Skocz do zawartości
Piotr Hukało

Hosting portfolio fotograficznego

Polecane posty

Poszukuję oferty hostingu niewielkiej stronki prezentującej moje prace fotograficzne. Strona będzie zbudowana na bazie wordpressa, nie potrzebuje szczególnie dużo miejsca (zdjęcia w niskich rozdzielczościach - do max 500 KB). Odwiedzin nie przewiduje zbyt wielu - około 1000 miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

zapraszam do Webh.pl. Pakiet START za 30,50zł brutto spełnia Twoje wymagania. Zachęcam do skorzystania z 7 dniowego okresu testowego.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest u nas kilka takich podobnych stron z portfolio fotografików,

napisz na priw to Ci podam adresy stron, a konta u nas od 19 zł. rocznie, zależy co i ile i jak dużo :)

link do strony w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy przygotować pakiet indywidualny. W przypadku chęci skorzystania z oferty prosimy o kontakt z działem sprzedaż z dopiskiem wht podając przykładowe parametry usługi. W przypadku chęci by nasza firma objeła patronat nad witryną usługa jest bezpłatna przez okres trzech miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem czy jest firma, która będzie Ci pomagała przy webmasterce w cenie hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że nie jestem szczególnym specjalistą z zakresu webmastingu i zwracam uwagę na dobrze rozbudowany dział pomocy technicznej - najlepiej całodobowy

 

Żadna firma nie będzie zajmowała się twoją stroną, to zadanie dla administratora strony a to są dodatkowe koszty.

 

Przetestuj aplikację rvsitebuilder dostępna na naszych serwerach, wszystko jest po polsku i nie trzeba żadnej tajemnej wiedzy aby stworzyć stronę. Masz tam około 1000 szablonow do wykorzystania za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronę to ja sobie postawie. Wordpress to nie aż tak skomplikowanie urządzenia. Bardziej chodzi mi o pomoc gdy coś się sypnie, niekoniecznie po jakiś moich ingerencjach. Ostatnio korzystałem z usług OVH i strona średnio 2 razy w miesiącu była atakowana przez bliżej nieznaną infekcję. Pomoc techniczna, nie dość że obywała się z zawrotną prędkością ok 2 maili dziennie, to nie potrafili mi pomóc. Więc na okrągło instalowałem na nowo całego wordpressa i czekałem aż znowu się sypnie. Dzisiaj to wygląda tak: www.piotrhukalo.com - zabrakło mi cierpliwości i determinacji na walczenie z tym samym. (a na serwerze jest tylko plik index odsyłający do zdjęcia z innego źródła niż mój serwer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Bardziej chodzi mi o pomoc gdy coś się sypnie, niekoniecznie po jakiś moich ingerencjach.

To, że nie ingerowałeś nie znaczy, że hosters ma za Ciebie zajmować się bezpieczeństwem Twoich skryptów. Żadna normalna firma nie będzie w ramach standardowego supportu zajmowała się łataniem dziur w jakiśtam skryptach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

- wywal stary total commander

- wirusy

 

Zajmij się tym, wtedy każdy host będzie dla Ciebie dobrym hostem.

To, że nie potrafisz zabezpieczyć własnego komputera, co powoduje pojawianie się takich rzeczy na serwerze, to nie jest wina administratora i ma prawo mieć to głęboko w poważaniu.

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×