Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
GOL

[prośba] Osprawdzenie parametrów hostingu

Polecane posty

Gość patrick

To servery http://www.i365.pl/ troche o nich jest na forum poszukaj ...

Ale tak ostatnio przegladalem allegro to ladnie tam sprzedaja konta (choc moze to resellerzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już od tygodnia dysponujemy nowy serwerami, które są wyposarzone w 4 procesory Intel Xeon 3,2 Ghz oraz 4GB razu, i stoją na terenie niemiec!!

 

Te konta na serwerze w niemczech (fututo.pl) to jest reseller serverownia.pl czyli hosting jest na vps-ach z server4you.de.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pośród różnych allegrowiczów, którzy oferowali przykładowo 20GB transferu na miesiąc i 1 GB HDD co jest zresztą wielką ściemą bo za taki transfer nie płaci się kilkunastu złotych, ten za 30/rok wydał mi się spoko.

 

Z tego co pisaliście zrozumiałem, że nie jest tak źle;) Deutchland liber alles .

 

Jeżeli jeszcze cos, proszę o dopisanie.

danke sehr :| :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię też ten fragment: " poróbnaniu z starymi znacząco poprawiły się znaczące czynniki" ;-).

 

To, że to klasyczny (tfu ble yuck) wannabe-hosting-krzak już pominę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do nich posta odpisali że korzystają tylko z resselera serverowni.pl.

 

Kurcze - warto u nich kupić ten hosting?

Co przemawia za a co przeciw

 

Napisałem, ze niewspomnieli na aukcji o resellerze i ze wiekszosc allegrowiczow co licytowali pewnie tezo tym nie wiedza i spytalem co wy na to ciekawe co odpowiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co Cię tak do nich ciągnie? Masz kilka pewniejszych ofert firm z dedykami za podobne pieniądze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ciagnie mnie do nich ale mam do wydania tylko 30 zł a chce dorwac pewny hosting.

peter sim a czym różni się ta aukcja od tamtej?

kase wpłacam jutro , wiec jeszcze mam czas by zmienić oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reseller to nie ktos gorszy :) tylko ktos, kto odsprzedaje uslugi innej firmy oferujac wlasny support. Czesto wystepuja pod wlasna marką, zeby nie konkurowac ze soba. Nalezy popytac o opinie ich uzytkownikow. Jest tu specjalne forum do tego:

http://www.webhostingtalk.pl/viewforum.php?f=32

 

Resellerzy sa po prostu w pewnym sensie handlowcami / mlodszymi administratorami firmy wynajmujacej im serwer. Czesto chca udostepniac hosting, ale nie stac ich po prostu na wlasny dedykowany serwer i zaczynaja od kont resellerskich. Natomiast osobnym tematem jest jakosc ich uslug. No i czy stosuja duzy overselling zeby obnizyc ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się po przemysleniu i przeczytaniu waszych opinni na tego resellera i365.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×