Skocz do zawartości

szuwar

Użytkownicy
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O szuwar

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Tomasz
 • Nazwisko
  Z

Ostatnio na profilu byli

1291 wyświetleń profilu
 1. Jak jesczez można podnieść poziom dostarczalności? Oprócz SPF i DKIM warto dołożyć autoryzacje DMARC. Gmail zwraca na to uwagę a ma już udział w polskich skrzynkach na poziomie 35% i ciągle rośnie. W przypadku sklepów internetowych obsługujących większą ilość zamówień warto zainwestować w platformę do wysyłki maili transakcyjnych jak FreshMai czy EmailLabs.
 2. IP w OVH = SPAM ?

  W OVH maszloterię jeśli chodzi o reputację IP jako nadawca email. Zdarza się przejąć IP spalone przez wcześniejszego jego posiadacza. A nawet jeśli IP jest czyste to może się okazać, że jakieś sąsiednie IP w tej samej klasie wpadnie na blacklisty w Spamhausie i cała klasa IPików może dostać bana. Najlepsze rozwiązanie to skorzystać z rozwiązań w chmurze do mailingu. Przykładowo freshmail.pl lub sare.pl do kampani mailingowych a emaillabs.pl i sendlab.pl do maili transakcyjnych.
 3. Jeśli ktoś poszukuje rozwiązania do wysyłki wiadomości po API albo po SMTP to warto wziąść pod uwagę https://sendlab.pl Jeśli masz legalnie zebraną bazę to możesz liczyć na dostarczalność lepszą niż u konkurencji.
 4. Jaki hosting dedykowany?

  Tak - zależy mi na serwerze dedykowanym a nie VPS.
 5. Jaki hosting dedykowany?

  Postanowiłem zwinąc się z OVH. Potrzebuję wydzierżawić kilka maszyn z dużą ilością IP. Zależy mi na lepszej obsłudze niż w OVH i rozsądnych kosztach (może być drożej niż w OVH ale nie 5 razy drożej ). Jakie serwerownie byście mogli polecić?
 6. Szukam firmy do mailingu + szablon

  Freshmail także zaprojektuje szablon i go wyśle. Ponoć robią to w rozsądnych pieniądzach. Odpisują dość szybko więc możesz podpytać ile by to kosztowało. Więcej info: http://freshmail.pl/premium/
 7. ARCHONhome.pl - dom i ogród

  Też jestem na tak. Na jakim CMSie stoi ta strona? Wordpress?
 8. Zwodnik.pl - Opinie

  Muszę pochwalić serwis bo jest bardzo fajny i nowoczesny. Jedyne co mi sie nie do końca podoba to karuzela u góry strony. Nie do końca wiadomo, ze to karuzela. Przydały by się przyciski przewijania albo powinno być autoprzewijanie.
 9. Sktypt malingowy

  A nie prościej skorzystać z programów dostępnych przez przeglądarkę? Ja użwam Freshmaila z którego korzystają zarówno wielkie korporacje jak i małe firmy. Program jest za darmo gdy wysyłasz do 2000 wiadomości miesięcznie więc można sobie potestować. Ostatnio wypuścili bardzi fajny edytor szablonów: http://www.youtube.com/watch?v=ggFoeKZ-G7c
×