Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Shuma

[dedykowane/VPS] Prywatny serwer vpn

Polecane posty

Po pierwsze witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post tutajsmile.png

 

Moja domowa sieć jest za NATem, a mojemu dostawcy nie widzi się przekierowywanie portów. Chciałbym osiągnąć prosty dostęp do mojej domowej sieci przez VPN i tutaj zaczyna się mój problem sad.png ponieważ prowadząc długie poszukiwania z wujkiem G. nie znalazłem satysfakcjonującej oferty, głównie przez to, że mało który VPN oferuje polskie ip, a dedykowane ip to już prawie biały kruk, a ceny też wydają mi się trochę przesadzone. Pomyślałem, że może lepiej wynająć jakiegoś VPS i samemu zrobić swój VPN, natrafiłem na budgetvps.pl, ale czytając opinie zastanawiam się czy ten hoster wystarczy czy lepiej poszukać czegoś lepszego ? Dodam jeszcze, że zależy mi, żeby wszystko działało na protokole PPTP lub P2TP, bo takie obsługuje mój APek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Cyberghostvpm posiada polskie IP, ale nie ma dedykowanego tylko każdy posiada te same ;-).

Jaki budżet?

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam usługi UltimaHost (ref link). Bardzo dobre serwerki z wysokim uptime i pomocny support. Jeśli napiszesz do supportu być może otrzymasz też jakiś rabat na usługę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą:

 

http://biznes-host.pl/?s=plany_vps2

 

w przypadku pytań zapraszam na bok@biznes-host.pl.

 

Pozdrawiam

 

Biznes-Host.pl sp. z o.o.

Grottgera 16/1

60-758 Poznań

 

NIP: 779-237-52-44

Regon: 301439993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam stałem przed takim dylematem jakieś 2 miesiące temu. Wybrałem i polecam DMEhosting, VPS-y nie dość że tanie jak barszcz (3,95$) to jeszcze w Niemczech i z dużym transferem. Bez kłopotu postawisz OpenVPN np. na porcie 443, który praktycznie nigdy nie jest blokowany. Wszystko śmiga perfecto i pingi są całkiem przyzwoite : )

 

 

 

http://www.dmehosting.com/openvz-linux-vps.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam stałem przed takim dylematem jakieś 2 miesiące temu. Wybrałem i polecam DMEhosting, VPS-y nie dość że tanie jak barszcz (3,95$) to jeszcze w Niemczech i z dużym transferem. Bez kłopotu postawisz OpenVPN np. na porcie 443, który praktycznie nigdy nie jest blokowany. Wszystko śmiga perfecto i pingi są całkiem przyzwoite : )

 

 

 

http://www.dmehostin...z-linux-vps.php

Chętnie bym skorzystał z oferty, ale moje domowe centrum rozrywki potrzebuje polskiego ip.

 

Jak na razie to najbardziej odpowiada mi oferta hostdell.pl, XEN za 20zł/miesiąc, jakby ktoś znał tańszą ofertę to proszę pisać, mogą być gorsze parametry VPSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Ja tez potrzebowalem na domowym serwerze zew IP. Skorzystalem z opcji vpm na shell z mydevil.net. Polecam wink.png!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×