Skocz do zawartości

Polecane posty

Poprawić się poprawiło, ale jeszcze nie jest idealnie. Na pewno mają problem z hostingiem pod strony..... Co do VPSów to można spokojnie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubah

W związku z zakończeniem działalności przez markę Hostdell.pl prosimy wszystkich klientów o kontakt pod adresem e-mail kontakt@hostdell.pl w celu przeniesienia usług do nowego operatora

 

Bardzo brzydko, nawet informacji mailowej nie ma (maila wysłalem). Dostępu do plików - brak.

 

I co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubah

ideą hostingu jest to, że ma się dostęp do plików cały czas (czy to prywatnie, czy dla ogółu).

 

Tymczasem tutaj odcięte są twoje pliki/domeny/konto ftp, nie masz jak zrobić backupu nawet.

 

I czekasz na łaskę admina.

 

Dostałem odpowiedź, prośbę o moje dane osobowe i pytanie które domeny mają zostać przywrócone... i cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co się dzieje? O godzinie 3:18:42 padła strona główna (od lutego 96.28%), a od 27.04.2012 od 17:05:08 moja strona jest nie dostępna (od lutego 91.97%). Co z ich SSL 99.95%

 

Ktoś wie co jest grane? bo na innych serwerach mam uptime 99.89% czy nawet 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Markę hostdell.pl likwidują, nie?

 

Edit: Dostałem informację, że to IDHosting.pl przejęło, i do nich kierować wiadomości.

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do konca przejelo, ale kilka slow wyjasnien napisze.

 

Wlascicielem byl moj kolega, ktory zwyczajnie nie ma na to czasu, wiec mi podarowal w spadku ta marke. Problem w tym, ze wiekszosci hasel, danych klientow, informacji dotyczacych serwisu nie mial. Mial je jego admin, ale on tez temat olewal i jednym slowem zastalem jeden wielku burdel. Nawet nie mam maili do klientow zeby napisac o co chodzi.

 

Okazalo sie, ze i tak bylo tam moze z 10 klientow, wiec musza do mnie napisac i moze sie uda ich dane przeniesc na nasze serwery aczkolwiek nie jestem tu w stanie nieczego zagwarantowac.

Edytowano przez idhosting.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubah

napisałem, dostałem mniejsze limity (hostdell.pl dał 4x większe) ale skoro ma być stabilniej to podarowałem sobie proszenie o wiecej ( itak nie wykorzystywałem).

 

Kontakt bardzo dobry mailowy.

 

Serwer działa póki co :) , chociaż przez brak zaufania do hostdell.pl (połowa tematów jest zapełniona moimi postami) narazie nic u nich nie trzymam (przeniosłem się dalej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×