Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Smoog

Wybór nowego hostingu

Polecane posty

Witam panowie,

ostatnio bardzo rozczarowałem się supprotem mojego obecnego hostingu. Na banalne sprawy czekam już prawie 3 tygodnie a na odpowiedz czasami ponad tydzień. Jestem w szoku. Opłaciłem domene i od 2 tygodni widnieje w panelu jako nie przedluzona.

 

Szukam nowego hostingu, potrzebuję okolo 3-4GB powierzchni i 30 GB transferu miesiecznie w cenie do 150 zł rocznie.

 

Wacham się pomiędzy kylos.pl a linuxpl.com ale jestem tez otwarty na inne propozycje. Co byście mogli mi doradzic stabilnego z dobrym supportem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zainteresuj się pakietem MZ One z serii Basic firmy MZone. Pakiet 3/30 dostaniesz za 60 PLN rocznie, markowe serwery DELL, dyski SAS, wzorowy i uczynny support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj jeszcze zapomniałem dopisać że potrzebuje bazy danych, podpiete domeny, subdomeny b/o lub w jakiejs naprawde duzej ilosci (30<)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Hostingu WWW w Hekko.pl.

 

Według przedstawionych wymagań, wstępnie proponuję pakiet MediumPack.

 

W cenie 120,58 zł z VAT za rok oferujemy 4GB powierzchni dyskowej oraz 28GB transferu (+2GB w gratisie) miesięcznego. Dla tego pakietu możliwe są również płatności kwartalne oraz półroczne.

 

Przedstawiony hosting oferuje podstawowe nielimitowane parametry takie jak: konta FTP, skrzynki e-mail, bazy danych, subdomeny, domeny, wskaźniki domen

 

Wszystkie konta utrzymujemy na własnych, markowych serwerach w serwerowni znajdującej się w Gdańsku (NEPHAX).

 

Do każdego konta dostępny jest przyjazny w obsłudze panel administracyjny DirectAdmin z wieloma typowymi dodatkami:

  • kreator stron WWW,
  • instalator aplikacji,
  • dodawanie wielu domen jednocześnie,
  • blokada hotlinkowania

a także naszymi autorskimi opcjami:

  • dostęp do zdalnej kopii zapasowej przez użytkownika,
  • blokada dostępu FTP z innych niż ustalone adresy IP,
  • zmiana wielu ustawień php.ini oraz wersji PHP dla każdej z domen i subdomen osobno,
  • włączenie wildcard przez użytkownika,
  • pierwszy w Polsce system zliczania obciążenia procesora przez skrypty realizowany w pełni na żywo.

Dla wszystkich kont WWW oraz RESELLER obowiązuje obecnie 3 miesięczny darmowy test. Wystarczy wybrać pakiet z naszej oferty i go zamówić.

 

Nasze pozostałe cechy i atuty:

  • stabilna firma, ponad 4 lata na rynku,
  • zarejestrowani w GIODO,
  • własna infrastruktura sprzętowa,
  • codzienne backupy danych,
  • dodatki: domeny, certyfikaty SSL,
  • skarbonka – wirtualny portfel,
  • program partnerski – 15% wiecznej prowizji za poleconą usługę hostingową,
  • szybkie płatności on-line a także PayPal i SMS,
  • eFaktury,
  • pełna obsługa IPv6.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum lub ogólny kontakt do firmy: biuro@hekko.pl lub telefon 58 732 71 94.

Nasze biuro obsługi klienta nie jest wirtualne, pracujemy zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

 

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej www.hekko.pl

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Zapraszam do biznes-host.pl - pakiet start za 61 zł rocznie w zupełności ci wystarczy:

 

http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit

 

Większość zgłoszeń realizowana jest "od ręki" , nawet poza godzinami biura i w święta.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam na bok@biznes-host.pl lub na PW.

 

Pozdrawiam

Marek Drzewiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów www.

Proponuję ofertę indywidualną, o następujących parametrach:

  • 4 GB powierzchni dyskowej
  • 60 GB transferu miesięcznego
  • 20 baz danych na dyskach SSD
  • nieograniczona ilość domen oraz kont e-mail
  • 30 kont FTP

Za kwotę 145zł brutto. Serwer znajduje się w naszym DataCenter zlokalizowanym w Tucholi. Po bardziej szczegółowe informację dotyczące konta proszę się zgłosić na bok@castpol.pl.

Edytowano przez castpol.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra można zamknąć wziąłem pakiet silver w kylos.pl miał naljepsze opinie w dziale z opiniami. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nie żałuję whmos, cpanel - jak w domu:)

 

Kurde szkoda, że wątek o glowanecie jest zamkniety bo jak zawsze polecałem to teraz az mnie tchnelo. opłaciłem przedluzenie domeny, od 20 dni jest nieaktywna o statusie wygasła, rejestrowałem domene zaplacilem, mam aktywna w panelu ale nie moge ustawic dnsow, poszlo zapytanie do supprostu dzis mija trzeci tydzien bez odpowiedzi. Mało tego wczoraj wszedłem na home.pl okazało się że domena est wolna i moge ja zarejestrować!

 

Szok!

 

Jezeli kiedys mialem dobra opinie o tym hostingu to teraz uwazam ze to najwieksze dno jakie widzialem ostanio. Na webd.pl i boo.pl jeszcze za starych czasow bylo mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×