Skocz do zawartości
crazyluki

[wyprzedaż] części komputerów, serwer HP DL580

Polecane posty

Witam,

organizuje małą wyprzedaż związaną z informatyką (motoryzacją też ale to nie te forum;P).

Mam na sprzedaż:

HP DL580 2x1.9GHZ/2GB/2x36GB/RAID/CD

Laptop ASUS f3 z nową oryginalną klawiaturą. 2gb ram, dwa rdzenie intel, 250gb hdd. bateria około 40minut trzyma.

Komputer z p4 2.x ghz, bez ramu, bez dysku - jest zasilacz, płyta, procesor, chłodzenie, jakaś k.graficzna

Komputer z amd athlon 1700+ bez ramu, dysku -j.w

płyta główna, procesor barton 2600+, 768mb ramu, zasilacz, k.graficzna nvidia 5200 chyba

to z tych bardziej kompletnych rzeczy

Mam kilka pamięci - ddr, ddr2 sodimm, sd ram - różne konfiguracje

40gb ata sprawne

80gb ata sprawne

4-5 różnych k. muzycznych na pci

4 modemy na pci

5 k.graficznych na pci

usb hub z zasilaniem

switch 1gigabit 8 portowy

switch 100mbit tplink 4portowy

kilka napędów cdrom

monitor 17 cali, bańka - za darmo dam;p

jakaś obudowa zwykła

obudowa chieftec dragon pomalowana na czarny półmat z małym napisem na górze obudowy. obudowa kompletna.

1zasilacz atx 300w noname

2 małe zasilacze liteon moc około 100-150w jeden z wentylatorkiem, drugi bez, mniejsze niż standard atx

przejściówka, przelotka dwukierunkowa ata <> 2 sata

 

Generalnie część z tych rzeczy jak się nie sprzedadzą to po prostu wywalę. Jak ktoś jest czymś zainteresowany - pisać na PW lub na maila ( [nickname] @gmail.com) najlepiej z ofertami cenowymi. Więcej szczegółów uzupełnię jak będę w domu lub jak sobie coś przypomnę. Poza urządzeniami na PCI reszty sprzętu jestem pewien i przetestuje przed sprzedażą.

 

Możliwa sprzedaż przez allegro - niestety nie wystawiam FVat - jest to typowo wyprzedaż różnych gratów które na przestrzeni lat zgromadziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób 1-2 fotki każdej rzeczy i już będzie lepiej. Do takich ogłoszeń drobnych są serwisy, na których łatwiej dodawać takie opisy.

 

Switche głupie - niezarządzalne? Mają jakiś dostęp po SNMP? Głównie chodzi o tego Gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mógłby dodać cene, bo niektore rzeczy jak hub usb czy obudowa to parenaście zł - kilka rzeczy to sie opłaca wziasc ale jedna to nie wiadomo jak to liczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,

switche na 100% nie zarządzalne. Tp linka podłączyłem kiedyś przy okazji lanparty, tego drugiego kupiłem i nawet nie podłączyłem.

Zdjecia podrzucę wieczorem/w nocy.

 

Ceny ? Ciężko powiedzieć. Za te większe rzeczy +/- wiem ile bym chciał, ale za te mniejsze - do negocjacji. "Badziewia" na PCI jak ktoś kupi coś innego dorzucę w gratisie.

 

Gwarancja - 7-14dni;-)

 

Nie wrzucam na inne serwisy z prostego powodu - czas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×