Skocz do zawartości

siebek

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

siebek wygrał w ostatnim dniu 14 Grudzień 2016

siebek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4 Normalna

2 obserwujących

O siebek

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 • Urodziny 26.05.1975

Informacje osobiste

 • Imię
  Sebastian
 • Nazwisko
  Liwak

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://eGoldap.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gołdap
 1. [Sprzedam] Serwer VPS SSD1 OVH GRA1

  Biorę. Proszę o kontakt: - PW - sebliwak@gmail.com - 697-616-194
 2. Zabezpieczenia

  Zapewne chodzi o zabezpieczenie przed podglądem kodu wynikowego HTML w przeglądarce poprzez "Pokaż źródło strony". Ale to tylko podejrzenia
 3. Czy tylko mi się tak wydaje, czy ta nowa skórka jeszcze mniej czytelna jest? https://directadmin.com/evolution.php Szczerze mówiąc to spodziewałem się "wyrzucenia" najważniejszych funkcji na wierzch w formie jakichś ładnych przycisków czy coś w ten deseń... Jak to widzicie?
 4. [SPRZEDAM] VOLVO s60 + LPG

  No niechybnie jest: - Skórzana tapicerka - Polskie komunikaty komputera - Kontrola trakcji A tak na marginesie to bardzo fajne niezawodne autka są. Jedyny mankament to zawieszenie, ale wynika to raczej z jakości naszych dróg niż z wady producenta - po prostu auto przeznaczone do jazdy po drogach a nie po dziurach
 5. phpmyadmin strona logowania

  Jeśli chodzi o zmianę sposobu weryfikacji z http na "ciasteczkowy" to trzeba w pliku config.inc.php (lokalizacja np.: /var/www/html/phpMyAdmin/) zmienić: $cfg['Servers'][$i]['auth_type'] = 'http'; na $cfg['Servers'][$i]['auth_type'] = 'cookie'; Dobrze też dodać małe conieco tutaj: $cfg['blowfish_secret'] = '';
 6. Mój "Norton" wykrzyczał: "Zablokowano niebezpieczną witrynę internetową Użytkownik podjął próbę dostępu do: http://gry-mp.pl/ Jest to znana niebezpieczna witryna. Zalecamy, aby NIE odwiedzać tej witryny. "
 7. Game Hosting - Layout! Wyjątkowy!

  Sorry za offtop, ale jakże to rzadki dziś widok kiedy ktoś przyznaje się do błędu i potrafi przeprosić @tym - szacun!
 8. Sklep internetowy, GIODO

  Tak dopełniając nieco z innej perspektywy - nie musisz zgłaszać zbioru jeśli powołasz ABI i a zbiór nie zawiera danych wrażliwych.
 9. Bazy danych - mailing, reklama.

  Ja mam pomysł, ja mam! Można jeszcze zrobić "delete" - nie przybędzie nam spamu na skrzynkach ;]
 10. Większego znaczenia to raczej nie ma bo podczas okresu subskrypcji można uaktualniać zarówno sygnatury wirusów jak i sam program.
 11. Atak botów na moją strone

  W php.ini chyba nie za bardzo da się to zrobić bo eval() to nie funkcja
 12. Terminale płatnicze

  Jakiś czas temu czuwałem nad kilkoma terminalami eService. Potem pojawiły się ePłatności (www.pep.pl) i złożyli bardzo konkurencyjną ofertę. Co do poprawności działania nie miałem zastrzeżeń do żadnej z tych firm.
 13. Logi Apache'a w DA

  To właśnie ustawienie odzwierciedlone jest potem w pliku directadmin.conf jako wartość logs_to_keep o czym pisałem. @Miłosz, dziękówa, o to właśnie chodziło
 14. Sprawa dotyczy serwera z DA. Śledzę sobie logi i widzę taką oto strukturę plików: /var/log/exim mainlog mainlog.1 mainlog.2 ... mainlog.10 plików z logami - 11 /var/log/httpd: error_log error_log.1 error_log.2 ... error_log.4 plików z logami - 5 /var/log/httpd/domains jakasdomena.pl.bytes jakasdomena.pl.bytes.1 jakasdomena.pl.bytes.2 ... jakasdomena.pl.bytes.6 plików z logami - 7 A teraz najważniejsze w tej chwili dla mnie czyli logi apache'a dla każdej z domen zapisują się tylko w jednym pliku codziennie od nowa: jakasdomena.pl.log ustawienia z directadmin.conf: logs_to_keep=7 Rozumiem że ten parametr dotyczy logów apache'a, ale czemu łapie tylko pliki .bytes a nie .log? Jak to ogarnąć? Gdzie te ustawienia mogą być jeszcze konfigurowalne?
×