Skocz do zawartości
northwest

Dobry,sprawdzony serwer - zmiana z Superhost

Polecane posty

Witam serdecznie,

Dzisiejszej nocy ktoś wykasował 30 stron moich klientów z hostingu na superhoście :( Obsługa superhosta podesłała mi IP "włamywaczy" - co ciekawe podali moje... (mam indywidualne z UPC). Wszystkie strony klientów zostały wykasowane a w miejsce głównych wgrali jakieś cuda... Za odtworzenie kopi zażądali nie małej kasy :( Jako że niedługo kończy mi się abonament u nich zastanawiam się nad zmianą...

 

Możecie polecić jakieś firmy? Moje wymagania to:

- najlepiej nolimit na mysql

- rozsądna ilość transferu

- 10/15GB pojemności konta...

 

Szybka reakcja na uwagi/zapytania supportu...

 

Proszę o pomoc :)

 

Northwest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Mzone, Biznes-Host, Webh

Polecam ;)

 

P.S pomyliłeś działy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez wahania bierz:

- unixstorm.org

- vipower.pl

 

Będziesz w 100% zadowolony, a lepszego supportu nie znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Sępy się rzuciły z ofertami ale nikt nie napisał: ale co zyskasz zmianą? Z Twojego wpisu wynika, że ktoś skorzystał z Twojego kompa do zrobienia syfu więc to samo może zrobić w każdym innym miejscu (różne popularne wirusy sobie z tym radzą jak widać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale,żeby za backup kasę chcieć?!

Nawet na cba pl mają.Kiedyś tworzyłem WWW i kolega namieszał i poprosiłem,żeby przywrócili z wczorajszego dnia.Po 5h miałem z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Oczywiście, backup na żądanie powinien być płatny. Znam osoby które kilka razy w miesiącu mają 'shaczone' WP i nonstop zajmują BOK grzebaniem w backupie serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zepsułeś i nie masz własnej kopii zapasowej ? Płać ! Ma być płacone ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie miałem w żadnym polskim hostingu nigdy potrzeby odzyskiwania kopii, ale myślę, że Castpol by Ci ją odzyskał za darmo, jeśli byłaby taka potrzeba. ;)

Jeden jedyny raz jak potrzebowałem odzyskać kopię - miałem to zrobione za darmo w Site5.

Tam trzymają kopie na każdy z ostatnich 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale,żeby za backup kasę chcieć?!

Miliony razy tłumaczy się na forum, że firmy nie maja obowiązek udostępniania kopii zapasowej. Taka kopia jest to kopia służąca do odzyskania konta przy poważnej awarii, nie zaś do tego, aby użytkownik nie musiał wykonywać swojej kopii.

 

Nie liczcie, że za 100-200 złotych rocznie ktoś będzie pilnował Wam baz danych, zmian w serwisach i do tego wykonywał świeżą kopię zapasową, najlepiej jeszcze co 24 godziny i ze 3 kopie niezależne aby mieć pewność że będzie ok.

To należy do administratora strony, nie serwera i to czy firma udostępni Ci taką kopie jest już zależne tylko i wyłącznie od niej.

 

Oczywiście chodzi tutaj o podstawowe usługi hostingowe, nie zaś administracja serwera na indywidualnych zasadach.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie.

 

Chcielibyśmy poinformować, że zgodnie z Państwa prośbą mailową, wszystkie dane umieszczone na Państwa koncie hostingowym zostały przywrócone.

 

W odpowiedzi na zgłoszenie, przekazaliśmy również wszystkie informacje dotyczące źródeł ataku, które udało nam się odnaleźć.

 

Jednocześnie informujemy, że SuperHost.pl gwarantuje wszystkim klientom dostęp do bezpłatnych kopii zapasowych, które można pobrać 24/7 z poziomu konta klienta w WisePanel.

 

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

 

Pozdrawiamy,

Zespół SuperHost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratowanie wizerunku przez superhost, czy półprawda klienta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum ma magiczną formę sprawczą piszesz kilka razy na @pomoc do firmy i zlewają temat, napiszesz na forum to zaraz da się pomóc klientowi. Nie pierwszy i nie ostatki taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, ale dobrze, że jest to forum. Przynajmniej widać jak niektóre firmy traktują swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×