Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sucre666

Sprzedam VPS

Polecane posty

Witam,

Mam do sprzedania serwer VPS:

vSERVER Cloud PRO X4

wykupiony na http://www.server4you.net/vserver/

 

Serwer jest zakontraktowany do połowy września, sprzedaję w miesięcznych okresach rozliczeniowych lub za cały okres. Proponuję cenę 40 PLN za miesiąc, możemy się też jakoś dogadać gdyby ktoś brał do końca serwer. Parametry przedstawione są na ww. stronie.

 

Zainteresowanych proszę pisać na GG: 1518524

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak? Ten serwer w przeliczeniu na polskie kosztuje:

 

€ 8.85 = 36.9498348 złotego polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do serwera oferuje pełną pomoc w konfiguracji, tracić na interesie nie chcę, serwer jak na swoje parametry jest tani. Mogę zniżyć się z ceną do 30 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak? Ten serwer w przeliczeniu na polskie kosztuje:

 

€ 8.85 = 36.9498348 złotego polskiego

 

Jak już tak kalkulujesz co do centa, to weź pod uwagę cenę brutto, a nie netto.

 

Szuka łosia...

 

Proszę uzasadnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak już tak kalkulujesz co do centa, to weź pod uwagę cenę brutto, a nie netto.

 

 

 

Proszę uzasadnić.

 

Jakoś nie widzę żeby tam było coś o cenie netto, nawet jak zamawiasz na miesiąc to i tak jest pokazana ta sama cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego chcesz się ze mną sprzeczać czy coś mi udowodnić, źle patrzyłeś bo w stopce jest:

 

"All prices exclusive of 19% VAT. VAT will not be charged if you provide a valid sales tax id or order from outside of the EU."

 

Więc sobie zupdate'uj swoje wyliczenia, no i oczywiście poprawkę na kurs euro weź bo się na pewno zmienił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... czyżby kończył się w marcu darmowy półroczny okres? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie serwera na okres 1 rok lub 2 lata masz pół roku za darmo. Ale fakturę dostajesz na początku i płacisz od razu za cały okres na przód. Więc jakie znaczenie ma Twoja ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sucre666 Tylko i wyłącznie takie, że w takim przypadku średni miesięczny koszt to 8,85E / 2, czyli niespełna 19PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brutto jest 10 euro, ale nvm, kupowałem ten serwer tylko dla siebie, bo był mi potrzebny, ale już go nie używam. Marnuje się ten serwer, więc chce go odsprzedać komuś. Znawcą cen nie jestem, patrząc po innych serwerach o podobnych parametrach to cena jest w porządku według mnie.

 

Napisałem tutaj temat i od razu dostałem wyliczenia, ile zapłaciłem za serwer itd. Nie jestem sponsorem, żeby kupować i sprzedawać taniej. Każdy może, sobie kupić ten serwer na rok, zapłaci grosze i będzie miał. Ale jeśli, komuś nie jest potrzebny, aż na rok to zapraszam. Teraz obstaję przy 30 PLN/mc, i tak jak napisałem, jak ktoś bierze do września serwer to mogę spuścić cenę i niech bierze w chollerę ten serwer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, to jest tak - Tobie zależy na sprzedaży, bo nie jest Ci potrzebny. Nie jest to jedyna w świecie oferta VPSów o takich parametrach, poza tym zawsze wygodniej brać serwer bezpośrednio u dostawcy na swoje dane i mieć święty spokój. Sprzedając z drugiej ręki zawsze licz się ze stratą. A irytując się i wykłócając się ze wszystkimi wokół nie poprawiasz swojej pozycji, ja nawet gdybym był zainteresowany ofertą to po przeczytaniu Twoich postów zastanowiłbym się trzy razy, czy dobijać targu z kimś tak nerwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×