Skocz do zawartości
mcbarlo

Reklama AdTaily

Polecane posty

Mam taka szybka propozycje. Moze warto byloby wrzucic gdzies z lewej widget AdTaily na tania reklame? Ja bym chetnie banerek kupil.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrobić własny system, nie opłaca się dawać im 30% za sklep z którego nikt nie korzysta.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Lepiej zrobić własny system, nie opłaca się dawać im 30% za sklep z którego nikt nie korzysta.

Jak to nikt nie korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz MIłosz, nie każdego stać na taka reklamę. Myślę, że pomysł z tanią reklamą boxową byłby dobry.

Z drugiej jednak strony forum jest tak zawalone reklamami, że nie ma gdzie to wstawić.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba nie sądziłeś, że ktoś tu wstawi Adtaily ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nikt nie korzysta?
Normalnie, na sprzedane kilka tysięcy reklam dwie sztuki zostały kupione przez sklep Adtaily, reszta była bezpośrednio przez formularz na stronie.
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

No to dziwne... Pewnie za wysokie ceny lub mało odsłon, bo ja np. nie narzekam na brak reklamodawców. Więc pisanie że używanie systemy którego nikt nie korzysta jest nie na miejscu.

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to chyba abyś ponarzekał na brak zrozumienia czytanego tekstu, bo piszesz bzdury kompletnie niemające się nijak do tematu.

 

Zrobię wersję specjalną postu dla Ciebie

Normalnie, na sprzedane kilka tysięcy reklam dwie sztuki zostały kupione przez sklep Adtaily, reszta była bezpośrednio przez formularz na stronie.

 

Witryny na których korzystam z widgetu Adtaily zostało sprzedane kilka tysięcy reklam, z czego tylko dwie sztuki przez sklep dostępny na Adtaily.pl, reszta reklam została zakupiona przez formularz z widgetu Adtaily bezpośrednio na stronie.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

No to Ty piszesz bzdury bo mówisz że nikt nie kupuje przez sklep... Bo np. i mnie co druga wykupiona reklama to przez sklep AdTaily, i ja sam często kupuję właśnie przez ten sklep (zniżki etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego to doszło, użytkownicy domagają się większej ilości reklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ty piszesz bzdury bo mówisz że nikt nie kupuje przez sklep... Bo np. i mnie co druga wykupiona reklama to przez sklep AdTaily, i ja sam często kupuję właśnie przez ten sklep (zniżki etc)
Boże, do czego prowadzi brak argumentów do obrony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a prawda jest taka że mniej znane strony mają większą ilość zakupów przez sklep, a te bardziej znane przez swoją stronę smile.png

 

i nie wiem dlaczego wyszło jakieś twierdzenie tanich reklam z adtaily, przecież każdy ustawia swoją cenę, są po 50 gr. na dobę, a są i po 300 zł. na dobę,

przecież nikt nie wstawi tanio bo to adtaily skoro może i ma chętnych klientów na większe stawki.

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy AdTaily mają tę wadę, że mają zasięg tylko do strony na która się je wykupi. Przez co trzeba ciągle oglądać czy nie pojawiło się coś nowego w tematyce itd. Po dłuższym wykupywaniu reklamy na jednej stronie następuje saturacja - tj. nie przychodzi nikt nowy, a ludzie którzy już stronę znają klikają bo im się przypomni, albo z przyzwyczajenia.

Dlatego mimo wszystko bardziej cenię sobie AdWords. Większy zasięg i efektywność.

AdTaily jest ok do reklamowania startupów, kiedy nie ma się gotówki, ale do poważniejszych kampanii się nie nadaje.

Edytowano przez elcct (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies odniesienie AdWordsa do kampanii w sieciach reklamowych typu ArboMedia czy EvolutionMedia? Oplaca sie takie szerokie kampanie realizowac?

Edytowano przez mcbarlo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko AdWords. Niestety nie mam tyle pieniążków na topienie w agencjach :) Ale z chęcią posłuchałbym co ktoś inny ma do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, u mnie na 13 ostatnich kampani 10 kupione przez sklep. Seba, widocznie coś źle robisz Ty(przypuszczam zawyżoną cenę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×