Skocz do zawartości
Kede

[Współpraca] Szukam ludzi do rozkręcenia forum (płace zł)

Polecane posty

startowa.png

 

Witam

Jestem założycielem darmowego hostingu www 4un.eu

 

Do serwisu powstało forum które jest jednocześnie supportem dla użytkowników darmowego hostingu jak i zbiorem ogólnych porad, artykułów związanych z hostingiem, domenami, seo, grafiką i programowaniem.

Na razie jest mało działów, z czasem będą dodawane, szukam ludzi a najlepiej grupki ludzi którzy pomogą/zajmą się rozkręcaniem forum. Czeka ich miła współpraca, konta hostingowe za darmo (na miarę parametrów tych płatnych) a także $ gotówka wink.png

 

Czego potrzebuje?

-ludzi obeznanych w tematach związanych z komputerami, internetem, pozycjonowaniem, grafiką itp.

-potrzebuje osób którzy chcą pomóc oraz majją dużo wolnego czasu, wiedza nie gra już tak dużej roli,

-pisanie ciekawych artykułów, lub dodawanie ciekawych linków i dyskusji na ten temat

-rozreklamowanie forum wśród znajomych, na forach.

 

Co oferuję?

-sam będę starał się dodawać codziennie artykuły, tutoriale pisane przeze mnie.

-z waszą pomocą forum stanie mocno na nogi, będzie pozycjonowane i stanie się dużym zbiorem potrzebnych informacji.

-oferuję hosting za darmo (na miarę parametrów hostingów płatnych)

-rangę na forum (moderator, VIP, weteran)

-stały zysk (zł) i późniejszy % z zarobków (z reklam i nie tylko- również z różnych projektów forumowych)

 

Serwis główny jest systematycznie reklamowany i pozycjonowany, dziennie przybywa 4-10 kont hostingowych.

W ciągu 2tygodni strona wskoczyła na 15 miejsce pod 3 frazami dobrymi frazami i top2 pod słabą frazą. Ma PR=3

 

ADRES FORUM: support

KONTAKT: GG: 3643569 email: support(małpa)4un.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oferuję?

-stały zysk (zł) i późniejszy % z zarobków (z reklam i nie tylko- również z różnych projektów forumowych)

 

A tak konkretnie to ile tego stałego zysku oferujesz?

 

W/g mnie nie jesteś wiarygodny - kontakt tylko mail i GG, na stronie też tylko mail. Ludzie coś Ci zrobią Ty zwiniesz interes i nic za to nie dostaną bo brak jakichkolwiek danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-stały zysk (zł) i późniejszy % z zarobków (z reklam i nie tylko- również z różnych projektów forumowych)

 

Przecież to darmowy hosting. O jakich zarobkach mówisz ? (w sensie kwocie)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego potrzebuje?

-ludzi

Nie traktuj ludzi przedmiotowo... Pracownicy, wolontariusze itp, to nie zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Kede, jeśli na poważnie myślisz o darmowym hostingu to jak widzę na waszej wizytówce reklamę to nie chcę myśleć ile tych reklam będzie na stronach waszych klientów, którym za free dacie hosting.

 

Panie Kede, jeśli na poważnie myślisz o darmowym hostingu to jak widzę na waszej wizytówce reklamę to nie chcę myśleć ile tych reklam będzie na stronach waszych klientów, którym za free dacie hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Igorek na stronach użytkowników póki co nie ma ani jednej reklamy ;) nawet ani jednego linka ;) Mylisz forum z serwisem jedno z drugim ma mało doczynienia- wspomniałem o reklamach na forum i projektach forumowych.

Rozumiem słowa krytyki, być może źle to napisałem. Aczkolwiek potrzebowałem kilkanaście osób (wolontariuszy niech będzie). Brakuje 4 użytkowników chętnych do pomocy. Jak coś dane kontaktowe są w pierwszym poście.

 

Przecież to darmowy hosting. O jakich zarobkach mówisz ? (w sensie kwocie)

Napewno nie kokosy, ale tak jak pisało do mnie kilku ludzi (pasuje im doładowanie tel. co jakiś czas). Mam kilka pomysłów i naprawdę nie chodzi tu o reklamy na stronach klientów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem słowa krytyki, być może źle to napisałem. Aczkolwiek potrzebowałem kilkanaście osób (wolontariuszy niech będzie). Brakuje 4 użytkowników chętnych do pomocy.

