Skocz do zawartości
servis

Zasponsoruję hosting

Polecane posty

Ja Szukam osoby ktora udostepni mi miejsce na swoim serwie ;)

Posiadam domene .pl

 

Nazwa Domeny: emss.pl

Electronic Music Sets Site ;)

Strona przedstawiala by sety roznych dj z polski i swiata, ktore bedzie mozna sciagnac. Silnik Wordpress.

(sety sa oczywiscie legalne)

 

Mialem miejsce na serwie ale po zmianie serwera osobie ktora go posiada nie chce sie zajac dnsami ktore trzeba zrobic.

 

 

 

Jezeli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt: 111121 (Niewidoczny) lub uszol@gg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz na PW może coś tam dla Ciebie znajdę bo tematyka mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam strone www z ebookami oraz roznymi faq, manualami itd pod systemy unix (FreeBSD, OpenBSD, NetBSD). Niestety jest trzymana na unl.pl (bardzo dobra darmowa firma, zero problemow) niestety 30 wrzesnia konczy swoja dzialanosc. Szukam kogos kto moglby mi zasponsorowac jakies konto pod www, oczywiscie minimalne parametry z tego wzgledu, ze ebooki nie sa na serverze lecz tylko sa podpiete linki. Strona jest wyszukiwana w google na poczatku po wpisaniu:

 

unix ebooki albo ebooki unix

 

Chce dolozyc jeszcze poradniki oraz ebooki zwiazane z systemem linux oraz co do tego mam jeszcze inne plany.

 

Chetnych prosze o kontakt na pw.

 

Z gory dziekuje pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Poszukuje sponsoringu dla strony klubowej osób niewidomych http://www.razem.poznan.pl, które głownie uprawiają kolarstwo tandemowe (startują na zawodach kraju i po za), ale również jest grupa turystyczna, która jeździ rekreacyjnie i chodzi na rajdy.

Warto też się pochwalić osiągnięciami naszej załogi, która zdobyła złoto na Mistrzostwach Świata w 2009 roku w Bogogno we Włoszech.

 

W tej chwili serwis jest na serwerze cal.pl i jest obsługiwany przez CMS Drupal.

Chciałem przejść na inny serwer założyłem parę kont testowych, ale niestety nie spełniają moich oczekiwań.

Wymagania:

- wielkość pliku 3mb do 5mb (zdjęcia)

- Memory Limit 96M (zalecane wymagania modułu ImageAPI do zmniejszania zdjęć)

- włączone Upload progress + APC

- oczywiście możliwość podpięcia własnej domeny lub dwóch

- klika kont pocztowych IMAP

 

Jako ze sam opłacam domene wykupione w UAMie (będę starał się aby Lektor zwolnił nas z opłat), oraz opłacam hosting (można powiedzieć ze sponsoruje klub) szukałem serwera z opłatami rocznym do 100zł. Większość serwerów ma Memory Limit 32-64M i wielkość pliku do 2mb.

 

Z góry dziękuje pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na 50% wolnych zasobów na maszynach, chętnie zasponsorujemy hosting pod ciekawe projekty. Kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zasponsorujemy serwisy różnego rodzaju. Serwery znajdują się w profesjonalnym data center w Wielkiej Brytanii

 

Warunki sponsoringu zostaną tak wybrane aby były korzystne dla obu stron. Rozpatrujemy każdą prośbę.

 

Zainteresowanych proszę o wysłanie danych kontaktowych (najlepiej komunikator) na wiadomość prywatną (PW) na forum.

 

Pozdrawiam Serdecznie

LuxPartner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zasponsoruję hosting pod istniejące projekty, lub dla zupełnie nowych - w tym przypadku konieczne jest przedstawienie pomysłu.

Nie mam szczególnych kryteriów, więc zapraszam do kontaktu:

- PW

- m.wawrzaszek[małpa]bayerleverkusen.pl

- gg:6830019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zasponsoruję hosting www dla stron schronisk dla zwierząt, fundacji/stowarzyszeń opiekującej się zwierzętami itp. Istnieje możliwość wykonania strony www. Po wszelkie szczegóły zapraszam do kontaktu:

PW lub email rafsuomi[małpa]hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w ramach wolnego czasu wykonam darmowe strony dla organizacji charytatywnych.

Wymagania:

  • faktyczne bycie organizacją charytatywną ( OPP )
  • dostarczenie kompletu materiałów do wykonania strony intenetowej
  • możliwość napisania o wykonaniu strony w portfolio

W zamian:

  • darmowe wykonanie strony www dla organizacji charytatywnej
  • darmowy hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raffuss napisał to pomyślałem sobie że przed świętami miło by było zrobić coś miłego dla innych, całkiem bezinteresownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portal Polskich Penspinnerów poszukuje sponsora hostingu.

http://www.penspinning.pl

http://www.forum.penspinning.pl

 

Pen spinning jest odmianą żonglerki kontaktowej w której używanym przedmiotem jest długopis. Forum zrzesza ludzi z całej Polski uprawiających ten sport. Jesteśmy jedynym i oficjalnym portalem w kraju zajmującym się tym oryginalnym hobby. Nasza społeczność istnieje od roku 2006. Cały czas notujemy szybki wzrost liczby użytkowników forum (która teraz wynosi ponad 3,5 tyś) oraz rosnącą liczbę odwiedzin, (ponad 6 tyś unikalnych miesięcznie). W związku z ostatnim występem naszego użytkownika w programie Mam Talent, nasze forum wykorzystuje zbyt duże zasoby, abyśmy mogli opłacać je sami. (w 4 miesiące wykorzystaliśmy zasoby przypadające na rok)

 

W zamian za utrzymanie naszej strony w sieci, najlepiej na hostingu VPS oferujemy reklamę na stronie głównej serwisu oraz w stopce.

