Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Niitrro

[wirtualny] Który Hosting

Polecane posty

Witam.

 

Który hosting będzie lepszy do strony w wordpress i forum. Zastanawiam się nad http://www.neteasy.pl/ lub http://www.mzone-net.eu/ (chodź mogą być inne). Na razie chciałem kupić najtańsze oferty tych firm i sprawdzić czy strona odniesie sukces. Czytałem że na mzone są limity procesorów. Jak to wpływa na strone i którą polecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałem że na mzone są limity procesorów.

Gdzie to czytałeś, czy nie chodziło czasem o limity CPU?

 

Pod nowy WordPress wystarczy każdy hosting. Jeśli przenosisz stronę od innego usługodawcy warto przetestować, sprawdzić jakie obciążenie generuje skrypt i jak zachowa się na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam posiadam wirtualny hosting na linuxpl.com - dokładniej pakiet w2gb - przy tej cenie oferują rozsądne parametry, które pozwoliły mi jeszcze niedawno trzymać 2 fora na jednym koncie bez jakiegokolwiek zająknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj pchacie się z ofertami jak autor pyta się która z tych DWÓCH firm będzie lepsza...

Z tych firm wybrał bym mzone - sprawdzona firma, niedawno przenieśli strony klientów na polskie serwery, za to +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch, które podałeś wybrałabym mzone. Firma z większym stażem, kapitałem, doświadczeniem. I faktycznie + za polskie serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję również zainteresować się ofertami - DevilMedia.pl

Bardzo dobry sprzęt, optymalne konfiguracje i przyjazdny support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkbewe

Z tych dwóch, które podałeś wybrałabym mzone. Firma z większym stażem, kapitałem, doświadczeniem. I faktycznie + za polskie serwery.

To zabłysnęłaś znajomością branży, nie ma co ;)

Dla Twojej wiadomości: neteasy istnieje dłużej od mzone, serwery w Polsce ma od paru lat (mzone od paru tygodni). Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że ma większy kapitał - może masz jakiś wzór w stylu "odwrotnie proporcjonalnie do pozycji w top100"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neteasy istnieje dłużej od mzone

Nie wiem co to ma do rzeczy, ale:

neateasy.pl - created: 2007.04.05 02:00:53

mzone.pl - created: 2006.01.02 18:35:59

 

 

Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że ma większy kapitał - może masz jakiś wzór w stylu "odwrotnie proporcjonalnie do pozycji w top100"?

Nie wydaje mi się, aby top100 było odpowiednikiem głębokości kieszeni danej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkbewe

Masz 500 domen... czyli jakiś 200, może 300 klientów. Neteasy ma na oko 10x tyle, chyba o czymś to świadczy? Obie firmy nie są spółkami kapitałowymi, więc o ile właściciele nie pokażą zrzutów swoich rachunków bankowych, lepszej informacji na temat kapitału "firmowego" nie znajdziemy smile.png

 

Zwracam honor co do daty rejestracji domeny, choć chyba warto odnotować, że we wrześniu 2006 roku nie widniałeś na stronie jako właściciel:

 

http://web.archive.org/web/20060715093321/http://mzone.pl/ofirmie.html

Edytowano przez Mkbewe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 500 domen... czyli jakiś 200, może 300 klientów.

Widać mało wiesz co naprawdę mamy ...

 

że we wrześniu 2006 roku nie widniałeś na stronie jako właściciel

Nie ma zielonego pojęcia o co tu chodzi, więc się nie wypowiadaj ...

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×