Skocz do zawartości
Tomasz Augustyniak

VPS z Windows w podanej firmie. Potrzebne opinie

Polecane posty

Cześć, czy miał ktoś do czynienia z tą firmą

 

http://biznes-host.p...&rodzaj=windows

 

zainteresowałem się VPS na Windows.

Jeżeli tak to proszę o opinie (szukam dostawcy VPS na projekt dla mojego klienta).

 

Aha, przy zamówienie można dokupić dodatkową pomoc techniczną (administracja) za 50zł, nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym czy to jest jakiś dodatkowy soft czy może opieka jakiegoś admina. Ktoś się orientuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, przy zamówienie można dokupić dodatkową pomoc techniczną (administracja) za 50zł, nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym czy to jest jakiś dodatkowy soft czy może opieka jakiegoś admina. Ktoś się orientuje ?

 

Placąc 50 zl/miesiąc za administracje masz zapewnioną wszelką pomoc z naszej strony przy serwerze. Czyli w przypadku gdy coś potrzebujesz lub czegoś nie wiesz piszesz nam @ i my robimy to za Ciebie.

W serwerach bez Administracji dostajesz maszynke i dalej musisz radzić sobie sam. Oczywiście pomagamy jak jest problem, jednak nie masz zapewnienia stałej opieki.

 

Co do opinii to już zostawiam to innym , moge Ci jedynie podesłac:

 

http://www.webhostin...biznes-host-pl/

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Placąc 50 zl/miesiąc za administracje masz zapewnioną wszelką pomoc z naszej strony przy serwerze. Czyli w przypadku gdy coś potrzebujesz lub czegoś nie wiesz piszesz nam @ i my robimy to za Ciebie.

W serwerach bez Administracji dostajesz maszynke i dalej musisz radzić sobie sam. Oczywiście pomagamy jak jest problem, jednak nie masz zapewnienia stałej opieki.

 

Co do opinii to już zostawiam to innym , moge Ci jedynie podesłac:

 

http://www.webhostin...biznes-host-pl/

 

Pozdrawiam.

Mam jeszcze takie pytanie, rozumiem że można zrezygnować z tej opieki administratora w trakcie trwania umowy (oczywiście -50zł do abonamentu) ?

I w zasadzie najważniejsze - co w przypadku, gdy wybrany plan VPS będzie po jakimś czasie niewystarczający i zechcę zmienić ten plan na wyższy - co z oprogramowaniem, czy będę musiał wszystko instalować od nowa na nowym VPS czy może jest jakaś możliwość przeniesienia danych na nowy serwer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie, rozumiem że można zrezygnować z tej opieki administratora w trakcie trwania umowy (oczywiście -50zł do abonamentu) ?

 

Tak może pan zrezygnować w każdej chwili. Pisze Pan zgloszenie i my zmieniamy kolejne płatności (w przypadku płatności miesięcznych) lub wydłużamy ważność jak maszyna opłacona na kilka miesięcy (przypominam iż zniżka 50 % przy płatności rocznej obowiązuje też dla serwerów windows)

I w zasadzie najważniejsze - co w przypadku, gdy wybrany plan VPS będzie po jakimś czasie niewystarczający i zechcę zmienić ten plan na wyższy - co z oprogramowaniem, czy będę musiał wszystko instalować od nowa na nowym VPS czy może jest jakaś możliwość przeniesienia danych na nowy serwer ?

 

Jak powyżej - pisze pan prośbe o podwyższenie parametrów, podwyższamy je i wystawiamy fakturke korygującą lub od nowego okresu zwiększamy platność, jak serwer jest opłacany co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Miękko zmienią ci parametry (na OpenVZ Linux nawet restart niewymagany) tzn oprogramowanie jest nieruszane smile.png

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Placąc 50 zl/miesiąc za administracje masz zapewnioną wszelką pomoc z naszej strony przy serwerze. Czyli w przypadku gdy coś potrzebujesz lub czegoś nie wiesz piszesz nam @ i my robimy to za Ciebie.

 

Godzina pracy mechanika w autoryzowanym serwisie Toyota to 200 PLN brutto.

Podobną wartość ma godzina pracy specjalisty od systemów FK typu insert / sage.

 

A tu za 50 jest wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autoryzowany serwis? Autoryzowany serwis to umowa z adminem, płatność od 200zł/msc za gotowość i czujność.

 

50zł to pan zenek między piwem, a beknięciem coś tam zrobi.. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest wynikową polityki firmy i grupy docelowej, oraz skłonności nabywcy do jej zapłacenia..

 

Można sobie dywagować i porównywać do innych grup i podawać wlasne "słuszne" ceny, jednakże będą one tyle warte ile znajdzie się na nie nabywca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

życzę Ci powodzenia ... będziesz miał 30 takich klientów to uzbierasz 1500 na zatrudnienie admina.

taki admin to dopiero będzie "wypadkowa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że funkcjonujemy już na rynku wystarczająco długo by nie było to kwestią "powodzenia" i myślę, że potrafimy ocenić pewne działania. Także proszę nie wyręczaj nas w prowadzeniu polityki cenowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

życzę Ci powodzenia ... będziesz miał 30 takich klientów to uzbierasz 1500 na zatrudnienie admina.

taki admin to dopiero będzie "wypadkowa" smile.png

 

Tak ale może 50 klientów wykupić taką opcję a nie będą z niej korzystali bo wezmą "w razie czego"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×