Skocz do zawartości
Tomiz

acta w Polsce

Polecane posty

pewnie wielu z was słyszało o acta. Może w związku z tym przygotujemy akcję jak w u.s.a przeciwko sopa. Np. przez 1h zamknęlibyśmy nasze serwisy. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja spoko, lecz wątpię aby ktoś chciał w tym uczestniczyć, i narażać swoją firmę, stronę, forum co kolwiek na utratę klientów, zaufania i co innego co prowadzi do złego słowa firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem jak będzie z ACTA w Polsce. Na razie nie utrudniła zbytnio życia internautom. A poza tym ja jestem za tępieniem piractwa w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem jak będzie z ACTA w Polsce. Na razie nie utrudniła zbytnio życia internautom. A poza tym ja jestem za tępieniem piractwa w sieci.

 

Piractwo jednym,a podsłuchowanie i inwigilacja drugim.

PIraci i tak znajdą sposób,żeby to obejść -szyfrowane tunele,sieci prywatne, tor , proxy, torrenty,p2m etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ja też, ale nie życzę sobie ażeby ktoś siedział na linii mój modem <=> internet i robił kontrol gdzie wchodzę, z kim gadam, kogo z polityków lżę i co w mailach wysyłam. A z piractwem to się raczej zgadzam że nalezy tępić, niemniej w kilku kwestiach mam nieco typowe polskie podejście do tematu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Spokojnie poczekaj hakerzy się zorganizują i nagle w USA "nie będzie niczego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanpage znajomego ale to bez znaczenia. Najważniejsze aby było jak najwięcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No i co z tego wyniknie jak polubię ten fanpage? To nie jest żadna petycja więc żadnej siły takie akcje nie mają. Oprócz reklamy fanpage.

 

Ale ktoś sobie później sprzeda taki fanpage i zarobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem petycja nic nie da. Fanpage skupiają duże grupy osób a w grupie siła ; )

Trzeba najpierw uświadomić zwykłego kowalskiego tak jak to zrobili w U.S.A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie poczekaj hakerzy się zorganizują i nagle w USA "nie będzie niczego" smile.png

 

Niestety ale działania hakerów, tak jak deface'y czy DDos-y to jedynie młyn na wodę dla osob ktore to wprowadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Tak, jednak na ten projekt potrzeba $$,a po drugie sygnał mógłby być zakłócany.

 

Ależ z Ciebie pesymista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbierzesz grupę i co dalej?

dalej to trzeba edukować ludzi bo jeszcze większość osób nie ma pojęcia o ACTA a media (TV) też jakoś specjalnie nic o tym nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dalej to trzeba edukować ludzi bo jeszcze większość osób nie ma pojęcia o ACTA a media (TV) też jakoś specjalnie nic o tym nie mówią.

 

Wątpię żeby edukacja ludzi coś dała bo jest trochę za późno. Zresztą jak wspomniałeś media o tym milczą. Lepiej chyba byłoby uświadomić politykom co próbują przepchnąć bo pewnie 90% z nich nie wie jakie to może mieć konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to obchodzi polityków? Dla nich kupinie sobie legalnego oprogramowania to w końcu żaden problem, a skoro inny w naszym kohanym państwie kradną to trzeba ich pozamykać, grzywny wlepiać, i kolejne 1000000 procesów w sądach, ciekawe jaki rekordowy czas rozprawy będą mieli wtedy, może dwa lata za mandat na drodze od którego się odwołał gość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba najpierw uświadomić zwykłego kowalskiego

Przeciętny Kowalski nie ma mózgu i myśli za niego TV. Więc nie wiem w jakiej materii chcesz go uświadamiać.

W zeszłym roku miał szansę, były wybory. Nie zmienił nic. Więc prostą dedukcją można wywnioskować, że zgadza się na działania Polskiego rządu.

 

dalej to trzeba edukować ludzi bo jeszcze większość osób nie ma pojęcia o ACTA a media (TV) też jakoś specjalnie nic o tym nie mówią.

Cenzura jest wszędzie wkoło nas.. TV, prasa, radio, internet.. Albo jej nie widzisz, albo nie chcesz jej widzieć.

Jak Kowalskim manipuluje sie na każdym kroku, to skad on ma wiedzieć co to ACTA? Najpierw Kowalski musi przejrzeć na oczy.

 

The_matrix_has_you.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×