Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Groszeq

Sprawdzenie dziur w cmsie

Polecane posty

Witajcie,

 

Zleciłem pewnej osobie wykonanie cms'a. Jednak poszukuję osoby do przetestowania czy nie ma w nim dziur przez które ktoś może się dostać, bądź uszkodzić stronę.

 

Więcej szczegółów omówimy na PW bądź Gadu Gadu: 9519319

 

Co do płatności tak jak pisałem wyżej dogadamy się.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zły dział, ponieważ nie wiem czy ktoś będzie chciał za to opłatę. A jeżeli, tak to jak najbardziej nie znam cen za wykonanie takiej usługi dodatkowo jak mam się rozliczać z daną osobą? Każdy potrafi powiedzieć, że dziur nie ma i będzie prosił o zapłatę za "stracony czas", a tak na prawdę nie sprawdził nic.

 

Eeee zły dział ? poproś o przeniesienie do

Oferty Pracy / Zlecenia

 

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważasz , że sprawdzenie skryptu to strata czasu ? echm zapewne CMS'a pisała osoba ze zlecenia.przez*net

troche zaufania ... zleć to profesjonalnej firmye np.SYS-COM

 

Edit: dział jest zły kolego , to że są święta nie oznacza że prezent dostaniesz :)

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważasz , że sprawdzenie skryptu to strata czasu ? echm zapewne CMS'a pisała osoba ze zlecenia.przez*net

troche zaufania ... zleć to profesjonalnej firmye np.SYS-COM

 

Edit: dział jest zły kolego , to że są święta nie oznacza że prezent dostaniesz smile.png

 

Yhm, od kiedy jesteśmy kolegami i przeszliśmy na Ty? Bo ja sobie nie przypominam takiego czegoś, w każdym temacie masz swoje 3 grosze i do każdego zwracasz się jak do kolegi. Nie powinno Cię to interesować kto pisał/pisze CMS'a. I nie napisałem, że to jest strata czasu, tylko ktoś może powiedzieć, że stracił czas nie znalazł dziur i chce zapłaty (nie udokumentowane sprawdzanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm, od kiedy jesteśmy kolegami i przeszliśmy na Ty?

 

Rzeczywiście, ja też bym za "kolegę" się obraził. Dla przykładu podam elektrodę, gdzie "kolega" jest raczej formą grzecznościową wink.png

Edytowano przez slasar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

ktoś może powiedzieć, że stracił czas nie znalazł dziur i chce zapłaty (nie udokumentowane sprawdzanie).

 

To jak to widzisz?

Ktoś ma nagrać się kamerą? (mozesz stwierdzić że zmontowane)

Może przyjechać do ciebie i będziesz z zegarkiem liczyć roboczogodziny?

Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhm, od kiedy jesteśmy kolegami i przeszliśmy na Ty? Bo ja sobie nie przypominam takiego czegoś, w każdym temacie masz swoje 3 grosze i do każdego zwracasz się jak do kolegi.

Od tego, że jesteśmy na forum dyskusyjnym, na którym taki slang jest niczym dziwnym.

Jak sobie CB zainstalujesz i też ktoś się zwróci do ciebie z tekstem, że "miśki na drodze, uważaj kolego", to też będziesz się fochał, że przecież kolegą nie jesteś?

 

Jeśli Jaśnie Wielmożny Panicz chce być obsługiwany jak Panicz, nie jak kolega któremu chce się choć troszkę pomóc, to musi udać się w garniaczku do Wielkiej Korporacji z odrobinką (~paroma tys.) mamony i tam będzie ich Panem i Władcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Twoje podejście do tematu coś wątpie byś był w stanie zapłacić tyle by dostać dobrą usługę z raportem na koniec.

Chyba, że sprawdzenie jakąś gotową aplikacją i raport wygenerowany tąże w 15 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może więcej informacji, na jaką skale ma być ten portal. Może wtedy będzie łatwiej ocenić czy WARTO ? Jeśli programista zna się na rzeczy raczej nie pozostawiał dziur. Nie znam się na cenach ale jeśli PAN myśli że ktoś zrobi to za 50/100 zł i złoży raport to pozostawia wiele do życzenia... Sam nie testowałem ale nie gdzie widziałem parę PŁATNYCH programów z darmowych ja bym zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×