Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
batonik

VPS pod sieć? forum, skrypty, ts3.

Polecane posty

Witam, zastanawiam się nad przejściem całej sieci pod zakupiony VPS.

Chciałbym na tym serwerze utrzymywać hosting forum, psychostaty, hlstatsx, amxbans, ts3.

 

Aktualnie korzystam z usług Unixstorm.org plan Biznes 1 (http://www.unixstorm.org/Konta_WWW.html), lecz nie wyrabiam się z ograniczeniem % procesora. Zaznaczając, że na chwilę obecną działa tylko forum + amxbans, który jak twierdzę zabiera najwięcej mocy obliczeniowej. Nie chcę aby moje usługi zostały z tego powodu zatrzymane i planuje przejście na coś co nie będzie mnie tak ograniczać.

 

Myślę, o zakupieniu serwera VPS i postawieniu w/w rzeczy.

 

Mam teraz pytania;

1. Czy prócz zwykłej instalacji apache, php i konfiguracji, trzeba stosować jakieś zabezpieczenia?

2. Jakiego VPS wybrać pod moje usługi (najlepiej lokalizacja Polska z dużym uptimem)?

3. Jak będzie wyglądała instalacja skryptów, podpinanie domen itd. tzn. aktualnie mam Cpanel na hostingu, jak to będzie w przypadku instalacji na VPS?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz skorzystać z darmowych paneli. Jeśli nie znasz się na administracji to zatrudnij jakiegoś admina, bo jak ci się coś spierdacy będziesz miał problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Skoro nie znasz się na administracji i chcesz mieć mocny VPS w Polsce i wysoką jakością usług to zapraszam do Nas:

 

http://biznes-host.pl/vps_directadmin/

 

W cenie VPS z panelem DirectAdmin, administracją z naszej strony oraz szybkim i przyjaznym supportem.

 

Lokalizacja Poznań (własne DataCenter), SLA 99,9 %. Przy dłuższych płatnościach zniżka do 50 %.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam na bok@biznes-host.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biznes-host śmiało polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×