Skocz do zawartości
Wojtek123

fnatic.eu - hosting obrazów

Polecane posty

Witam. Zapraszam do oceniania mojego hostingu obrazów http://fnatic.eu. Jest to mała odpowiedz na duże hostingi które udostępniają masę opcji(i reklam...) które niekoniecznie są potrzebne gdy chcemy po prostu przesłać komuś obraz.

 

Przydatną opcją jest czytanie exifa w podglądzie zdjęcia, tak że jest od razu widoczny.

 

Zapraszam do opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakiś regulamin czy cóś? Nie widzę żadnych zasad przechowywania tam obrazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli regulaminem nazywasz to co jest teraz, to bardziej beznadziejnej papki w życiu nie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graftek

Powinieneś bardzo szybko zmienić ten regulamin, bo co najważniejsze w razie czego (gdy ktoś zgłosi naruszenie praw autorskich przykładowo) nie chroni Cie on jako administratora tego serwisu w żaden sposób.

 

Co do samego hostingu to fajnie i schludnie wygląda smile.png

Edytowano przez graftek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin zostanie zmieniony, spokojnie. Póki co jestem zajęty dorobieniem do uploadera jakiegoś ciekawego efektu z ajaxem, może upload bez przeładowania lub wyświetlanie nazwy pliku.

 

Zmieniłem regulamin, podejrzałem trochę regulaminy innych hostingów. Mam nadzieję że teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graftek

Zmieniłem regulamin, podejrzałem trochę regulaminy innych hostingów. Mam nadzieję że teraz jest ok.

 

Co do regulaminu to podstawowa rzecz jaka musi być to informacja, w którym momencie osoba akceptuje regulamin oraz formułka, że administrator nie ponosi odpowiedzialności za pliki umieszczone przez osoby... itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) "Link do obrazka" i "Link bezpośredni" pokazują to samo więc lepiej napisać 'bezpośredni link do obrazka'

2) Czemu nazwy domen piszesz z wielkich liter skoro i tak przeglądarki zamieniaja je na małe??

3) 'HTML Code' po angielsku , reszta po polsku i 'Link bezposredni:' - brakuje polskich znaków.

4) Skoro w ostatnio dodane jest publiczny obrazek, to moze warto dodać, ze po kliknięciu pokazuje się strona z odnośnikami do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) "Link do obrazka" i "Link bezpośredni" pokazują to samo więc lepiej napisać 'bezpośredni link do obrazka'

2) Czemu nazwy domen piszesz z wielkich liter skoro i tak przeglądarki zamieniaja je na małe??

3) 'HTML Code' po angielsku , reszta po polsku i 'Link bezposredni:' - brakuje polskich znaków.

4) Skoro w ostatnio dodane jest publiczny obrazek, to moze warto dodać, ze po kliknięciu pokazuje się strona z odnośnikami do niego

od końca

4) trafiłeś na moment kiedy pracowałem nad tą funkcją i był zastępczy statyczny obrazek

3) Zrobione

2) W którym miejscu?

1) Tylko gdy zrobisz upload "prywatny", moze niedlugo to "zafixuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek - tak ładniej mu wyglądało, a Ty się niepotrzebnie czepiasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek - tak ładniej mu wyglądało, a Ty się niepotrzebnie czepiasz wink.png

To też, ale po prostu brałem adres ze zmiennej która tam gdzieś się na głównej przewijała jako tytuł strony. :-)

Poprawione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Main content duużo lepiej wygląda. Jeszcze uporządkuj sidebar bo taki jakiś chaos na moje oko jest w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu
a następnie wklej tutaj link do obrazka. Następnie wklej go tutaj:

Popraw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałem, myślę dość fajny dodatek tj. optymalizacja obrazów. Polega to na optymalizacji danej grafiki za pomocą optipng/jpegoptim. Optymalizacja bez utraty jakości. smile.png

http://fnatic.eu/opt...obrazow-online/

 

szukałem własnie takiego narzędzia ale nie wiedziałem jak to się nazywa, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×