Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
srok@

OpenSource`owa sekretarka :D

Polecane posty

http://bash.org.pl/36675

 

<Vulcan>  Kierownik - sekretarce:

<Vulcan> Pani Zosiu, czy moze Pani przegrac naszym partnerom wyniki za kwiecien, oni zaraz podejda.

<Vulcan>  -Dzien dobry, czy to Panom mam przegrac wyniki miesieczne?

<Vulcan> - Dzien dobry, tak, nam, gdyby byla Pani uprzejma, tu mamy czysta dyskiete.

<Vulcan>  - Alez oczywiscie

<Vulcan>  Wstawia dyskiete do napedu i...

<Vulcan>  # mkfs -t vfat -c /dev/fd0h1440

<Vulcan>  # mount -t vfat -o iocharset=iso8859-2,codepage=852 /dev/fd0 /mnt/floppy

<Vulcan>  # find / -noleaf -type f -name Wyniki_Kwiecień.[a-zA-Z]-exec cp '{ }' /mnt/floppy ;

<Vulcan>  # ls -la /mnt/floppy/Wyniki_Kwiecień.[a-z][A-Z] && sync && sleep 3

<Vulcan> wyciaga dyskiete i podaje.

<Vulcan> Partnerzy: o k*wa

<Vulcan> Sekretarka: oj, znowu odmontowac zapomniałam

<Ihsus> to jest kawal?

<Vulcan> Ihsus: taa, i to strsznie imo zabawny:)

<Ihsus> poczekaj to ja moze 7 raz przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

to mi przypomina moje boje z Linuksem.. że tam byle pierdoła, a męczarni, że parodia... Windoza RULZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że tam byle pierdoła, a męczarni, że parodia...
Się umie, się da ;)

 

Windoza RULZ

 

Windoza SSIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od przyzwyczajen i znajomosci danego ssystemu - jeden wychowal sie na windows'ie i nie akceptuje nic innego, a drugi wychowal sie na linuxie, i przez mysl mu nie przechodzi ze moze siedziec na windowsie ;) O gustach sie nie rozmawia, jednak wg mnie kazdy z tych systemow ma swoje wady i zalety, jednak windows sporo wiecej wad :-) Mimo to z niego korzystam, ale powoli proboje sie szkolic w linuxie... :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shive ...wolę coś robić 3 sekundy zamiast 3 minut

 

Napisałem, się umie, się da. :] I przynajmniej wiesz CO zrobiłeś i GDZIE zrobiłeś. Linux jest dość dobry, żeby nie wstydzić się swojego wnętrza, tak jak to robi windows :]

 

Ale ja się osobiście bardzo cieszę, że win jest dominujący :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dowcipu - fajny :).

U mnie nie działa domena www.mojanazwa.orge.pl - nie wiem czemu, ale nie da się zaparkować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sądze, że linux nie dorósł jeszcze w pełni do roli desktopa. Zbyt toporna obsługa.

 

Mylisz się, jestem bardzo szczęśliwy z moim linuchem na desktopie :] Jak to mówią, linuks jest przyjazny użytkownikowi, ale jest też dość wybredny w wyborze przyjaciół :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×