Po więcej informacji technicznych zapraszam na prywatną wiadomość.

Administrator Portalu Polskich Penspinnerów

Piotr Paruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portal Polskich Penspinnerów poszukuje sponsora hostingu.

http://www.penspinning.pl

http://www.forum.penspinning.pl

 

Pen spinning jest odmianą żonglerki kontaktowej w której używanym przedmiotem jest długopis. Forum zrzesza ludzi z całej Polski uprawiających ten sport. Jesteśmy jedynym i oficjalnym portalem w kraju zajmującym się tym oryginalnym hobby. Nasza społeczność istnieje od roku 2006. Cały czas notujemy szybki wzrost liczby użytkowników forum (która teraz wynosi ponad 3,5 tyś) oraz rosnącą liczbę odwiedzin, (ponad 6 tyś unikalnych miesięcznie). W związku z ostatnim występem naszego użytkownika w programie Mam Talent, nasze forum wykorzystuje zbyt duże zasoby, abyśmy mogli opłacać je sami. (w 4 miesiące wykorzystaliśmy zasoby przypadające na rok)

 

W zamian za utrzymanie naszej strony w sieci, najlepiej na hostingu VPS oferujemy reklamę na stronie głównej serwisu oraz w stopce.

Po więcej informacji technicznych zapraszam na prywatną wiadomość.

Administrator Portalu Polskich Penspinnerów

Piotr Paruch

 

Przepraszam, ale jeśli Ty to nazywasz sportem to chyba coś bardzo konkretnie Ci się pomyliło. Dla niektórych wyjście z domu już niedługo będzie sportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukujemy sponsora w celu możliwości rozwijania swoich skrzydeł. Chcielibyśmy odpalić nowe dodatki dla swych użytkowników ale w chwili obecnej na serwerze którym się znajdujemy nie ma takiej możliwości. Proszę o kontakt:

 

email : konka.arkadiusz@wp.pl

gg: 3110229

lub PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: u góry masz pełno ofert darmowego hostingu - wysil się i napisz do wszystkich tych którzy w miarę niedawno opublikowali informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasponsoruję prawie każdy serwis!

 

Im ciekawszy pomysł/istniejąca już strona tym mniej reklam. Nawet za sam link w stopce!

 

Ponadto pomogę przy tworzeniu strony.

 

Sponsoring dotyczy również fundacji charytatywnych! Specjalnie dla każdej fundacji:

- grafika

- kodowanie

- serwer www

- ewentualnie domena .pl

W zamian tylko link w stopce.

 

Kontakt

gg: 5379061

mail: nucode@o2.pl

 

Proszę powoływać się na WebHostingTalk

 

Pozdrawiam,

Grzegorz B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy nie widzicie o czym jest ten wątek ?

Firmy, osoby prywatne oferują sponsoring. A nie poszukiwania sponsora. Osoby zainteresowane sponsoringiem powinny odezwać się do firm, które się tutaj ogłosiły a nie dopisywać posty.

 

Trzymajcie się tego, a będzie dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do zaoferowania możliwość sponsoringu twojego forum, strony internetowej lub bloga.

 

Parametry

 

- Transfer 100-300 Gb

- Pojemność konta 10 Gb

- Ilość domen/subdomen/kont ftp i baz danych do uzgodnienia

- Panel DirectAdmin PL

Możliwość negocjacji parametrów.

 

 

Dodatkowo mogę zaoferować

 

- Darmową optymalizacje skryptu

- Darmowe przenosiny na nasz serwer

- Pomoc techniczną

 

 

Czego oczekuje ?

 

- Biorę pod uwagę tylko rozwinięte fora ( minimalny próg który musisz posiadać,to 250 unikalnych wizyt na twojej stronie dziennie).

- Możliwość umieszczenia u ciebie swoich reklam - reklamy są praktycznie nie widoczne, mają one postać chmurek.

 

 

UWAGA ! Podania składamy w tym temacie bądź na PW w podanej poniżej formie:

 

Adres strony:

Ilosc dziennych unikalnych wizyt:

Ilosc dziennych odsłon:

Wiek forum:

Liczba zarejestrowanych userów:

Liczba postów:

Kontakt email:

Kontakt gg (opcjonalnie):

Uwagi (opcjonalnie ):

 

 

Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Mogę za sponsorować konta hostingowe :)

 

Pojemność bez limitu *

Transfer: bez limitu *

Domeny b/o

Panel DirectAdmin w PL wersji językowej

 

Oczekuje:

ok 300 uniq dziennie

Możliwość umieszczenia na Twojej stronie mojej reklamy

Nietypowe, popularne, z przyszłością projekty

 

Uwagi

Nie sponsorujemy klanów CS!

* Zależnie od potrzeb projektu

 

Kontakt:

e-mail: admin@fazz.pl

 

Pozdrawiam

Edytowano przez www.fazz.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dobre miejsce na komentowanie. Generalnie większość ofert tutaj miała, ma i mieć będzie takie zastrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym założyć prywatny serwer pod grę Metin 2.

Posiadam Pliki gry spolszczone oraz zabezpieczone przed różnego rodzaju (botami,hackami),

I Poszukuje Sponsora na Serwer Dedykowany Pod tą Grę.

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o kontakt na pw.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×