Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość thetox

wyjazd do Holandii zaufane biura

Polecane posty

Gość thetox

Chce wyjechać do Holandii ale przez agencje dziś otrzymałem formularz zgłoszeniowy od abjobservice.nl,

można im ufać?

Możecie podać przez jakie agencje wyjedzaliscie jakies zaufane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chodzi o agencję pracy?

Bo wyjazd no to autokar/samolot i git... a Ty pytasz o załatwienie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox

Tak trochę bo tego tam forum nie idze przegladac normalnie trzeba miec cierpliwośc mają coś z serwerem nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Serwer działa dobrze.

Co chcesz robić? W jakim zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox

No czasami strona działa dobrze a czasami muli, zawód to mam ale praca w zawodzie odpada, bo niestety za bardzo nic nie umiem w nim robić, ale mam prawo jazdy kt B, samochód tez mam ale tym klamotem to raczej bałym się wyruszać w świat biggrin.png uprawnienia na wózek widłowy pracowałem na nim również ponad rok, więc mógłbym pracować jako kierowca, zaopatrzeniowiec, magazynier i coś innego.

 

Chciałem robić też prawko na C ale nie mam tyle kasy.

Edytowano przez thetox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Te agencje pracy oferują też dach nad głową?

Tylko Holandię celujesz czy też inne kraje? (Znasz holenderski?). Jedziesz za robotą aby zarobić tylko czy chcesz tu na stałe zamieszkać (jak tylko zarobić to najlepiej do rodziny, bo wynajem mieszkania jest drogi).

Myślałeś nad sprzątaniem? Jest taka firma międzynarodowa, ISS, i dzięki niej możesz pracować w biurach Google, Microsoft itp. (ISS oferuje nie tylko sprzątanie ale np. technik itp. Jak poczytałem o tej agencji co pisałeś, to oni dziwni jacyś są ;D W Belgii za dojazd zwracają (bilet, paliwo etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox

Nie nie myślałem nad sprzątaniem ale zawsze to mi się wydawało aby trafić do takich fim jak mówisz czyli Google Microsoft i itp to trzeba mieć specjalne chody biggrin.png

Nie znam języka miałem j.rosyjski w szkolę, dla tego chce jechać przez biuro, jak bym znal jeżyk to już dawno bym był za granica chociaż spróbować, rozważam Holandię i Wielką Brytanię i jechać do pracy pobyt raczej za granica stały jak będzie dobrze, to nie wrócę do PL

Edytowano przez thetox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Nie no, nie trzeba mieć chodów żeby tam pracować ;P Ale i sam nie możesz wybrać gdzie chcesz to robić, ale większość klientów ISS to wielkie firmy więc TV publiczna, prywatna itp itd. Może tak się nie wydaje, ale sprzątacz bd dużo zarabia (mój znajomy jak robił to za mięsiąc 1800 euro + jak zaczynasz wcześnie rano jak nie jeżdźi jeszcze nic, to przyjeżdżają po Ciebie do domu) Zacznij języka się uczyć, ale holenderski odradzam, bd trudny język, od 10 lat go się uczę (tak jak większość belgów z Brukselii i Walonii) i każdy mało go zna... Wszyscy lepiej angielski znają który się uczą od 3 gim. Wybierz francuski albo angielski - więcej krajów będziesz miał do wyboru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×