Skocz do zawartości
R@fi

Jaki Anty Vir ?

Polecane posty

Gość

Z wyciekniętym kodem Kasperskiego to było tak, że kawałek kodu, jakiejś starej wersji i generalnie to jest już "dawno i nieprawda"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od dawna darmowy Panda Cloud antywirus i póki co nic nie złapałem...

Pozatym do łażenia w jakieś nieznane zakątki internetu, dobrze jest przeglądać z maszyny wirtualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Chciałem brać w tym roku Kaspersky Internet Security, ale jednak wziąłem to co biorę od lat kilku czyli Norton Internet Security. Mam go od czterech czy pięciu lat i nie narzekam, dobrze skonfigurowany i nie ma problemów. Od wersji 2008 chyba całkowicie przebudowali całą aplikację, kiedyś to był wielki zamulacz, dziś pochłania minimalne zasoby. Może w przyszłym roku zdecyduje się na kupno KIS.

 

Panda ? Miałem pół roku, dołączali do Komputer Świat albo do Twój Niezbędnik (ech, stare dobre czasy...) ale mi się jakoś nie spodobał ten program, teraz być może bym zmienił zdanie.

 

Avast ? Gówno. Inne darmówki ? Jeszcze większe gówno. Miałem rok i po tym okresie przeszedłem na Pandę. Wirus na wirusie, komp był tak zasyfiony jakimiś bredniami że ledwo dyszał. Jakoś obyło się bez formatowania partycji. Ludzie się podniecają na max bo Avast jest za DARMO. A prawda jest taka że macie darmowy szajs, który przepuszcza wszystko i wszystkich. Mój ziom tak bardzo chwalił Avasta, bo darmowy, bo ma w dupie zabezpieczenia, bo nie wchodzi na cycki i cracki i tkwi w tym amoku że jest wszystko OK. A te formaty co 3 miesiące to skąd się biorą ? Słaby komp, dużo kombinowania ? Nie, ma kompa z wyższej półki, tylko ten jest tak zamulony przez syfy, no ale Avast jest DARMOWY... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wiesz mało rzeczy darmowych jest dobrych... (przykład hosting, większość zamulone i niskiej jakości)

 

Wiadomo że jak się chce dobrych zabezpieczeń to antywirus płatny, firewall i inne pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na windach instaluję przeważnie AVG.

Poza tym antywirus jest tak samo skuteczny jak użytkownik komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaspersky jest bardzo dobry, używałem przez kilka lat i nigdy nie było problemów. Ostatnio jednak występuje u nich problem z aktualizacja licencji, więc przesiadłem się na Pandę.

 

Pierwsze wrażenie całkiem niezłe, szybki dostęp i nie obciąża systemu, jakby ktoś chciał skorzystać to jeszcze trwa promocji do 85% taniej: http://www.pandasecurity.com/security-promotion/pandacoupons/uk/?track=109052&utm_medium=cpc&utm_source=google.com&utm_campaign=&utm_campaign=flashOffer&utm_content=GA-UK-BRAND-KWPANDA-SEARCH&gclid=CLDVw9vO860CFdQTfAodfSEAuQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Heh stwierdziłem na podstawie tematu że każdy ma swój "idealny" antywirus :)

 

Jednemu pasuje i świetnie działa a drugiemu ten sam "zasyfia" wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce zobaczyć który Anty Vir jest najczęściej używany przez internautów i wtedy wybrać tego jedynego wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie powinieneś patrzeć na innych a przetestować kilka i sam wybrać. Każdy z nas używa komputera w inny sposób i do innych zastosowań. Weź sobie trial kilku przodujących firm i sam zobaczysz który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok cofam z tą Pandą... właśnie dzisiaj przepuściła wirusa.

Kupiłem Kaspersky i właśnie instaluje... mam nadzieje, że da radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma idealnych aplikacji, być może nie miałeś najnowszej bazy wgrane.

U mnie działa bez zarzutu, akurat na Kasperskim się zawiodłem. Licencja pomimo tego że aktualna, wyłączała się co kilka godzin, konieczne było rozłączenie aplikacji i ponownej jej włączenie.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie ma antywirusa który uchroni w 100% przed WSZYSTKIMI rodzajami wirusów i ich odmianami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Lepiej chyba powiedzieć jakich antywirusów nie instalować:

- Norton (http://niebezpieczni...ona-antyvirusa/)

- Kaspersky (http://niebezpieczni...owy-antywirusa/)

- Avira (nie znajdzie tego: http://niebezpieczni...-trojanem-r2d2/)

- Commodo (producent z USA wraz z połączeniem z Patriot Act nie wróży najlepiej)

 

Najlepszym antywirusem jest komputer z linuxem i rozsądnym userem. tongue.png

 

Kaspersky AntyWirus, zupelnie nie nadaje sie instalacje na komputerze. Natomiast Internet Security zawiera w sobie juz AV oraz dodatkowo IS :)

Najciekawsze jest to że cenowa stoją licencje bardzo podobnie. A jakościowo. KIS znacznie skuteczniejszy jest :)

 

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez lata na WIndowsie miałem Nortona i raz na 3 lata wymagał reinstalacji ale ogólnie dobrze chronił.

Teraz mam Mac OSX i nie mam żadnego antyvira bo nie jest potrzebny w sumie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

norton porażka, straszne obciążenie komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem miałem kilka dobrych lat, odnawiałem licencję właśnie dlatego, że fajnie i sprawnie mi działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was używał MKS VIR? mój znajomy ze sklepu komputerowego mi polecił to oprogramowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Norton i obciążenie ? Bzdury Pan mówisz. Od wersji 2008 ten soft prawie w ogóle nie generuje obciążenia.

 

Win XP Pro SP3, NIS2012, zużycie RAM nie przekracza 400 MB, FF mi 160 żre, więc mam 560 MB na chwile obecną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie wiem skąd się wzięły opinie o obciążeniu. Jeszcze na starych kompach miałem Nortona i nie było problemów. Teraz zastanawiam się nad Nortonem na Maca bo wyszedł i tylko za 39$ licencja a kurcze słyszałem, że coraz więcej wirusów się klepie na Maci już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak ze trzy lata temu używałem KIS. Z powodu przepuszczenia jakiegoś wirusa zacząłem używać Eset Smart Security. Męczyłem się z nim dwa lata (w moim przypadku moduł firewall nie działał prawidłowo i blokował to, co miał ustawione żeby puszczać). Od dłuższego czasu używam też McAfee SaaS i jestem z niego bardzo zadowolony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×