Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bigsmok

Monitor

Polecane posty

Gość bigsmok

Cześć,

 

 

Chce złozyć sobie stary komputer do pracy bo przy laptopie cięzko mi się pracuje. Szukam jakiegoś taniego monitora i najlepiej aby był NOWY, max do 300 zł, wiem ze ciezko taki znaleźć ale może jednak coś się znajdzie... :) Obojętnie jaka marka, ale najważniejsze aby nie miał "dupy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/monitor-lcd-19-samsung-943bm-jakosc-kolorow-i2042867817.html

http://allegro.pl/promocja-monitor-lcd-19-yuraku-super-sprawdz-i2038939506.html

http://allegro.pl/monitor-19-cali-firmy-lg-promocja-i2032462233.html

 

Poszukałem trochę na allegro i znalazłem te 3 monitory według mnie jak do pracy to nadają się jak najbardziej, co do nowych a dobrych to raczej nie znajdziesz za 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

W granicach 300zł to jakościowo beż szału. Ostatnio w marketach był Asus VW196S za ok 270zł.

W okolicach tej ceny (+/-10%) będą jeszcze samsung S19A100NS (led) i LG LG E1960S-PN (led).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

a wiesz moze kiedy konkretnie? :) Bo myśle nad zakupem, mam niestety okrojony budzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

a wiesz moze kiedy konkretnie? smile.png Bo myśle nad zakupem, mam niestety okrojony budzet

Ja widziałem tuż przed sylwestrem.

Do jutra są też w promocji w mixelectronics, ale już za 299zł. Musisz szukać w necie bądź na stronach z promocjami typu hiperpromo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten flatron powinien ci pasować. Mieści się w budżecie na 19" da się pracować. http://allegro.pl/monitor-19-cali-firmy-lg-promocja-i2032462233.html

 

Jak chcesz nowy to ten Acer jeszcze ujdzie, tylko jest z ekspozycji także stan nie będzie idealny jak nówka, ale powinno być ok.

http://allegro.pl/przecena-led-acer-hd-s202hl-gw24m-ce-basmar-i2033297048.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam monitor na sprzedaż Daytek hl711s jak by co to pisz ustalimy co i jak i przez allegro. Mało używano bo mało jestem w domu i mam lapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB
http://www.agito.pl/monitory-lcd/lg-18.5-lcd-w1946s-bf.0.384103.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=Feed&utm_content=384103&utm_campaign=wszystkie#nclid=345a05b1e1e7fd386dd61066daa4c328 uważam, że warto ale dobrym rozwiązaniem będzie odżałowanie tych 100-150zł więcej i wzięcie sobie dość dobrego monitora: LG Flatron E2240 - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy w sumie jaka praca, ale do biurowych zadań wypasiony monitor nie jest potrzebny. Ważne żeby był w miarę energooszczędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie kupuj dziwnych firm.

Idzie kupić coś w tej cenie... celuj w panoramę 19 cali, czy coś... przejdź się po marketach i eurach itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale monitor emachines? To nawet nie wiedziałem, że oni robią monitory... heh

Wszystkie te Dayteki, Dziwteki, Tsjunuay i takie tam... to są raczej kiepskie sprzęty po prostu.

Wiesz, ja nawet nie chciałbym typowej, taniej TNki, bo lubię mieć jakieś kolory sensowne, więc tu nie chodzi o to, co "ja" mam.

Chodzi tak ogólnie, żeby to jakąś jakość reprezentowało. Lepiej dołożyć stówę z hakiem i kupić coś za 5 stów niż szukać za 299zł w promocji w MM...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tragedii nie ma, spoko nawet : )

Ja lubię 16:10, szkoda, że 16.2 mln kolorów i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal pracuję na lampowcu Eizo. I żaden tani LCD go nie przebije jakością obrazu i oddaniem barw. Ma tylko trzy minusy: wielkość (pół metra na pół metra na pół metra), ciężar (36 kg) i olbrzymi w porównaniu z LCD apetyt na prąd. Dla niektórych jeszcze minusem może być format 4:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

d.v też tak myślałem posiadając 17 porządnych cali NEC parę lat temu. Już przeciętna Iiyama zmieniła moje zdanie, a gdy 2 lata temu przesiadłem się na DELL-a i gdy porównuję jak po oczach dają CRTy, które okazjonalnie przychodzi mi spotkać tu i tam - nigdy więcej CRT, nie tęsknię za nimi w ogóle. Przypominają mi się lata psucia wzroku gapiąc się na telewizorek 14-calowy za czasów Amigi.... masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, nie porównuj 17" NECa z 21" Eizo. To jest inna bajka, która mimo upływu lat nadal deklasuje większość konkurentów. Jasne, że gdybym miał wolne kilka/kilkanaście tysięcy to kupiłbym nowy monitor LCD od Eizo, ale jeśli mam do wyboru pracować na tym, który obecnie posiadam lub przesiąść się na jakiś tani monitor LCD, to pozostaję przy staruszku ze starym dobrym Trinitronem wink.png

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ale jednak "pali" w oczy, no nie mów, że nie... heh nawet EIZO, samo CRT takie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

Dzisiaj poszedłem do multi i znalazłem na 279 zł BENQ, chyba niego sie zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Benq robi całkiem znośne monitorki "biurowe".

@Sponsi: pracuję na CRT-kach od 15. roku życia, czyli prawie 2 dekady i nie mam najmniejszych problemów ze wzrokiem. Po to mam 21", żeby nie siedzieć z nosem przyklejonym do kineskopu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W szkole mamy w jednej sali wszystkie monitorki BenQ i się nawet dobrze pracuje na nich :)

 

 

Mi CRT strasznie zepsuł wzrok ale jeszcze działa :D (praktycznie nie używam od... 2 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×