Skocz do zawartości
ToFFiK

Platnosci-online.pl

Polecane posty

Mam pytanie, jak wygląda rejestracja w tym serwisie? Tzn czy jest potrzebne po rejestracji podpisywanie umów, jeśli tak ile to trwa, i jak jest przy wypłacie, dokładnie to samo pytanie, czy trzeba podpisywać umowę co wypłate, i ile ona trwa.

 

Dodam że wszystko miałoby być na firmę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ich regulamin/pomoc. Tam powinno być wszystko wyjaśnione. I dlaczego akurat płatności-online ? Może PayPal/DotPay ?

 

@edit - Literówka się wkradła

Edytowano przez Viscore (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PayPal jest mało popularny w Polsce oraz zdarzały się przypadki blokowania pieniędzy, bez podania powodu. Natomiast DotPay był tutaj szeroko omawiany - problemy z wypłatami. Także raczej obie podane strony odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedynie zostaje płatności.pl które również nie jest idealne(płatności kartą w wielu przypadkach po parunastu godzinach księgowane, natychmiastowe przelewy w kredytbanku idą wewnątrz banku przez kilka godzin itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już PayU, lecz oni nie posiadają modułu WHMCSa ani innych CMSów, dlatego szukałem innej firmy na poziomie która takie dodatki oferuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toffik, ale można przecież zlecić napisanie wtyczek.

Ja jakoś nie mam problemów z płatnościami w PayU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystam z platnosci-online i nie musiałem nic podpisywać, wystarczyło wpisać dane w panelu i gotowe

A potem się okaże, że firma zawija się razem z gotówka i nie ma po niej śladu wink.png

Albo będą kręcić z wypłatą. Chociaż w DP tez była umowa i lipa jednocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało znaleźć firmę, która robi wypłaty za granicę (nie mam konta w Polsce) i formalności trwały jakoś ponad tydzień - czas czekania na umowę pocztą, przeanalizowanie i podpisanie umowy w dwóch egzemplarzach, oczekiwanie na podpisaną umowę spowrotem.

Teoretycznie to nie ma znaczenia czy się podpisze papierowo - bo to jest tak samo ważne.

Poprzez PayPal się dzieje wszystko online, więc w sumie byłem trochę zaskoczony biurokracją... ale z drugiej niektóre firmy np. w USA wymagają umów faksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Korzystam z platnosci-online.pl dość długo. Zawsze można do nich napisać lub zadzwonić, nie robią problemów z wypłatami czy to jest 1zł czy 5000zł zawsze pieniądze są na następny dzięń na koncie po dokonaniu zlecenia wypłaty.

 

Moduł WHMCS jest dostępny u nich na stronie i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×