Skocz do zawartości
Anna Kowalczyk

Zwodnik.pl - Opinie

Polecane posty

Zwodnik.pl to serwis poświęcony darmowemu oprogramowaniu, które można uruchomić pod kontrolą najpopularniejszych systemów (Windows, Linux i Mac) lub przeglądarki. Celem serwisu jest zebranie najlepszych, prawdziwie darmowych (bez żadnych dem czy triali) programów, gier i systemów operacyjnych.

 

Zapraszam do oceniania smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglad bardzo ladny.

Tylko, czy taki projekt Ci sie oplaci? Miejsce na serwie, transfer to raczej mala ilosc nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z tym jak serwis wyglądał kiedyś, a dziś to naprawdę wygląda bardzo ładnie i schludnie.

Z tym, że w sieci mamy już kilkanaście tego typu serwisów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że w sieci mamy już kilkanaście tego typu serwisów wink.png

 

kilkadziesiąt raczejrolleyes.gif

 

niemniej jednak zwodnik na tym tle oferuje:

  • tylko najlepsze darmowe programy (wyłącznie freeware i wolne oprogramowanie)
  • konkretne opisy programów nastawione na podanie funkcjonalności, bez zbędnego lania wody
  • polecenia służące do instalacji programów z repozytorium w dystrybucjach Linuxa
  • możliwość filtrowanie listy programów po preferowanym systemie i użytku komercyjnym
  • proponowanie programów podobnych do danego programu, dzięki czemu łatwo można znaleźć alternatywny np. na inny system operacyjny
  • dotacje dla twórców programów
  • wersje przenośne programów
  • brak reklam i przejrzysty interfejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Design strony jest bardzo miły dla oka.

Sama strona jest profesjonalnie wykonana oraz bardzo funkcyjna.

Z graficznego punktu widzenia, nie mam żadnych zastrzeżeń.

 

Pozdrawiam, WizZziy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić serwis bo jest bardzo fajny i nowoczesny.

 

Jedyne co mi sie nie do końca podoba to karuzela u góry strony. Nie do końca wiadomo, ze to karuzela. Przydały by się przyciski przewijania albo powinno być autoprzewijanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny design strony. Długo istniejesz w sieci? :)

 

w obecnej formule jakieś półtora roku

 

 

Muszę pochwalić serwis bo jest bardzo fajny i nowoczesny.

 

Jedyne co mi sie nie do końca podoba to karuzela u góry strony. Nie do końca wiadomo, ze to karuzela. Przydały by się przyciski przewijania albo powinno być autoprzewijanie.

 

Autoprzewijanie jest włączone. Zmiana slajdów następuje chyba co około 4 sekundy, ale można je też ręcznie zmieniać klikając na kolejne slajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi również serwer bardzo się podoba miły dla oka aż zachęca by trochę na nim spędzić .

 

A jak ten serwer wygląda ? jakiś podgląd LIVE masz :> ?

 

Schludna stronka, powodzenia w prowadzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto poprawić wykrywanie systemu/przeglądarki, bo mi na iOS-a proponuje aplikacje dla Androida ;) W tym przypadku najlepiej jak przekieruje na jakiś ogólny widok.

 

wykrywanie działa dobrze, problem w tym, że obecnie nie ma aplikacji na iOSa, a coś wyświetlać trzeba dla "nieobsługiwanych systemów". Co do ogólnego widoku to go nie ma, bo każdy obsługiwany system dostaje własną stronę główną. Takie rozwiązanie jest dużo lepsze bo wchodząc z Windowsa interesują mnie tylko programy na Windowsa, nie interesuje mnie co słychać na Androidzie albo OS X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wygląd jest na plus, schludnie, przejrzyście. Z wybiciem się pewnie łatwo nie będziecie mieli sam chciałem zrobić podobny projekt i prawie taki sam pomysł graficzny miałem na stronę... Pewnie będę tam zaglądał żeby zobaczyć jak wam idzie ^^

Funkcjonalności za dużo serwis nie ma jak dla typowego user'a, ale widać, że włożono w tą stronę trochę czasu, lecz zmieniłbym system wczytywania plików .JS, bo kto wie może w przyszłości będziecie dorzucać nowe skrypty co może spowodować małe problemy u 'klientów' a poza tyn optymalizacji nigdy za wiele ^^ szczególnie jeśli chodzi o wczytywanie plików ^^

 

Powodzenie w rozwoju :)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×