Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie mogę przejrzeć waszej oferty vps, na stronie głównej jest Server VPS OpenVZ od 19 zł, klikam "więcej" a tu nic, błąd 404 i tak już jest od dłuższego czasu. A jak klikam zamów to jest "An Invalid Product was Specified" więc nie wiem czy wy to w ogóle oferujecie czy nie. Strona jakby niedokończona albo trochę zaniedbana, nie wiem. To samo jest z zakładką "zarządzane serwery vps".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest opinia o firmie i ich usługach, proponuje przenieś taki post do piaskownicy ( np strona do oceny ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest opinia o firmie i ich usługach, proponuje przenieś taki post do piaskownicy ( np strona do oceny wink.png )

 

Post napisałem specjalnie w temacie z prefiksem [dyskusje] a nie [opinie] bo chyba po to jest? Ale jak się myle to oczywiście można przenieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przejrzeć waszej oferty vps, na stronie głównej jest Server VPS OpenVZ od 19 zł, klikam "więcej" a tu nic, błąd 404 i tak już jest od dłuższego czasu. A jak klikam zamów to jest "An Invalid Product was Specified" więc nie wiem czy wy to w ogóle oferujecie czy nie. Strona jakby niedokończona albo trochę zaniedbana, nie wiem. To samo jest z zakładką "zarządzane serwery vps".

Powodem jest to, że usuneliśmy ofertę serwerów OpenVZ z oferty - aktualnie przygotowywana jest oferta o wirtualizację XEN.

Dzięki za zgłoszenie, przekażę to Miłoszowi wink.png Jeśli jesteś zainteresowany VPSem na wirtualizacji XEN to napisz do nas na bok@castpol.pl wymogi a ułożymy Ci ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodem jest to, że usuneliśmy ofertę serwerów OpenVZ z oferty - aktualnie przygotowywana jest oferta o wirtualizację XEN.

Dzięki za zgłoszenie, przekażę to Miłoszowi wink.png Jeśli jesteś zainteresowany VPSem na wirtualizacji XEN to napisz do nas na bok@castpol.pl wymogi a ułożymy Ci ofertę

 

No to bardzo fajnie, będzie kolejna polska firma oferująca XEN happy.png Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób, można teraz przedłużyć hosting? Bo pisałem kilka dni temu na bok, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mateq, odpisałem Ci na PW.

Szykuje się sporo zmian dlatego zamawianie/przedłużanie usług ździebko kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×