 

Pisałaś wyraźnie, że płacisz tylko nie napisałeś ile, teraz piszesz, że szukasz frajerów, którzy zrobią za Ciebie robotę, dodatkowo jesteś osobą anonimową.

Temat leci do piaskownicy bo tam jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno nie kokosy, ale tak jak pisało do mnie kilku ludzi (pasuje im doładowanie tel. co jakiś czas). Mam kilka pomysłów i naprawdę nie chodzi tu o reklamy na stronach klientów. Pozdrawiam

No to niezła forma zarobku, doładowanie telefonu. Tak zarabiają nastolatki na imprezach, chyba nie zatrudniasz nastolatek?

 

Jeśli rozpoczynasz jakąś działalność, bez względu na to czy jest to forum, bezpłatny hosting czy firma za dwa miliony złotych to zatrudniasz osobę na konkretną płacę i do konkretnego zadania. Zatrudnienie za doładowanie telefonu pokazuje jak poważnie myślisz o tych ludziach.

 

Co pomyślą sobie ludzie którzy powierzą Tobie swoje dane na serwerze?

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprecyzujesz konkretne zadania i konkretną kwotę jak będziesz płacić co miesiąc to pomyśle, bo mam teraz więcej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość osób które do mnie piszą zaznaczają że nie chcą pieniędzy tylko chcą pomóc. Oferuję wynagrodzenie, ale to tylko pisanie na forum to nie praca, miliony ludzi pisze na forach za darmo. Osoby które do mnie się pozgłaszały same zaproponowały np. doładowanie do tel. raz w miesiącu i żadna z tych osób nie ma <18lat. Dla mnie to wygodne i opłacalne.

 

to zatrudniasz osobę na konkretną płacę i do konkretnego zadania

Nie zatrudniam. Nie prowadzę firmy i nie szukam pracowników...

 

Temat dotyczy forum a nie serwisu oferującego darmowy hosting stron. Forum to jedno darmowy hosting to drugie.

 

Temat do zamknięcia, więcej osób już nie potrzebuje;)

 

 

EDIT:

dodatkowo jesteś osobą anonimową

Każdy z was jest anonimowy, nie widzę w żadnej nazwie profilu imienia i nazwiska. Dodałem kontakt, z każdym rozmawiam indywidualnie o pieniądzach.

 

No nie wiem jak dla was ale jak dla mnie pisanie na forum za doładowanie to raczej bardziej wolontariat niż praca.

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość osób które do mnie piszą zaznaczają że nie chcą pieniędzy tylko chcą pomóc. Oferuję wynagrodzenie, ale to tylko pisanie na forum to nie praca, miliony ludzi pisze na forach za darmo. Osoby które do mnie się pozgłaszały same zaproponowały np. doładowanie do tel. raz w miesiącu i żadna z tych osób nie ma <18lat. Dla mnie to wygodne i opłacalne.

 

 

Nie zatrudniam. Nie prowadzę firmy i nie szukam pracowników...

 

Temat dotyczy forum a nie serwisu oferującego darmowy hosting stron. Forum to jedno darmowy hosting to drugie.

 

Temat do zamknięcia, więcej osób już nie potrzebuje;)

 

 

EDIT:

 

Każdy z was jest anonimowy, nie widzę w żadnej nazwie profilu imienia i nazwiska. Dodałem kontakt, z każdym rozmawiam indywidualnie o pieniądzach.

 

No nie wiem jak dla was ale jak dla mnie pisanie na forum za doładowanie to raczej bardziej wolontariat niż praca.

 

Źle patrzysz, oprócz użytkownika Igorek wszyscy, którzy wypowiedzieli si ę w temacie mają wypełnione te dane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na pw w celu przedstawienia szczegółowego stanowiska oraz wynagrodzenia.

Posiadam doświadczenie z prowadzenia supportu dla najwiekszych darmowych hostingów stron,forów oraz www.

Edytowano przez Sqn!K (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik masz racje u mnie dych danych nie ma ale zaraz się to zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×