Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fujara

Stosowanie ostrzezen

Polecane posty

Witam

 

W niektorych tematach osoby wypowiadające się w spobos prostacki,szczeniacki oraz chamski nie otrzymują ostrzeżen mimo iz jest to ewidentne łamanie regulaminu - moja propozycja jest nastepujaca - by każdemu wlepiać ostrzezenie gdy łamie regulamin

 

Mowie tutaj o tym temacie i zachowaniu moDell'a oraz moderatora ktory zamiast pouczyć go, gloryfikuje ( oczywiscie co w tym dziwnego przeciez to nieustraszony tm! ... )

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sugeruje ostrzejsza moderację... wraz z usuwaniem postów.

To co się ostatnio dzieje na WHT jest już lekką przesadą, forum powoli nie da się czytać.

 

Brak jakichkolwiek merytorycznych, ciekawych dyskusji... jedyne co sie pojawia to kłótnie, przepychanki i coraz częstszy spam.

 

Administratorzy, Moderatorzy! Do boju ;)

 

Pozdrawiam,

Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, takie zachowanie jest niedopuszczalne, gdybym tylko mógł to sam sobie bym wlepił ostrzeżenie z odpowiednim uzasadnieniem na PW.

 

Proponuje zatem wnieść do regulaminu następujące dwa punkty

1) Użytkownicy forum którzy będą swoich wypowiedziach przejawiać zbyt duży sarkazm zostaną ukarani ostrzeżeniem.

2) Użytkownicy którzy będą w swoich wypowiedziach wykazywać się wyjątkowo bójną wyobraźnią również otrzymają ostrzeżenie.

 

Punkt którego bym nie zmieniał:

Moderator ma zawsze racje, a w szczególności jeśli jest to nieustraszony moderator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blablabla, a punkty są do bólu subiektywne. Jak będzie chciał to zablokuje, jak nie będzie chciał to mu nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Użytkownicy forum którzy będą swoich wypowiedziach przejawiać zbyt duży sarkazm zostaną ukarani ostrzeżeniem.

zgłaszam się na ochotnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro macie taki straszny problem z tolerowaniem fujary, to:

 

a) zróbcie mu wirtualnego PLONKa i nie czytajcie jego wiadomości

:) zróbcie zrzutkę na bana

 

Ale przestańcie robić wiochę na forum, bo to się zaczyna wymykać spod kontroli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i sprawiedliwości stało się za dość normanos i ja mamy już po ostrzeżeniu.

 

To teraz aby sprawiedliwość dosięgła każdego chciałbym jeszcze prosić o uwzględnienie punktu drugiego który podałem czyli:

2) Użytkownicy którzy będą w swoich wypowiedziach wykazywać się wyjątkowo bójną wyobraźnią również otrzymają ostrzeżenie.

 

i chodzi mi o wszystkich na literę F.

 

P.S. nie dostałem uzasadnienia na PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownicy którzy będą w swoich wypowiedziach wykazywać się wyjątkowo bójną wyobraźnią również otrzymają ostrzeżenie.

 

To już jest cenzura i takie coś nie przejdzie. Niestety to Twoim problemem jest czy z pomocą swojej kultury osobistej będziesz umiał odpowiedzieć na wyssane z palca informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
chodzi mi o wszystkich na literę F.

"bo zabije twoją matkę, ojca, siostrę i wszystkich na literę F, rozumiesz?"

powiedział boguś :)

 

P.S. nie dostałem uzasadnienia na PW

ja też nie, ale mi to zwisa i powiewa :) to było w stylu "za żywota, spadaj na drzewo" :)

 

jak Fobi za 10 lat przejdzie na IPB to będzie przynajmniej mozna sobie poczytać historeie ostrzeżeń od kogo i za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@shive przeczysz sam sobie.

 

Zrób mi wirtualnego PLONKa i nie czytaj tego co pisze :) A poza tym to Twoim problemem jest czy z pomocą swojej kultury osobistej będziesz umiał odpowiedzieć na wyssane z palca informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podaj przynejmniej 1 post w którym wypowiedziałem się bez kultury (chętnie na PW), czyli cytuję w sposób:

"prostacki,szczeniacki oraz chamski "

 

P.S. Ty shive również możesz zacząć mnie ignorować nikt nie każe Ci czytać moich postów - takie gadanie. Jesteś stronniczy, a ja uważam że jeżeli komuś wolno gadać głupoty to mnie również i jak sam powiedziałeś to są kwestie do bólu subiektywne i podlegają pod ocene moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o "wolno gadać głupoty", ale jeśli z każdego wątku zaczyna się robić bitwa na obrzucanie się błotem, to już jest zupełny bezsens. To, że niektórzy na forum robią z siebie idiotów, to jeszcze nie powód, żeby każdy możliwy wątek czynić idiotycznym tylko po to, żeby się ponapieprzać z ulubionego użytkownika. Mam głęboko gdzieś osobisty afront usera X do Y, takie wyskoki powinny być bezwględnie karane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem w poście rozpoczynającym temat nic, na co należy reagować ironicznie/prześmiewczo. To był jaskrawy przykład uciążliwego dogryzania użytkownikowi. Sam go nie darzę ani sympatią, ani szacunkiem, ale tamten temat na pewno nie był przykładem dobrego zachowania. Moim zdaniem masz wyjątkowe szczęście, że moderacja na tym forum kuleje i jest po części przychylna takim wybrykom.

 

Nie prościej zbanować pana Y zamiast wykorzystywać go do tworzenia sarkastycznych wątków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtrące się do dyskusji ostrzeżeń.

Szanujcie regulamin, czytajcie dział ogłoszenia (gdzie są zgłaszane nowości do regulaminu), a ostrzeżeń będzie mniej.

 

W tej chwili jest taki okres, w którym dajemy ostrzeżenie za byle przewinnienie. Nie ważne czy jesteś starym czy nowym użytkownikiem. Każde odstąpienie od regulamiu = ostrzeżenie.

 

Zarzucaliście nam anarchię na forum. No to jesteśmy zmuszeni do walki z nią. ;]

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×