Skocz do zawartości
LANcaster (kotkowicz.pl)

Dyskusja z Lancaster..

Polecane posty

Ty chyba minąłeś się z powołaniem.

 

Jak myślisz, skąd się biorą obrazki na podobnych serwisach ?

 

Raz, http://www.sxc.hu/

dwa, http://www.pcworld.p...zda.okazje.html

 

Rozumiem, że masz zgodę na udostępnianie numeru gg tego człowieka:

 

http://blog.kotkowicz.pl/2011/08/22/o-biznesie-po-polsku/

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba minąłeś się z powołaniem.

Jak myślisz, skąd się biorą obrazki na podobnych serwisach ?

 

Tylko jakoś nie widzę, byś na swoim serwisie podawał źródło. Ba, lepiej, bo widzę wycięte stopki i wklejone Twoje.

 

Rozumiem, że masz zgodę na udostępnianie numeru gg tego człowieka:

http://blog.kotkowic...esie-po-polsku/

 

Nie i nie muszę mieć. Widzisz w tym jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie widzisz wycięte stopki? Jeśli mówisz o znakach wodnych, to zauważ, że w serwisie są obrazki z watermarkami innych serwisów.

W temacie napisałem "(bez watermarków)", ponieważ większość obrazków, które je posiadają - umieszczone są w prawym dolnym rogu, jak u mnie.

Zwróć uwagę na to, że niektóre serwisy dodają automatycznie stopki do obrazków, które można znaleźć w oryginalnej wersji bez nich.

Nieraz pytałem właścicieli serwisów, na których znalezłem ciekawy obrazek, czy mogę go użyć na swojej stronie i nie zdarzyło się żeby ktoś miał z tym problem.

 

Nie i nie muszę mieć. Widzisz w tym jakiś problem?

 

Tak, widzę. Na forum pokazujesz się jako super obrońca prawa, a w rzeczywistości zachowujesz się inaczej. Akcja niczym "Wszystko na mój koszt" - bazuję oczywiście w oparciu o zawartość twojej strony. Gdybyś był w porządku zignorowałbyś tego człowieka.

Proszę, jeśli nie jesteś zainteresowany moją ofertą nie udzielaj się w wątku, bo nie chce mi się wykłócać.

 

Pozdrawiam,

Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Tylko jakoś nie widzę, byś na swoim serwisie podawał źródło. Ba, lepiej, bo widzę wycięte stopki i wklejone Twoje.

 

 

 

Nie i nie muszę mieć. Widzisz w tym jakiś problem?

 

Ja widzę i to duży.

 

Szkalujesz kogoś, kto wytknął ci łamanie prawa, łamanie ustawy o prowadzeniu działalnosci gospodarczej, o podatkach i pewnie pare innych jeszcze. Wdajesz se w dyskusje o legalnosci a sam jesteś powiedzmy "podłym kretaczem".

Jesteś bez winy - rzuć kamieniem.

 

Ja bym na twoim miejscu wziął łopatkę i zakopał się głęboko.

 

Notabene znam osobiście właściciela tego numeru gg.

Znajdziesz go w Rzeszowskiej Izbie Skarbowej.

Myślę, że szybko się poznacie, bo już mu wysłałem treść twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Notabene znam osobiście właściciela tego numeru gg.

Znajdziesz go w Rzeszowskiej Izbie Skarbowej.

Myślę, że szybko się poznacie, bo już mu wysłałem treść twojej strony.

 

Niezmiernie mi miło z tego powodu. Nie wiem natomiast czy wiesz, ale właściciel numeru o tej stronie został poinformowany 22 sierpnia 2011 roku, chwilę po publikacji notki:

 

 

21:11 >frajer> Proszę:

21:11 >frajer> http://blog.kotkowicz.pl/2011/08/22/o-biznesie-po-polsku/

21:12

21:13 >frajer> Tak, w jaki sposób? ;-)

21:13 >frajer> Jeszcze na wykop idzie. ;-)

21:14

21:14

21:14 >frajer> i facebook, nie? ;-)

21:14 >frajer> http://www.wykop.pl/ramka/853591/o-biznesie-po-polsku/

21:16 >frajer> Poczytaj sobie, dupku, komentarze.

21:19

21:20 >frajer> Oczywiście.

21:20 >frajer> Chętnie opublikuję.

21:20

21:21 >frajer> Poza tym, mam w zwyczaju piętnowanie takich zachowań jak Twoje.

21:21 >frajer> Akurat nie mam sobie nic do zarzucenia, ale właśnie taka nieuczciwa konkurencja jak Twoja niszczy ten kraj od środka.

