Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Najs

TLOLT.com.pl - drzwi do lepszego wymiaru eSportu.

Polecane posty

Gość Najs

Witajcie,

Chciałbym Wam zaprezentować jedną z moich pierwszych stron internetowych jak i forum. Jest to strona turnieju League of Legends, który mam zamiar dobrze rozkręcić. Już niedługo zaczynam porządną reklamę, pozycjonowanie, proszę o opinie.

 

http://tlolt.com.pl

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Najs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od dupy strony. Na forum pustka, ale spoko zrobiłeś parę dni temu więc może być. Co do strony głównej. Za biało. Może trochę inne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak masz te bloczki na dole z newsami to na nagłówkach obrazkowych po co ci na każdym adres strony? To nie wygląda fajnie możesz zrobić tylko na ostatnim z adresem i będzie lepiej.

2. Strona "Niezbędnik" nie istnieje. Dodaj podstronę i napisz, że w budowie czy coś będzie dużo lepiej niż "404".

3. Wtyczkę z FB popraw bo na razie lajkują FB a nie twoją stronę.

4. Też mam wrażenie, że jest za biało i na stronie i na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najs

Pusto, ponieważ

3. Wtyczkę z FB popraw bo na razie lajkują FB a nie twoją stronę.

Wtyczka facebook to zwykła podstawka do czasu aż dodam swoją stronę, jak na razie nikt nie lajkuje bo nikt nie wchodzi happy.png

 

Dodam jakieś tło na stronę główną i zobaczę co z tego wyjdzie.

 

Sorry ale drzwi nie widzę.

Takie rzeczy nie miło się czyta i pomyśl zanim się wypowiesz, mógłbyś napisać przynajmniej dlaczego. Jeśli piszesz bez uzasadnienia, to proste - nie pisz. Wszystkim innym dziękuje za opinie, czekam na następne.

Edytowano przez Najs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Podzielę na dwa Twoją stronę...

 

 

Górna część (mniej więcej do połowy) jest nawet nawet...

Ale dół to spartoliłeś. Jeszcze jakaś linia przez 90% ekranu poziomo mi śmiga i nie wiem czy coś pokazuje czy skreśla czy jaki ma ona sens istnienia.

 

W menu regulamin przesuń na prawo gdzieś bo nie jest tak ważny żeby być pomiędzy stroną główną a jakimiś sprawami turniejowymi (najlepiej gdzieś przed sam kontakt)...

 

Forum jak to forum więc nie ma co komentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najs

@up Dziękuje Ci bardzo, że opisałeś to z tą linią. Tak jak myślałem, tylko do tej pory nikt się na to nie skarżył ale widziałem to na jednym komputerze. Są to myślniki, które mają za zadanie w chwili obecnej zastępować aktualności - pojawią się już wkrótce.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U mnie to wygląda tak:

51755460275311873485.png

Myślę, że jest to wina stylu align="justify". Wiem, że to dział stron do oceny, ale czy mógłbyś mnie naprowadzić w jakimś stopniu jak to zastąpić aby u każdego wyświetlało się poprawnie? Zależy mi aby było tak jak na screenie powyżej, czyli równo.

 

Oto fragment kodu:

<div id="tekstsz"><p align="justify">  ----------------...</p></div>

 

Przepraszam za offtopic, pozdrawiam.

 

 

 

@edit

Jak masz te bloczki na dole z newsami to na nagłówkach obrazkowych po co ci na każdym adres strony?

Zmienię to, dzięki.

Edytowano przez Najs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

według mnie wygląda całkiem ok, ale gdy ruszy już turniej łatwiej będzie ocenić. :) generalnie jesteś na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×