Skocz do zawartości
spex

Hosting w SSH

Polecane posty

Witam

 

Mam pytanie, czy kojarzycie jakieś inne hostingi z ssh oprócz linuxpl.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

dhosting.pl, ale tam jest jakieś dziwne tunelowanie, że robisz jakby na serwerze, który się łączy z kontem - chyba, że to zmienili,

a także megiteam.pl (w sumie polecam, bardzo dobrze to działa)

progreso.pl jeszcze ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W serwerach serii Basic koszt dodania opcji SSH to 10 złotych na miesiąc

 

Dla serwerów serii PRO dostęp bezpłatny na życzenie.

Aktualna promocja z 50% zniżkę na serwer z serii PRO: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=probusiness_cp

Koszt utrzymania serwera PRO20 po zniżce: 360 złotych na rok

Kod zniżkowy: WHT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie, czy kojarzycie jakieś inne hostingi z ssh oprócz linuxpl.com?

 

myDevilNet.pl

 

To jest wiecej niz hosting. A ceny super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę nieco, czy zna ktoś jakieś firmy z dostępem ssh(i svn)? Oczywiście oprócz tych stron, które poprzednicy napisali, może jakaś firma hostingowa się ujawni:)? Szukam od paru dni, ale jak już jest taki dostęp to cena jest wysoka, a mi chodzi o min. 2GB i hosting www(współdzielony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

hitme.net.pl także ma ssh ale nie przy podstawowym pakiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odzew. Pierwszy link progrso.pl - widziałem gdzieś tą firmę w kontekście ssh wymienioną, jednak cena jest z kosmosu - taniej mam hosting z ssh w ovh i chmurka.pl(z domeną pl gratis!) - ale mi nie trzeba 50gb. Mam już hosting rok czasu więc umiem określić ile potrzbuję miejsca- jak teraz zajmuję 1,2GB to gdzie mi do 50GB - nie widzę sensu za to płacić. Drugi link - niestety nie działa, więc nie jestem w stanie zweryfikować, @Kamikadze rozwiń swoją myśl w jakim pakiecie jest ssh i poproszę o aktywny link :)

P.S. Drugi link już działa- chwilowe problemy pewnie, no ale to samo się tyczy co pierwszego. Szukam coś tańszego z mniejszą przestrzenią.

Edytowano przez grzeznik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie płacisz za miejsce, to trochę inaczej działa.

OVH i Chmurka to Francja. Tu masz autorski panel z serwerami w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie płacisz za miejsce, to trochę inaczej działa.

Wybacz, ale nie rozumiem o co Ci chodzi.

Skontaktowałem się z tymi firmami - hitme i prograso. Obie są super. Dlaczego? W hitme pan z którym rozmawiałem przez czat stwierdził w skrócie że jakość jaką oferują niesie pewne koszta i nie są w stanie mi nic zaoferować, ale na tym się nie skończyło, napisał mi 4 linki do innych firm i proponował różne rozwiązania. Mimo że teraz nie założę tam konta, to dzięki takiej obsłudze będę o nich pamiętał.

Progreso - tu jeszcze lepiej, poprosiłem o indywidualną ofertę to od razu dostałem link z ceną i możliwością zamówienia :) Tylko jeszcze czekam na info kto jest rejestratorem domen, które u nich zamawiane są - orientuje się ktoś?

Także dziękuję za podpowiedź żeby się skontaktować z tymi firmami, bo np. firma ovh nie jest skłonna mi nic zaoferować,

Muszę jeszcze nadmienić o hostingu: http://www.hoseo.pl/serwery_wirtualne - jest taniej, ale jeśli w progreso jest odpowiedni support to lepiej wydać 2x więcej i mieć gwarancję jakości(o hoseo nie znalazłem opini na tym forum).

Edytowano przez grzeznik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Progreso - tu jeszcze lepiej, poprosiłem o indywidualną ofertę to od razu dostałem link z ceną i możliwością zamówienia :) Tylko jeszcze czekam na info kto jest rejestratorem domen, które u nich zamawiane są - orientuje się ktoś?

Niecierpliwy jesteś.

 

Rejestrator - DomainMaker Sp. z o.o. z siedzibą w Chojnicach przy ul. Bytowskiej 31;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecierpliwy jesteś.

 

Rejestrator - DomainMaker Sp. z o.o. z siedzibą w Chojnicach przy ul. Bytowskiej 31;

Dostałem od nich link do konkretnej oferty tylko dla mnie, zapewne wiecznie link nie będzie dostępny, a chce przemyśleć gdzie założę konto hostingowe, tym bardziej że jest konkurencja dla moich wymagań. A rejestratora chce znać bo już kilkanaście maili wymieniłem z obecnym - niestety nie uzyskałem kodu authinfo - ale to inny temat.

Jest możliwość zarządzania domenami w progreso.pl ? Obiecuję że to ostatnie pytanie i zamawiam tam hosting :)

Edytowano przez grzeznik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

A rejestratora chce znać bo już kilkanaście maili wymieniłem z obecnym - niestety nie uzyskałem kodu authinfo - ale to inny temat.

Poważne firmy nie bawią się w jakieś gierki z niewydawaniem AUTHINFO. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nie wydalibyśmy komuś kodu na jego prośbę.

 

Jest możliwość zarządzania domenami w progreso.pl ? Obiecuję że to ostatnie pytanie i zamawiam tam hosting :)

http://progreso.pl/demo/

 

@Adam wisisz mi piwo za "pre-sales" :D uhehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Poważne firmy nie bawią się w jakieś gierki z niewydawaniem AUTHINFO. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nie wydalibyśmy komuś kodu na jego prośbę.

 

 

http://progreso.pl/demo/

 

@Adam wisisz mi piwo za "pre-sales" :D uhehehe ;)

 

Dopiero teraz zauważyłem ;) Nie ma sprawy - warunek że nie jedno i że wypijemy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×