Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
denis94

mzone.pl (serwer elock.com.pl) nie działa

Polecane posty

od kilkunastu minut strony leżą

 

Badanie elock.com.pl [213.133.109.49] z 32 bajtami danych:
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak widzą to inni użytkownicy, ale według mnie kategoria "Host is down" to totalna głupota ! ludzie wręcz tylko czekają aż coś się stanie żeby tylko tam wbić i udupić jakąś firmę, a chyba nie oto tu chodzi, według mnie takie rzeczy jak padnięty host można naprawić "mailem", jednym telefonem do firmy bądź coraz częściej spotykanym czatem online i jeśli jest to kompetentna firma która dba o klientów to powinna od razu podać powód i czas kiedy będzie to naprawione - z tego co wiem mzone.pl się zalicza do kompetentnych firm. Kategoria "Host is down" powinna zostać użyta wtedy kiedy jest brak kontaktu z firmą, serwer nie działa przez ponad 24 godziny bądź kiedy zdarza się wręcz to notorycznie. Bo powiedzmy sobie szczerze, takie posty nie pomagają żadnej firmie a wręcz odstraszają od danej firmy.

 

Pozdrawiam

NetMat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak widzą to inni użytkownicy, ale według mnie kategoria "Host is down" to totalna głupota ! ludzie wręcz tylko czekają aż coś się stanie żeby tylko tam wbić i udupić jakąś firmę, a chyba nie oto tu chodzi, według mnie takie rzeczy jak padnięty host można naprawić "mailem", jednym telefonem do firmy bądź coraz częściej spotykanym czatem online i jeśli jest to kompetentna firma która dba o klientów to powinna od razu podać powód i czas kiedy będzie to naprawione - z tego co wiem mzone.pl się zalicza do kompetentnych firm. Kategoria "Host is down" powinna zostać użyta wtedy kiedy jest brak kontaktu z firmą, serwer nie działa przez ponad 24 godziny bądź kiedy zdarza się wręcz to notorycznie. Bo powiedzmy sobie szczerze, takie posty nie pomagają żadnej firmie a wręcz odstraszają od danej firmy.

 

Pozdrawiam

NetMat

 

A niby jak Twoim zdaniem te firmy miałyby być podzielone na te "kompetentne" i "nie kompetentne"? Powiedzmy sobie szczerze, że coś na jakiś czas ma prawo się zepsuć i nie sądze, żeby taki post miał "odstraszyć" kogoś od Mzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakaś moda na pady strony głównej ;)

 

Badanie mzone-net.eu [78.47.230.10] z 32 bajtami danych:

Upłynął limit czasu żądania.

Upłynął limit czasu żądania.

Upłynął limit czasu żądania.

Upłynął limit czasu żądania.

 

Statystyka badania ping dla 78.47.230.10:

Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 0, Utracone = 4

(100% straty),

Edytowano przez lukiz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne pady, wymiana dysku. Informacja była wysyłana do klientów.

 

Informujemy, że w dniu 5 Września 2012 roku w godzinach 21:00 CEST nastąpi wymiana dysku dla maszyny H1 (Serwery VPS).

 

Prosimy o wykonanie pełnych kopii zapasowych dla swoich serwerów VPS przed jutrzejsza wymianą dysku.

W podanej godzinie nie będzie również dostępny panel klienta oraz nasza strona główna.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z działem technicznym na naszym helpdesku.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×