Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Inquise

Dhosting padł

Polecane posty

Znowu dhosting padł. Nie ma dostępu do panela, do webmaila itp. nie odbierają telefonów. Cudownie :)

Ostatnio pady to u nich normalne, jak nie poczta to Sql

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam... panel i sajt działają... a może nie działały chwilę tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Były niby prace konserwacyjne, faktycznie poczta, panel i ftp mi też nie działał, ale strony działały poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dHostingu padł na pewno jakiś serwer z VPS'ami.

 

Dziękujemy za zgłoszenie. Aktualnie obserwujemy problemy z dostępem do usług. Nasi administratorzy pracują, aby usunąć problem całkowicie. Mamy nadzieję, że uda się to wykonać jak najszybciej. Prosimy o cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym, po godzinie 17:30 wielu z Państwa osobiście oraz wielu Państwa klientów mogło obserwować niedostępność usług świadczonych przez dhosting.pl.

 

W wyniku prac poczynionych przez naszych administratorów, udało nam się ustalić, że przyczyną problemu był przeprowadzony na sieć dhosting.pl atak typu DDoS, który w wyniku wysokiego obciążenia sieci, mógł – i niestety w wielu przypadkach spowodował – czasową niedostępność usług, świadczonych za pośrednictwem naszej infrastruktury.

 

Niestety w przypadku ataków DDoS, którym ulegali nawet najwięksi dostawcy usług, a przed kilkoma miesiącami także wiele polskich serwisów rządowych, możliwości reakcji są ograniczone. Niestety pomimo zwielokrotnienia wszystkich kluczowych systemów oraz łącz dostępowych do naszej sieci, skala ataku spowodowała niedostępność usług.

 

Nasi administratorzy podjęli dodatkowe działania, które mają na celu ograniczenie eskalacji problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×