Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Westbam

Która domena?

Polecane posty

Witam,

 

Mam pytanie do osób które znają temat...

 

Otoż mam strone (a raczej pomagam w hostowaniu):

np: klubmalucha.eu - (przykładowa strona)

(jest to przedszkole)

 

Chce zakupić domene i przekierowywać na powyższą strone... I tu pytanie jaką domene kupić?

przedszkole-miasto.pl

czy

przedszkolemiasto.pl

 

zaznaczam że przedszkole.miasto.pl jest już niestety zajęta...

Którą domenę łatwiej będzie znaleść na google?

Zazwyczaj wpisuje się przedszkole miasto lub przedszkole w miasto

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od ciebie jaka domene kupić, żaleźy też od ciebie jak ja będziesz pozycjonował chodzi tu o frazy w google. Chyba domena nie ma tu znaczenia. Ja wział tą drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciałbyś zrobić przekierowanie (mam tutaj na myśli 301 przedszkole-miasto.pl --> klubmalucha.eu) to nie ma znaczenia jaka domena, ponieważ przedszkole-miasto.pl nie zostanie nawet zaindeksowana.

 

Jeżeli chciałbyś zaparkować domenę przedszkole-miasto.pl pod: klubmalucha.eu, wówczas strona będzie widniała pod dwoma oddzielnymi domenami, co może skutkować duplikowaniem treści, które w konsekwencji spowoduje nałożenie banu przez algorytm Google.

 

Optymalnym rozwiązaniem jeżeli chciałbyś pozycjonować frazę "przedszkole miasto" będzie po zaparkowaniu zrobienie 301 z klubmalucha.eu --> przedszkole-miasto.pl (domena krajowa z myślnikiem separującym słowa kluczowe jest najkorzystniejsza dla Google)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Najlepiej obie ale jako szary użytkownik wygodniej by mi było wpisywać bez myślnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz adresy z głowy? blink.png Szacun rolleyes.gif A tak swoją drogą, co chcesz uzyskać kupując tą domenę i robiąc na niej przekierowanie? I tak jej nie będzie w google i nie będzie szedł na nią ruch. Jak już chcesz ją kupić, to zrób sobie z niej dobre zaplecze i wzmocnij domenę główną klubmalucha.eu. Te z myślnikiem łatwo się pozycjonują, ale to są domeny ph34r.png i nadają się tylko na zaplecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że zanim wstawisz nazwe domeny na forum, zarezerwuj sobie ją. Czasem może znaleźć się osoba, która wykupi Ci te domeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciałbyś zaparkować domenę przedszkole-miasto.pl pod: klubmalucha.eu, wówczas strona będzie widniała pod dwoma oddzielnymi domenami, co może skutkować duplikowaniem treści, które w konsekwencji spowoduje nałożenie banu przez algorytm Google.

Bana tak szybko nie dostanie, co najwyżej filtr. Jeśli byłoby tak jak piszesz to byłby to świetny pomysł na eliminowanie konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłoby tak jak piszesz to byłby to świetny pomysł na eliminowanie konkurencji.

 

W jaki konkretnie sposób? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem będzie zakup obu domen i wg. mnie przekierowanie 301 na tą bez myślnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×