Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tealc

VPS pod kilka stron www +ts3 +DA

Polecane posty

witam,

 

poszukuje ofert spełniających kilka kryteriów które sam określiłem:

-budżet od 50-100zł max(oczywiście z podatkiem)

-direct admin w cenie(nie radzę sobie z konfiguacją zbyt dobrze jak nie ma DA dlatego muszę go wybrać)

-z systemów debian

-spory tansfer(min. 400-500gb/mc)

-ram/procesor trudno określić - może powiem co za strony będą i jaki przewidywany ruch/obciążenie.

 

Na razie przewiduję ruch rzędu 5k-10kuu/dziennie. Na serwerze będa 3 autorskie strony takie jak: strona firmowa (niskie obciazenie), strona z lekcjami( w tym lekcje video,teksty, duzo grafiki screenów etc - czyli wieksze obciażenie)+forum (nie mam pewności czy phpbb3/ czy ip.board od invasion) i trzecia strona z niskim obciążeniem i słabym ruchem. A na koniec ts3 na 50-100 osób.

 

to chyba wszystko, w razie pytań prosze zadawać. Bede tu zaglądał co jakiś czas.

Rady mile widziane ;)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Tylko dopisze na temat http://biznes-host.pl/vps_directadmin/

 

Otrzymujesz 50 gb miejsca, 500 gb transferu na miesiąc, DirectAdmin oraz administracje z naszej strony. Oczywiscie dajemy dostęp do konta root na vps oraz Administrator w DirectAdmin.

 

Koszt to 79 zł/miesiąc lub 474 zł rocznie.

 

W przypadku pytań zapraszam na bok@biznes-host.pl.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pytanie jedno do temtu wrzucę. Jakie jest zużycie transferu przez ts3. Bo nie podałem określonej ilości slotów a musze mniejwiecej przeliczyć ile transferu mi "zje" 100slotowy sewer + ile ramu/procesora. Oczywiscie prosze na "oko" mowic bo pewnie to zależy od kodeków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

@gamebit:

Widać w Twoich poradach pełen profesjonalizm. Podpowiem Ci, że 10Mb/s będzie w sam raz na strony autora, jednak chyba przeoczyłeś, że chce on jeszcze postawić serwer ts3. 50-100 osób na pewno nie uciągniesz na 10Mb... Radzę Ci dokładniej czytać zapotrzebowanie autora.

Edytowano przez finlandia (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graftek

Zobacz ofertę ViPower: http://vipower.pl/Serwery-VPS-OpenVZ VPS2 z ich oferty powinien zadowolić Twoje oczekiwania. Cena miesięczna to 35 zł netto i miesięczne opłata za Directadmina to 25 zł netto. Ewentualnie możesz dogadać się z nimi o indywidualną ofertę, ponieważ wyższy pakiet (VPS3) kosztuje już 70zł miesięcznie netto więc jest spory przeskok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vipower i vihost to pokrewne firmy? bo widze dosyc podobne pakiety - 35zł vps z 600gb transfery na vipower i za 49zł 1tb na vihost. I czy na vihost to tez netto ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@gamebit:

Widać w Twoich poradach pełen profesjonalizm. Podpowiem Ci, że 10Mb/s będzie w sam raz na strony autora, jednak chyba przeoczyłeś, że chce on jeszcze postawić serwer ts3. 50-100 osób na pewno nie uciągniesz na 10Mb... Radzę Ci dokładniej czytać zapotrzebowanie autora.

 

Raz - oferta jest w sam raz na potrzeby Klienta.

Dwa - jeśli popełniłbym błąd to napewno tylko i wyłącznie na korzyść Klienta gdyż zwiększylibyśmy limit po kosztach.

Troche doświadczenia mamy i wiemy co oferujemy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra to dzięki Panowie za pomoc. Wybiore vps od vipower lub vihost (do przemyślenia z tym transferem bo nie wiem jak tam ts3 bedzie jadł).

 

Także pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

MIłego dnia smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz - oferta jest w sam raz na potrzeby Klienta.

Dwa - jeśli popełniłbym błąd to napewno tylko i wyłącznie na korzyść Klienta gdyż zwiększylibyśmy limit po kosztach.

Troche doświadczenia mamy i wiemy co oferujemy.

 

Pozdrawiam.

 

Sorry za ot, ale coś w tym jest, co napisał @finlandia. Miałem u Was VPS'a przez 3 miesiące, stał na nim tylko teamspeak. Przy 25-35 osobach na serwerze, niebardzo szło korzystać (a na wspomniane ~30 osób, kanał był "moderated" i mówić mogło 6 osób ).. Przeniosłem się do innego dostawcy i problemy zniknęły. Mogę jeszcze dodać, że znajomy miał dokładnie tę samą sytuację.

 

@topic, polecam castpol.pl

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Lan Hikari (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem u Was VPS'a przez 3 miesiące, stał na nim tylko teamspeak.

 

Wydaje mi sie (nawet jestem przekonany) że nie miałeś VPS na gamebit.pl i pewnie mylisz z jakąś inną marką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×