Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek02

Reklama strony

Polecane posty

Witam. W jaki sposób można jak najszybciej rozreklamować stronę typu hosting zdjęć. Kupiłem już pozycjonowanie ale na efekty będzie trzeba pewnie poczekać z miesiąc albo lepiej. Miałem też wykupiony mailing ale bez rewelacji efekty tylko w statystykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adwords. Kup na Allegro albo na PiO kod, załóż nowe konto, wbij kod, poczytaj, jak skonfigurować kampanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adwords. Kup na Allegro albo na PiO kod, załóż nowe konto, wbij kod, poczytaj, jak skonfigurować kampanię.

I dokonaj pierwszej wpłaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw popracuj nad wyglądem strony. Wątpię abyś się wybił z pośród dużej konkurencji, ale zawsze warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej wiedzy, jeśli masz nowe konto (max 14 dni) i masz kod z AdWords, to możesz go wbić i wykorzystać w kampanii bez innych kosztów (Google odejmie tylko opłątę za rozpoczęcie kampanii, ale są kody po 300-350 pln na Allegro, z tego odejmuje chyba między 30-50 pln, nie pamiętam ile dokładnie, a reszta jest na kampanię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AdTaily.pl

Wątpię abyś miał szanse na model CPC ale możesz wykupywać reklamę na widgetach rozmieszczonych na różnych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Pogadaj z jakimiś administratorami for typu CounterStrike jak wrzucają screeny to niech dodadzą do regulaminu aby wrzucali na Twój hosting, a ty będziesz im tam miesięcznie odpalał jakąś sumkę.

 

Użytkownicy się zaczną przyzwyczajać i będą chętniej używać twojego skryptu :)

 

No i trochę własnego zaangażowania w reklamowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zajmuje się ktoś może pozycjonowaniem? Albo czy mógłby mi ktoś polecić jakieś oferty z allegro od sprawdzonych osób bo zupełnie się na tym nie znam. Nie wiem co będzie lepsze katalogowanie czy może presell page.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferty z Allegro tego typu usług to w większości przypadków szmelc. Zajmują się tym poważne firmy, które w takich portalach nie oferują swoich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z jakimiś administratorami for typu CounterStrike jak wrzucają screeny to niech dodadzą do regulaminu aby wrzucali na Twój hosting, a ty będziesz im tam miesięcznie odpalał jakąś sumkę.

 

Głupi pomysł - nic tak bardziej nie denerwuje niż dyktowanie z jakich stron zewnętrznych powinienem korzystać, a z jakich nie - taki marketingowy strzał w stopę.

 

Konkurencja ostra w tym segmencie - jakby to było coś lepszego niż imgur, to może jakaś szansa. Chociaż nie mówię, każda strona zawszę znajdzie jakichś użytkowników ;)

 

Co do reklamy, wydaje mi się, że na początek nawet ok jest użycie adtaily i reklamowanie się na stronach, gdzie wydaje się, że mogliby przebywać potencjalni użytkownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adtaily, trochę marketingu szeptanego na forach (ale na zasadzie wrzucania w różnych tematach zdjęć umieszczonych na Twoim serwerze), adwords. Nic szybszego nie wymyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×