Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mikimike

WEBD.pl - kolejna firma ze szczeniackim podejsciem!

Polecane posty

Witajcie, chcialem przestrzec osoby, ktory maja zamiar skorzystac z oferty tejze firmy..

 

Oficjalnie pod adresem www.WEBD.pl znajduje sie oferte firmy Globtel Internet zalozyciela glt.pl

 

OK, ich oferta jest dla mnkie interesujaca... wykupuje domene i szukam oferty hostingu - trafiam na strone webd.pl wybieram ja z gaszcza innych ofert.

 

rejestruje sie i wplacam pieniazki - moja konto inteklligo - ich rowniez -- pieniazkisa wiec na koncie w przeciagu kilku minut.

 

Na stronie napisane czarno na bialym - konta aktywowane sa w przeciagu 48 godzin daty wplyniecia pieniazkow na konto - minelo 96 konta jak nie bylo tak niema!

 

Troszke sie zdenerwowalem - dzwonie pod jeden z numerow podany na stronie. Odpowiedz:

Wie, pan dzis jzu panu go nieaktywuje zapraszam jutro, prosze podeslac potwierdzenie przelewu itp bo mamy duzo platnosci i nie jestesmy w stanie tego na bierzaco kontrolowac - ok tylko dlaczego napisane jest 48h?

 

Dzwonie nastepnego dnia - odbiera pani ktorej placze sie jezyk odpowiadajac na moje pytania.

 

Serwer bedzie katywowany w przyszlym tygodniu - dostaje odpowiedz... daczego? Bo narazie nie mozemy tego zrobic... dobrze wobec tego dlaczego nie ma takiej info0rmacji na stronie?

 

bO NIE MA!

 

taka dostalem odpowiedz... podziekowalem pani - i szukam innego hostingu - znalazlem - OVH.pl

 

dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlem - OVH.pl

 

Z deszczu pod rynnę... Tam pracują pionki, ciężko się z nimi rozmawia, wszystkim zajmują się admini z .fr, z którymi jednak bezpośredniego kontaktu nie ma. Support 9-17. Jak serwer kiedyś nie wstał (chciał fsck) to czekałem jakieś 5 dni i w końcu musiałem sam to załatwić przez krótki program w C odpalony w trybie rescue (bo oczywiście z rescue nie miałem dostępu do systemu plików FreeBSD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

po co, ludzie, kupujecie konta "pod rynną"? nie lepiej poczytać trochę to forum? taniochy: easyisp.pl, avx.pl, drożyzny: progreso.. i koniec śpiewki..

 

a nie jakieś fgv, cvh, gzw, zbychu.net, supermegahosting.com albo chodzdonasisiewkurzaj.pl i inne krzakowate nieporozumienia.. PO CO?

mało jest postów o dobrych hostingach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja polecam sync.pl, tylko chyba mają strone w przebudowie, ale oni jedyni łączą profesjonalizm z niskimi cenami - do tego jaka wygoda, opłaty tylko roczne...

 

...a teraz na poważnie, jak przedmówca: wybierz, płacisz grosze dostajesz shit, płacisz troszke więcej, i nie spotykasz sie z takimi sytuacjami. Jesli komus bardzo zalezy na oszczednosci, to nalezy przyzwyczaic do takich sytuacji - taka prawda...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam stanę w obronie webd.pl. Jedna z tych TANICH firm, która się do czegoś nadaje... Dziwny przypadek. Raczej spotykałem się z pozytywnymi opiniami o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukanie taniej sensacji na sile...

 

...a teraz na poważnie, jak przedmówca: wybierz, płacisz grosze dostajesz shit, płacisz troszke więcej, i nie spotykasz sie z takimi sytuacjami. Jesli komus bardzo zalezy na oszczednosci, to nalezy przyzwyczaic do takich sytuacji - taka prawda...

 

a co ma piernik do wiatraka?

Nie slyszalem jeszcze by aktywacja konta zalezala od wysokosci wplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja osobiście też nie mam nic przeciwko webd.pl.. kiedyś rozważałem kupno u nich konta.. i "czuję", że to nie jest ostatni shit.. na pewno mam lepsze co do nich przeczucie niż do ovh.pl, czy jak to tam brzmiało.. heh

 

a moja wypowiedź była tak bardziej "ogólna"... heh

 

(to takie małe usprawiedliwienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma piernik do wiatraka?

Nie slyszalem jeszcze by aktywacja konta zalezala od wysokosci wplaty.

 

Nie tyczyło się to ogólnie aktywacji kont, ale np. samego poziomu obsługi klienta. Skoro np. odpowiedz w home.pl otrzymali bysmy "Bardzo przepraszamy za przeoczenie, konto aktywujemy w 15 minut.", to autor pisze ze w webd.pl otrzymal "Bo nie.". Dlatego też napisałem mojego posta - nie szukam "sensacji" czy powodu do kłótni, jestem wręcz ich przeciwnikiem, a tym bardziej na forum...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma piernik do wiatraka?

Nie slyszalem jeszcze by aktywacja konta zalezala od wysokosci wplaty.

 

Nie tyczyło się to ogólnie aktywacji kont, ale np. samego poziomu obsługi klienta. Skoro np. odpowiedz w home.pl otrzymali bysmy "Bardzo przepraszamy za przeoczenie, konto aktywujemy w 15 minut.", to autor pisze ze w webd.pl otrzymal "Bo nie.". Dlatego też napisałem mojego posta - nie szukam "sensacji" czy powodu do kłótni, jestem wręcz ich przeciwnikiem, a tym bardziej na forum...

 

Pozdrawiam

 

Sensacji szuka tutaj autor tego tematu (mikimike)... a zupelnie niepotrzebnie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobry hosting. Korzystalem z niego 6 miesiecy i wszystko bylo ok. Jak to powiedzial Tm jedyny tanszy hosting, ktory naprawde stara sie polaczyc jakosc uslug z niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sensacji szuka tutaj autor tego tematu (mikimike).

 

Dlaczego sensacji? Opisał swoje "przygody" z firmą i tyle. Każdemu wolno

 

Mysle ze takie "przygody" zdarzaja sie wszedzie i gdyby tylko to mialo decydowac o wyborze hostingu to w zasadzie nie byloby o czym mowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastananawiajace jest, ze zawsze gdy o czyms si ezle pisze to od razu sie odzywaja ludzie z 1 postem lub ktorzy maja bardzo malo postow. Komentarze sa zbedne w tym wypadku. A stwierdzenie

Mysle ze takie "przygody" zdarzaja sie wszedzie i gdyby tylko to mialo decydowac o wyborze hostingu to w zasadzie nie byloby o czym mowic...

mija sie z prawda. Obsluga klienta jest rownie wazna jak sama sprzed danych uslug. Jesli wystapily problemy z platnoscia/zalozeniem konta to w interesie danej firmy powinno byc zalatwienie tej sprawy w spoosb dla klienta najlepszy. A podejscie webd.pl do tego konkretnego przypadku zakrawa o pusty smiech. Cudowne podejscie do klienta. Tylko pogratulowac znajomosci chociaz podstaw marketingu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda ze aktywacja kont jest wstrzymana gdyz zainteresowanie nimi przeroslo nasze oczekiwania, nie chcemy upychac klientow na obecne serwery ponad miare tak aby klienci za 2 tygodnie mogli nam zarzucic niska jakosc

 

Od kilku dni nad formularzem zamowienia, na czerwono, zostala wstawiona informacja o tej ewentualnosci

 

Tak szybko jak pojawia sie zasoby pozwalajace na aktywacje nowych kont uczynimy to - tzn nie pozniej niz pod koniec przyszlego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×