Skocz do zawartości

Polecane posty

Masz jakiś skrypt, który automatycznie liczy posty użytkownika na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś skrypt, który automatycznie liczy posty użytkownika na forum?

Tak wszystko jest automatyczne. Podlicza ile w miesiącu zrobił postów jeżeli tyle nie zrobił po prostu automat zawiesza mu hosting :)

Masz to na

billing.cybrz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa. Ogólnie mógłbyś sobie w ten sposób rozkręcić jakieś tematyczne forum i potem kolejne pod różnymi domenami i zbierać z reklam jeżeli masz możliwość zmieniania for, z których pobiera dane twój skrypt.

 

Ogólnie pomysł bardzo mi się podoba i mogąc na tym zarobić będziesz mógł dłużej utrzymać hosting, który w gruncie rzeczy będzie darmowy.

 

Co do strony jest wizualnie zwykła, ale bardzo poprawna w odbiorze, popraw tylko logotyp bo ten wygląda dość staroświecko. Zmień też faviconę z domyślnej Drupala.

 

Edit:

 

http://cybrz.com/contact

Odmowa dostępu

Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

Ta strona chyba powinna być dostępna dla wszystkich.

Edytowano przez Cyprian Bartoń (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło to słyszeć. Pracujemy nad nią godzinami codziennie. Oczywiście weżmiemy pod uwagę Twoje propozycje.

 

Przyznam że strona nie wygląda super, są na niej najważniejsze rzeczy jak narazie.

Edytowano przez lucas09 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy pomysł . Widziałem gdzieś takie samo na zagranicznej stronie ( nie mogę sobie przypomnieć adresu www ) .

Co do wyglądu strony to wygląda całkiem ładna , przejrzysta , jedynie to mi nie pasuje ten logotyp .

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To idea Post2Host jeszcze funkcjonuje? Dawno temu działałem w podobnych serwisach anglojęzycznych (jeden z automatem, drugi "na luzie"). Jednak większość takich serwisów padła dawno temu, miło widzieć, że sam pomysł nie umarł. A strona sympatyczna, choć rzeczywiście trochę "szlifu" jeszcze jej się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeszcze funkcjonuje. Teraz ogarniam program do tworzenia stron internetowych, w tygodniu napewno coś popracuje z tym.

Sam pomysł Post2Host w Polsce jest ciekawy, np. Dlatego że nie ma innych stron które oferują P2H w polsce. Wiem że strona troche nie za bardzo fajnie wygląda, ale ważne są chyba serwery czyli jakość usług nie prawdaż? Czekam na pierwszych zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

stronka strasznie pomału sie ładuję, a baza wiedzy - rozumiem, że dopiero w budowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, teraz wlasnie z telefonu serfuje po forum i szybko wlazi, moze cos u ciebie ? Hmmm co do bazy wiedzy to wszystkie potrzebne informacje dotyczace serwera sa dodane a reszta troche bajerow. Za chwile bede tlumaczyl billing na polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest hosting jakby nie było, nie sądziłeś chyba że nick i hasło wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nie ma sie czego obawiać, nie udostępniamy danych osobom trzecim, ani nie spamujemy na e-mail lub telefon. Ciekawe jest to, bo czasami wysyłamy wiadomość SMS do użytkownika który nie napisał postów, a ma aktywną strone. Pola takie jak Nazwisko, czy adres można zastąpić słowem brak jeżeli nie chcesz podawać, nie potrzebujemy takich danych, są one standardowe i ciężko je usunąć w skrypcie. Jeden klient już ma strone u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że przy takiej ilości danych i planowanej większej liczbie użytkowników nie wiem, czy nie ma tutaj obowiązku rejestracji w GIODO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×