Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy aktualnie ViHost oferuje tylko VPS? Linki w nagłówku strony (Hosting, Konta Reseller) kierują do marki ViPower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj inna przeglądarką?

Wątpie by taka firma jak vibiznes okłamywała swoich klientów... Za porządna firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj inna przeglądarką?

Próbowałem na 3 (Modzilla, Google Chrome oraz Internet Explorer), rezultat jest ten sam, czyli założenie jakiegoś ticketa jest Access denied.

 

może spróbuj inna przeglądarką?

Wątpie by taka firma jak vibiznes okłamywała swoich klientów... Za porządna firma...

Według nich wszystko działa, tylko nie wiem czemu u mnie jest takowy problem. Wszystkie tickety są zakładane przez email bok@vihost.pl w tedy widnieje w panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, czy ktoś ma jakikolwiek problem z supportem. Bo u mnie od 4 dni jest brak reakcji z ich strony, a wieczorem zamówiłem u nich serwer VPS i teraz nie wiem czy od nich dostane.

 

A poza tym, ich panel systemowy ticketu jest żałosny, wiecznie błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, napiszę tutaj widzę temat jest odświeżany co jakiś.

Czy są aktualnie jakieś problemy "wewnętrzne" w vihost? Do tej pory bardzo sobie ceniłem tą firmę za usługi i świetny support, niestety support od jakiegoś czasu, albo ma długi czas realizacji lub to co się dzieje teraz, brak odzewu. Dodatkowo ich serwer DNS nie chcę stworzyć strefy dla domeny.

 

Czy ma ktoś może jakieś informację czy coś się dzieje, czy to tylko chwilowe?

Naprawdę lubię tą firmę, szkoda, że tak rzadko dodaja jakieś informacje np. tutaj https://www.facebook.com/ViPowerPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem specjalnie wszystkie zgłoszenia. Wszystkie mają jakiś status, co prawda nie które oczekują na interwencję jakiegoś administratora, jednak klienci nie są pozostawieni bez informacji.
Więc, jeżeli mogę prosić o więcej szczegółów na PW to byłbym bardzo wdzięczny i chętnie pomogę rozwiązać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×