21:21 >frajer> Tyle.

21:25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuńcie, zamknijcie, zakopcie, spalcie, zamurujcie Bóg wie co jeszcze zróbcie z tym wątkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Człowieku, ty jesteś tak żenujący, ze NK jest zbyt poważna dla ciebie.

Normalnie dziecinada. Ale nie ma się co dziwić. Może tu ci uświadomią czym jest DG i kto ma tu racje, choć wątpię czy ktoś z tak płytkim człowiekiem jakim jesteś, będzie chciał się spierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, ty jesteś tak żenujący, ze NK jest zbyt poważna dla ciebie.

Normalnie dziecinada. Ale nie ma się co dziwić. Może tu ci uświadomią czym jest DG i kto ma tu racje, choć wątpię czy ktoś z tak płytkim człowiekiem jakim jesteś, będzie chciał się spierać.

 

Cóż. Jak już wspomniałem w rozmowie, miałem kilka kontroli ze skarbówki, żadna nie wykazała nieprawidłowości. Aby świadczyć usługi na podstawie umowy o dzieło, nie muszę prowadzić działalności gospodarczej. Twój "kolega", aczkolwiek po sposobie wysławiania się, uznałbym, że to Ty - miał złożyć donos, o którym przez 5 miesięcy zapomniał. Co zabawniejsze, sam łamiesz prawo (http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=14653) - twierdząc, że ktoś popełnił przestępstwo, zanim zapadł skazujący wyrok, publikując przy tym komplet danych osobowych, a tu odgrywasz nie-wiadomo-kogo.

 

Sorry, mam naprawdę dobrą opinię wśród swoich pracodawców i Twoje zdanie na mój temat mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro sam pracujesz na "rachunek" to wytłumacz innym jak to zrobic, a nie grozisz palcami.

 

21:16 >frajer> Poczytaj sobie, dupku, komentarze.

 

Można miec zly dzien , czy tez klientów którzy chcą za 5 zł wszystkiego a jak nie zrobisz to jesteś *******, no ale prezentowanie na branżowym forum takich wypowiedzi w strone innej osoby, tylko dlatego że ma inne zdanie...... No zaszalaleś i to ostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby świadczyć usługi na podstawie umowy o dzieło, nie muszę prowadzić działalności gospodarczej.

I tak, i nie.

Jeśli to będzie okazyjna konfiguracja serwera dla jednej firmy, to jeszcze może i ujdzie.

Ale ot quote z twojej strony

Zapewniam również stałą i pełną aktualizację powierzonych nam usług. Jeżeli są dostępne aktualizacje oprogramowania to natychmiast je instaluję, dzięki systemowi monitorowania powierzonych nam systemów.

Szczególną uwagę przywiązuję do bezpieczeństwa i wydajności. Stąd też przez 24 godziny na dobę Państwa serwisy są monitorowane. Dzięki temu mogę na bieżąco reagować na pojawiające się trudności oraz problemy. Dla moich klientów mam również wydzielony zautomatyzowany serwer kopii zapasowych (backup), co pozwala na odzyskanie plików utraconych w wyniku awarii, lub omyłkowego usunięcia przez użytkownika.

wyraźnie mówi o tym, że to, co prowadzisz, to działalność zorganizowana i ciągła, co automatycznie kwalifikuje ją jako działalność gospodarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie i nie muszę mieć. Widzisz w tym jakiś problem?

Co do rozmowy z Twojej strony.. cool story bro! pełna profeska z żenadą włącznie.

 

Ja rozumiem, że kogoś może boleć, że ma mało klientów, bo jest kiepski w tym co robi. Ja rozumiem też, że kogoś może boleć to, że mam nieco niższe ceny, bo pracuję na podstawie umów o dzieło, a nie prowadzę działalności.

Ty za to masz jakieś wybujałe ego i chyba problemy natury psychologicznej/psychiatrycznej. Najwidoczniej nie radzisz sobie z otaczającym Cie światem.

 

Zatem jakby ktoś znał tego gościa, to może mu zasugeruje, że jest dupkiem, co? :-)

Sam nim jesteś...

 

Sorry, mam naprawdę dobrą opinię wśród swoich pracodawców i Twoje zdanie na mój temat mnie nie interesuje.

A chyba czas aby zaczeło interesować. Bo wychodzi na to, że trochę za wysoko się stawiasz. Żeby Ci ego nie wybuchło, bo cały łeb Ci rozerwie wink.png Takimi wpisami na blogu napewno masz u nich +10 do respectu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×