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie admin: takimi decyzjami przyczyniasz się do rozwoju szczeniacko-cwaniackich "firm" hostingowych.

 

Mocne słowa są zasadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat o Serverowni wiadomo same złe rzeczy od jakiegoś roku. Nie odkryłeś Ameryki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tu widzę tylko jednego szczeniaka... (co bardziej dojrzali się domyślą..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eber, nie wydaje ci się, że jest coś nie tak z twoim myśleniem, skoro zamawiasz i narzekasz na konto w "firmie", która jest od dawna sławna dzięki swojej solidności? Taki problem był sprawdzić czy to nie krzak?

 

Inteligencja w narodzie umiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shive: tak jak nie znam reputacji dziwek z Placu Cyryla w Poznaniu, tak nie znam reputacji gównianych polskich "firemek" internetowych. Wychodzę z założenia, że jeżeli ktoś chce zarobić, to się raczej stara robić dobrą opinię sobie i swoim usługom.

 

A jeżeli jeszcze dostaję od niego nie wiem...pięć, sześć maili? z prośbą o przetestowanie jego usług.

 

No ale widocznie gdzieś się pogubiłem...

 

A co do szczeniactwa - ten chłopaczek twierdzi, że ma 20 lat. Aż sam się za siebie wstydzę, jeżeli tak się zachowywałem w jego wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pseudo-dorosłe?

 

A co? czerwienisz się na widok piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eber, ile Ty masz lat?!

Bo mocne słowa, to mocne słowa, a wulgaryzmy to wulgaryzmy. Coraz bardziej mnie denerwujesz i jeszcze chwila i zablokuje ten temat, a Tobie dla ochłody dam kolejne ostrzezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tm:

 

25

 

A czy ostrzeżenie skutkuje jakimiś zabawami z prokuratorem? Czy to po prostu taka adminowo-onanistyczna kara?

 

No tak, grozi mi to, że zły eber, który gnoi nazywa gnojami, gówniarzy gówniarzami i kala imię polskiego hostingu, nie będzie mógł się wypowiadać na tym, jakże wartościowym i pełnym szalenie istotnych informacji, forum.

 

shive: to jest kupno serwera audio, nie kupno samochodu czy budowa domu. Czy jak kupujesz mleko to też siedzisz na google i szukasz informacji o mleczarni?

 

Sorry, głupie pytanie. Wiem, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że moce przerobowe twojego mózgu (tu założyłem ostrożnie, że posiadasz takowy) nie pozwalają na odróżnienie skomplikowanej usługi od produktu rodem z mleczarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shive: Byś sie k*wa zdziwił jak trudno zrobić ser topiony. A tekst z mocami przerobowymi mózgu trąci troche pizdą w okularach.

 

Teraz dopiero robie się wulgarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, już byłeś wcześniej.

 

<wycieczka mode>

Po lewej widzimy stan wrzenia człowieka niestabilnego psychicznie.

</wycieczka mode>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

p: Ze wzajemnością.

 

Ale nie bój. Większość osób, które znam, leją ze studentów/absolwentów polibudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie bój. Większość osób, które znam, leją ze studentów/absolwentów polibudy.

Hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakby tego było mało - ostatnio w MTV szydzili z "komputerowców". Ekipa telewizyjna była na jakimś turnieju komputerowym i pytali się zgromadzonych ludzi czy "czują ten swąd komputerowca" ;)

 

Więc joł joł.

 

Wysłany Pon Lut 06, 2006 5:32 pm:

 

shive: boli mnie brak Twojego ustosunkowania się do mojego pytania dotyczącego sera topionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Nie mów, że to rap tak robi ludziom format mózgu

 

nie ja tez slucham tej muzyki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×