Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Crunch Bang

[Dedykowane/Vps] Poszukuję serwera download

Polecane posty

Witam Państwa

 

Poszukuję firmy, która może zaoferować mi w przystępnej cenie rocznej serwer dedykowany lub VPS

 

Serwer ten miał by za zadania

 

-Utrzymanie forum

-Innych stron pobocznych bez baz danych

-Download

 

Najważniejszą rzeczą jest dla mnie szybkie łącze i niezawodność, również nienaganna pomoc techniczna.

 

Serwer miał by służyć głównie do wysyłania plików, aby użytkownicy mogli pobrać z niego Dystrybucję linuksa

 

Format obrazów .ISO

 

Cd 700-800 mb

DvD 3-4 GB

 

 

Kwotę jaką mogę na to przeznaczyć to 1500 zł rocznie, myślę że powinno wystarczyć gdyż nie ma wielkiego zainteresowania tą dystrybucją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

z mojej strony mogę zaoferować:

 

Serwer dedykowany:

Ded+

Pentium G840 (2x2,8GHz)

4GB RAM

250GB HDD SATA 2

3TB transferu (100mbps)

 

Za jedyne 189zł brutto miesięcznie / 1890zł brutto rok.

 

 

VPS:

 

http://webh.pl/index.php?cmd=svps

 

Serwer VPS FULL (Łącze przypisane do serwera VPS 10mbps, ale spokojnie można wyciągnąć więcej)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dałem 2 opcje. Nie chce się sprzeczać, bo ostatnio dużo jest tego na forum (sprzeczek ;-) ), ale ty dałeś linka, gdzie JEDEN MIESIĄC serwera dedykowanego kosztuje 650zł. Chyba nie muszę mówić ile to rocznie wychodzi :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

OK dobra, przyznaje się, nie widzę już na oczy, a kobita mi głowę suszy o milion powodów i po prostu już nie zaskakuje tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam odłożone jak w mordę strzelił równe 1500 zł, serwer muszę mieć jeszcze w przyszłym tygodniu, niebawem wypuszczamy CD wersję i musimy to zrobić tak by zdążyć i żeby to działało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

to dystrybucja komercyjna ?

Jeżeli nie dogadaj się o mirror w jakimś icm czy pokrewnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS Webh.pl FULL x2. Wtedy masz gwarantowane 20Mbps, ale w rzeczywistości bez problemu wskakuje więcej niż te 10Mbps na VPSa. Pomoc odpisuje bardzo szybko, uptimey wysokie (ja mam jeszcze małe, bo od niedawna jestem klientem, ale ten kto mnie namówił miał bez problemu 60dni - sam resetował co pewien czas). Będziesz miał (po dogadaniu) tak jakby cała maszynę dla siebie, tylko w 2 VPSach.

 

4x2,27

8GB RAM

100GB dysk

20Mbps gwarantowane - no limit.

 

Jeżeli użyjesz kodu promocyjnego (jest na forum) to zapłacisz za to 1440. Zawsze możesz wziąć 1 sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężka decyzja, wszystko na spokojnie przeanalizuje, w poniedziałek najpóźniej muszę już to kupić a w środę musi już to działać, mam nadzieje że się wyrobie.

 

Nie spodziewam się tłumów, ale muszę to mieć na przyszłość i dla własnego spokoju, jest to darmowa dystrybucja więc nikt mi za to nie odda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A potem będzie taki sam płacz i zgrzytanie zębami jak było po zamknięciu MegaUpload jak wszystkim kopary zjechały bo nagle zamknęli :) Lepiej wybrać rozwiązanie płatne aczykolwiek skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz wrzucić te iso na jakis serwer typu rapidshare uploaded itp

 

Płacąc masz pewność co do prędkości, nie potrzebujesz konta premium, by to pobrać bez czekania oraz wiesz, że tego nie usuną. Gdyby autora tematu coś takiego interesowało, nie napisałby tego tematu.

Edytowano przez Lan Hikari (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Kimsufi 2G się sprawdzi, tyle ramu co posiada serwer spokojnie wystarczy na kilkaset pobrań na raz tego pliku i także rurka 100 Mbps z transferem 5 TB to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że Kimsufi 2G to idealny wybór. W OVH transfer jest bardzo tani, a download nie potrzebuje jakiejś mega maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jeśli jesteś może zainteresowany to mogę dostarczyć serwery z gamy OVH bez limitu transferu. FV mogę wystawić również.

Także również mogę zaproponować usługę mirroringu danych na dużej ilości serwerach, tak aby użytkownicy mogli sobie pobrać spokojnie.

 

Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam arkoso123@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ejjj nie wiem czy to dobry pomysł, ale może możliwość pobrania przez torrent jako preferowana? to też odciąża serwer...

pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×