Skocz do zawartości
xorg

"Płać hajs albo spadaj"

Polecane posty

Hi.

 

Piszę ten wątek bo jestem oburzony ostatnimi zmianami na WHT - możliwe, że były wcześniej, ale dopiero dzisiaj zauważyłem w tym wątku.

 

Dla mnie rzeczą niewyobrażalną jest kwestia aby na forum tworzonym przez użytkowników firmy mogły dawać swoje oferty dopiero po opłaceniu abonamentu właścicielowi forum. Tym bardziej, że forum tworzą użytkownicy, forum to jest wartość merytoryczna a nie kolejne obrzydliwe niepotrzebne moduły, a tej wartości administratorzy zgarniający pieniądze nie wkładają w ogóle. Nawet najprostsze prośby użytkowników nie są spełniane, z głupimi wymówkami. Te prośby, które mogą nieźle podnieść poziom forum.

 

Najlepiej to dajcie jeszcze opłatę sms za rejestracje, a co, nie żałujcie sobie...

 

Jakie jest Wasze zdanie ?

 

Szkoda, że administracja tego forum z niezłego dyskusyjnego boarda zrobiła licytację kto da więcej hajsu. Żenada.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież podstawowy pakiet firmowy WHT jest darmowy.

 

 

Tak, wiem. Tylko chodzi mi o tą zmianę:

 

Firmy muszą posiadać konto Pro.

 

Chodzi o pozyskanie statusu "PRO". Chyba, że to działa jakoś inaczej - to chętnie poczytam o tym i zwrócę honor jeżeli chodzi o tą sprawę.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status PRO mają firmy (o ile się nie mylę) po rejestracji i przy bezpłatnym pakiecie BRONZE, więc nie trzeba kupować pakietu, wystarczy rejestracja. Ale faktem jest, że administracja jest całkowicie "głucha" na komentarze użytkowników.

 

Od momentu komercjalizacji forum wiele się zmieniło, niektóre rzeczy na dobrze, niektóre na złe. Całokształt tej komercjalizacji jest ogóle fatalny, forum nie ma w ogóle treści merytorycznej tylko jakieś rankingi, moduły i cuda, które na siłę mają uszczęśliwić użytkowników.

Użytkownicy forum zamiast prowadzić poważne dyskusje są dekoncentrowani coraz to nowym modułem (chociażby ostatnio nieudany ranking firm).

 

Dla nowego użytkownika (nie znającego WHT) wejście na forum to musi być nie lada szok, miliony wiadomości, informacji, rankingi, a on szuka tylko zwykłego hostingu pod wizytówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Dla nowego użytkownika (nie znającego WHT) wejście na forum to musi być nie lada szok, miliony wiadomości, informacji, rankingi, a on szuka tylko zwykłego hostingu pod wizytówkę.

 

I masa kolorowych lampek zwanych reklamami :)

 

Otwierasz stronę główną i masz... 9 kolorowych reklam firm :) Zrozumiałe że z czegoś muszą się utrzymać ale ostatnio jakoś mało nowych użytkowników... Nie licząc kont firmowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Re-co? Adblock! smile.png

 

Ale nie każdy nowy użytkownik musi mieć AdBlocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja niekomercyjna forum:

webhostingtalk.pl##div[class="WrapBox List latestOpinions"]
webhostingtalk.pl##div[class="WrapBox List topCompanies"]
webhostingtalk.pl##ul[id="PartnersTop"]
|http://adserver.webhostingtalk.pl/*
|http://www.pella.pl/piwik/*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, tak załadowali forum, że mi się poziomy pasek do przesuwania strony pokazał :D Rozdzielczość 1280x1024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że administracja tego forum z niezłego dyskusyjnego boarda zrobiła licytację kto da więcej hajsu. Żenada.

Szkoda, że zanim coś napiszesz i oskarżysz, nie pomyślisz.

 

Plan brązowy jest darmowy.

 

Po to oferty mają być wystawiane z kont firmowych aby mieć dane firmy i eliminować krzaki.

 

Użytkownik ma dostawać oferty od rzetelnych firm a nie od naganiaczy.

 

Założenie profilu firmowego nic nie kosztuje, ale taka osoba musi podać pełne dane firmowe.

 

Chodzi o porządek na WHT a nie o kolejną komercjalizację.

 

P.S. Moduł wymiany domen też jest w trakcie, o czym informowałem w dziale Pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×