Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
shad

biznes-host VPS

Polecane posty

Ktoś korzysta z usług firmy biznes-host, może podzielić się aktualną opinią na temat serwerów VPS? Mam zamiar zamówić u nich serwer VPS z wirtualizacją KVM (gwarantowane zasoby), piszę ten temat z uwagi na to, że mało jest aktualnych opinii z ostatnich dni.

Jak działa łącze? Chciałbym zamówić 100Mbit. Na stronie jest napisane:

"

Posiadamy 2 niezależnych dostawców łącza (INEA S.A. oraz Horyzont Sp. z o.o.) " czy ping dla polskich dostawców i odbiorców internetu będzie w miarę normalny? Czy te łącza są w jakimś stopniu lepsze od DC mających łącze TPSA czy multimedia?

Edytowano przez shad (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z VPS w BH około 3 latka luzem co prawada ovz ale to i tak vps :] jakość znakomita, support również, co do łącza pinki są znakomite, zero problemów uptime vps także wysoki ja osiągnąłem prawie 90dni potem reinstall z mojej winy.

 

Polecam firme smiało :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Posiadamy 2 niezależnych dostawców łącza (INEA S.A. oraz Horyzont Sp. z o.o.) " Czy te łącza są w jakimś stopniu lepsze od DC mających łącze TPSA czy multimedia? Dlaczego sprawdzając trasę zawsze ruch idzie przez horyzont a nigdy przez ineę?

Edytowano przez shad (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy do jakich odbiorców chcesz trafić. Jeżeli do tepsy to łącze też od nich, ale z praktyki wiem że jest niewielka różnica. Za to ja do serwera na łączu tp mam ping pond 50 więc lepiej jak wszyscy mają ping o 2-5ms większy na tych łączach jakie ma BH niż tak jak ja mam 25ms więcej przez to że nie mam łącza od tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam w tej chwili up zaledwie 16 dni - restart z mojej winy;p wszystko chodzi super - szybki support i wszystko zawsze bdb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×