Skocz do zawartości

Polecane posty

Moje pytanie dotyczy serwera Kimsufi 2G. Będą oni ingerować w jego zawartość oraz to w jakich celach jesy on używany. Główne jego zastosowanie to remote Upload itp. Albo pobrać z torrent podzielić na part i na Hotfile itp.

 

Kilku znajomych chciało by mieć coś takiego więc, można by było z tego skorzystać. Serwer duży transfer ma tyle styknie dysk nawet 150 GB starczył. Zainstalowane będzie środowisko graficzne, Jakaś przeglądarka, tux commander, utorrent oraz xampp i to w sumie wszytko.

 

Czepiali by się tego czy nie za bardzo. Wiadomo treści nie koniecznie legalne

 

Chyba, że ktoś może zaproponować coś w tym stylu z dużym transferem i nie będzie czepiał, do czego jest to wykorzystywane to proszę o ofertę

Edytowano przez Igorek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tj serwer dedykowany, nikt nie powinien Ci ingerować w jego zawartość. Jednak domyślam się że będą rzeczy nielegalne przewalane, także ovh mogą sprawdzić Ci serwer jeżeli będziesz bardzo ale to bardzo przeginał ich regulamin.:)

 

Pozdrawiam Szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich, powiedzieli, że złamanie regulaminu może wiązać się z wypowiedzeniem umowy.

 

A mógł by mi ktoś powiedzieć ile można maksymalnie w ciągu 24 godzin zużyć transferu przy łączu 100 MB oraz przez 24 godziny przy łączu 10 MB, muszę policzyć ile maksymalnie mogę zużyć transferu na tym serwerze w kimsufi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator Ci się zepsuł ? Nawet w Google możesz podawać wyrazenia matematyczne i Ci policzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodziło o wartości realne (statystyczne) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmowałbym się transferem, jest strasznie tani wink.png

Odezwij się na Gadu: 9719735 jeśli możesz.

No, za darmo rozdają, nic tylko brać.

A po co na GG? W jakim celu? Temat jest chyba wstarczająco jasny.

No chyba, że kolegów zbierasz ;) Zauważyłem to w większej ilości Twoich postów.

 

Czepiali by się tego czy nie za bardzo. Wiadomo treści nie koniecznie legalne

 

Napisałem do nich, powiedzieli, że złamanie regulaminu może wiązać się z wypowiedzeniem umowy.

A dziwisz się?

Nikt nie będzie trzymał klienta, na którego są same abusy o łamanie praw autorskich i piracenie.

 

Sami z siebie nie zaglądają do serwerów, bo ich to nie interesuje. Jest na Ciebie donos == jest działanie.

A jak już dostaniesz jakieś wezwanie do wyjaśnień, to radzę nie olewać, bo przy następnym nie będą czekać z wyłączeniem serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nielegalnych treści to z tego co mi wiadomo duża część usług typu seedbox jest hostowana właśnie w OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt nie zgłasza naruszeń. Gdybym wiedział jak ten transfer obliczyć, nie prosił bym was, z tego jak ja próbowałem liczyć, to mi wyszło za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5TB masz w tym najmniejszym kimsufie. Jak za mało, to masz w następnym 10TB. Kolejny TB z tego co widze jest za 5 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ostatnio OVH podało niesamowicie niskie ceny za transfer.

 

Pokaż jak liczyłeś ten transfer dla 10/100Mb to Ci powiemy czy tak jest, czy masz błąd. Na forum już parę osób podawało ile da się na 100Mb wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na forum znalazłem, że z 1mb można w miesiącu wyciągnąć 137 GB, podzieliłem to na 30 i wyszło dzienne zużycie, pomnożyłem przez 100 i miałem tylko po obliczeniu wyszło mi za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz śmiało kimsufi, sprawdza się idealnie do uploadingu:) A te 5TB transferu w najsłabszym wystarczy Ci spokojnie... Nie ściągasz tysięcy rzeczy a i up nie idzie codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko ją miał korzystać to luzie, ale pod to będą potpiete jeszcze 2 osoby jedną z nich tylko w weekendy będzie ciągłą. A może chcesz się podpiac.

 

Mam pytanie techniczne jaki system będzie najmniej ciągną próbka i ramu przy zainstalowanym środowisku graficznym by był zdały pulpit w formie graficznej, filezilla bądź tux commander, utorrent, winrar (chyba, że jest coś mniej obciążające), przeglądarka google chyba najmniej obciąży proces. Jakiś notatnik i ewentualnie xampp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 2GB RAM i dwurdzeniowego procka, odpalisz na tym nawet śVistę, o system bym się nie martwił. Zainstaluj sobie tam Ubuntu deskoptowe, do tego VNC i heja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystaj normalnie i nie przejmuj się. Moja rada byłaby taka żebyś korzystał z proxy i starał się maskować IP. W torrentach łatwo np. zobaczyć kto seeduje, i posłać do providera abuse. Jeżeli natomiast ip będzie ukryte, sprawa będzie trochę trudniejsza.

 

Znam parę osób co mają seedboxy w OVH i nic się nie dzieje a transfer jest naprawdę spory. OVH Ci na 100% nie zablokuje serwera po pierwszym ostrzeżeniu, a jeżeli takie nastąpi, to po prostu przeniesiesz się gdzie indziej (polecam LeaseWeb do takich celów).

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wymuszone szyfrowanie wychodzących połączeń, nieakceptowanie nieszyfrowanych, wyłączenie DHT, korzystanie z prywatnych trackerów, filtr na niepożądane adresy IP i jesteś w miarę bezpieczny..

Edytowano przez FriendlyHost.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie będzie to krzak. Jedynie użytek prywatny i dla kumpli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×