Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Darth Sax

[szukam]Najtańszy restller

Polecane posty

wersja dla <18 lat: ile masz wiosen?

wersja dla >18 lat: ile ma Pan lat ? :-)

 

a na tym "najtańszym resellerze" chcesz (chce Pan) już zacząć ? bo jeśli zaczynać to nie warto od najtańszego i borykać się z pretensjami ze strony userow, prawda ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wersja dla <18 lat: ile masz wiosen?

wersja dla >18 lat: ile ma Pan lat ?

Czy to ważne ile mam lat? Wystarczająco.

A na "najtańszym resellerze" chce zobaczyć jak to chodzi, poznać ogólną zasadę działania i przekonać się czy warto się w to pakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wersja dla <18 lat: ile masz wiosen?

wersja dla >18 lat: ile ma Pan lat ? :-)

 

Dobre :)

Post od Darth Sax to chyba raczej prowokacja.

 

ednet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na "najtańszym resellerze" chce zobaczyć jak to chodzi, poznać ogólną zasadę działania i przekonać się czy warto się w to pakować

 

No to pech, nie poznasz jak to działa, bo reseller to *gotowiec*. O hostingu zacznij myśleć kiedy twoja wiedza na ten temat wyjdzie ponad zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój boże, chciej się tu czegoś nowego dowiedzieć to Ci nie dadzą. Nieżli jesteście, zamiast pomagać robicie se jaja z kogoś kto jeszcze na ten temat za dużo nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie "nie za dużo", tylko zwykłe nic. Na resellerze nie nauczysz się praktycznie niczego związanego z prowadzeniem hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij czytać fora, interesować się technologiami, systemami, administracją. Postaw i skonfiguruj z 50 razy własny serwer hostingowy, to może za 2 lata będziesz mógł zaoferować jakieś usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czym do ateisty? :) Najlepiej by było, gdybyś prowadził jakiś własny serwis na własnym serwerze. Miałbyś wtedy i konieczność i przyjemność w konfiguracji, no i motywację. Poćwiczyłbyś i po poznaniu zagadnień sam byś już wiedział kiedy można się porwać na sprzedawanie swoich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaw sobie lokalnie serwer, zajrzyj do działu "Serwery dedykowane" na forum -> znajdziesz namiary na materiały w sieci. Dokupisz ze 2-3 książki o linuchu i bezpieczeństwie i będziesz ćwiczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić resellera za 30zł / miesiąc jeśli chcesz sobie potestować to - metoda dla nastolatków. Oczywiście jeśli chcesz zacząć poważnie coś sprzedawać zainstaluj linuxa, postaw serwer na nim i spróbuj wtedy się wszystkim bawić. W ostateczności ściągnij jakiegoś starego Cpanela, zainstaluj i zobacz jak to działą i czy sobie poradzisz. Jeśli nie to nie ma sensu robić kolejnego KRZAKA. W ostateczności zainstaluj KRASNALA i ciesz się swoim serwerem ;). To jest chyba najgorsza metoda, ale masz prywatny serwer z PHP i MYSQL :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem jak najbardziej za, zainstaluj krasnala, podłącz DSL 128 (o ile taki jest), i załóż hosting. ;) Haha !! Nie no, lepiej będzie jak uczynisz tak jak proponował @shive. Najlepiej zacząć od instalacji LINUXA na domowym kompie, zaopatrzenia się w pare książek i poczytania troche materiałów. Pogrzeb na tym forum, bo ja sam często prosze o jakieś linki do materiałów - napewno coś znajdziesz. Zakładam że znasz j.ang. ponieważ to własnie w tym języku powstają najlepsze materiały.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ten temat to już koronny przykład.

Zaraz ktoś dopisze: "A może na kablówce?"... Tylko czekać.

Co do Krasnala to nie żartowałem :D. Będzie miał serwer i się będzie cieszył ;). Łącze wystarczy takie jakie ma - on ma się tylko cieszyć z tego, że ma serwer a nie udostępniać go / sprzedawać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

lepiej na internecie przez GSM... pakiety bodajze od 49zl w Plusie.. i jaka oszczednosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Krasnala to nie żartowałem . Będzie miał serwer i się będzie cieszył . Łącze wystarczy takie jakie ma - on ma się tylko cieszyć z tego, że ma serwer a nie udostępniać go / sprzedawać .

No nie ma co...nic jak instalować Krasnala...a nie sory mam już WampSerwer, tylko jak go teraz przerobić by móc coś hostować?

A tak serio to może jakieś wskazówki dotyczące opragrmowania i jego instalacji, byście podali a nie mi tu o kablówce gadacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×