Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fakir

Pilnie potrzebny hosting

Polecane posty

Witam,

 

Pilnie poszukuję stabilnego hostingu.

 

Budżet to 20-25zł /rok

 

Potrzebuję obsługi php, 3 bazy mysql, dowolna ilość domen i najlepiej bez limitu procka. Najczęściej pracuje w godzinach wieczornych, także idealnie jakby support poprzez LiveChat lub email był mi w stanie odpowiedzieć w ciągu 15-20 minut. Nie lubie jak się czeka po 3-4 godziny za odpowiedzią.

Miejsce na dysku 1GB, transfer 10GB.

 

Idealna byłaby płatność miesięczna lub za pół roku.

 

Pozdrawiam i czekam na oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Pilnie poszukuję stabilnego hostingu.

Budżet to 20-25zł /rok

Idealna byłaby płatność miesięczna

To chyba prowokacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak podwoisz budżet to myślę, że znajdziesz coś stabilnego, co spełni Twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą płątnością miesięczną to faktycznie przesadziłem. Ale widziałem, że niektóre firmy na forum oferują hosting za 30-35zł stąd moje pytanie czy za 20-25zł też się da coś znaleźć.

 

Skoro nie da rady w tej cenie to mogę podnieść budżet do 35zł i płatność za cały rok z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez limitu obciążenia procesora za 25 czy 35 zł?

A co to za różnica? Cena jak na taki wymóg i tak o wiele za mała.

 

idealnie jakby support poprzez LiveChat lub email był mi w stanie odpowiedzieć w ciągu 15-20 minut. Nie lubie jak się czeka po 3-4 godziny za odpowiedzią.

W każdą noc będziesz wymagał supportu 15 minutowego? Co będziesz od nich chciał tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie w każdą, ale jak coś się stanie w nocy z kontem to chciałbym mieć możliwość kontaktu, żeby nie czekać do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po co w ogóle zadajecie takie pytania? Zapytanie jest bez sensu, do tego jak widać żadna firma nie jest chętna żeby swoją ofertę przedstawić, przemilczmy to i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bez sensu? Zaglądam tu często, firmy wręcz się prześcigają z ofertami. Także pytam, ile się da ugrać tyle moja oszczędność.

 

Co do limitu to testuje moje aplikacje webowe na zewnętrznych kontach. Obciążenia są chwilowe, dlatego też pracuje wieczorami tak, żeby maszyny były nieobciążone i żebym nie przeszkadzał innym Waszym klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego bez sensu? Zaglądam tu często, firmy wręcz się prześcigają z ofertami. Także pytam, ile się da ugrać tyle moja oszczędność.

Niestety tu nie ma na czym oszczędzać, co Ci da hosting za 30 złotych na rok (w UK na godzinę więcej się zarabia), gdzie będzie to mniej więcej wyglądało tak:

  1. Support odpowiada raz na dwa tygodnie, albo jeszcze rzadziej
  2. BOK będzie miał Ciebie gdzieś, przypomni sobie o Tobie 14 dni przez odnowieniem
  3. Serwery będą prawdopodobnie tak zapełnione (bo takich chętnych jak Ty są miliony), że strony będą się wieszać
  4. Nie będziesz miał żadnej kopii zapasowej w przypadku gdyby coś się stało
  5. Nie będziesz wiedział czy rano firma jeszcze istnieje, konta po tej cenie są dostępne na Allegro a firmy zamykane są z godziny na godzinę

Moim zdaniem lepiej dodać, zapomnieć o nie limitach, cieszyć się poważną firmą i idealną obsługą klienta

 

Jak już chcesz mieć taniej to weź lepiej bezpłatny hosting, jakość mniej więcej taka sama.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz usługi wartej kilkaset złotych za grosze. W przypadku hostingu współdzielonego CPU i RAM są najbardziej limitowanymi zasobami, pojemność dysków czy ilość transferu stają się coraz tańsze i przez to coraz mniej istotne, natomiast ilość pamięci operacyjnej i w szczególności moc obliczeniowa to zawsze "wąskie gardło" na serwerach obsługujących nierzadko setki klientów.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×