Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
HOGAN

Hosting www pod portal

Polecane posty

Witam.

 

Przepraszam że piszę drugi raz ten temat, ale moje konto zostało skasowane z WHT wraz z postem...

 

 

Szukam hostingu, Który będzie mógł mi zaoferować hosting o pojemności 5 GB oraz o jak największym transferze (najlepiej nielimitowany).

 

Chciałbym aby wypowiedzieli się ludzi doświadczeni którzy polecą mi dobrą firmę, ale także same firmy. Od razu mówię że usługę zakupie na okres 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów www. Wstępnie oferuję Panu konto CP5G, posiadające między innymi:

  • 5GB pojemności dysku twardego
  • 80GB transferu miesięcznego
  • 30 baz danych na dyskach SSD

Za kwotę 98,40 zł na okres 6 miesięcy. Jesteśmy w stanie dać Panu zniżkę 10% na pierwszą opłatę serwera, zapraszam także do bezpłatnego 7 dniowego testu. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji na bok@castpol.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas hosting teraz jest za darmo, przy zamówieniu do końca roku, więc w przypadku usługi 6 miesięcznej myślę, że to dobre rozwiązanie. Transfer dostępny do 5000GB, ew. po przekroczeniu transferu każde następne 100GB kosztuje 20 zł.

http://www.citynetwork.pl/hosting/ tutaj pełna oferta, w razie czego proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów www. Wstępnie oferuję Panu konto CP5G, posiadające między innymi:

  • 5GB pojemności dysku twardego
  • 80GB transferu miesięcznego
  • 30 baz danych na dyskach SSD

Za kwotę 98,40 zł na okres 6 miesięcy. Jesteśmy w stanie dać Panu zniżkę 10% na pierwszą opłatę serwera, zapraszam także do bezpłatnego 7 dniowego testu. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji na bok@castpol.pl .

 

Tylko nie wiem czy 80 GB transferu miesięcznego będzie starczyło jeśli na stronie będzie się znajdowało:

Portal (autorski cms)

forum phpbb3

oraz sklep

i wiele aktualizacji wprowadzanych do portalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie proponuję ten pakiet, nie ma problemu z zwiększeniem transferu bądź przejściem na wyższy pakiet.

Jeśli interesuje Pana indywidualna oferta proszę o kontakt na bok@castpol.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w stanie wyszacować, ile potrzebujesz transferu miesięcznego?

 

Za około tydzień będą robiony testy wszystkiego więc powinienem wiedzieć więcej na ten temat ale teraz jest pewne że wysokość transferu nie może być mniejsza jak 150 GB/ miesiąc

 

U nas hosting teraz jest za darmo, przy zamówieniu do końca roku, więc w przypadku usługi 6 miesięcznej myślę, że to dobre rozwiązanie. Transfer dostępny do 5000GB, ew. po przekroczeniu transferu każde następne 100GB kosztuje 20 zł.

http://www.citynetwork.pl/hosting/ tutaj pełna oferta, w razie czego proszę o kontakt

 

A do pana mam pytanie jeśli wezmę u państwa hosting na rok to później obowiązkowo będę musiał przedłużać na kolejny rok czy będę mógł zrezygnować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zachęcam Pana do skorzystania z naszej oferty. Konto WWW medium za 50zł brutto rok + dodatkowa opcja Nielimitowany transfer

 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

To po transfer nielimitowany trzeba się zgłaszać na bok bo widzę że w standardowej ofercie transfer wynosi 36 GB i czy jeśli po roku od zakupienia hostingu będę chciał przedłużyć ofertę to dalej z nielimitowanym transferem czy już ze starym 36 GB??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za około tydzień będą robiony testy wszystkiego więc powinienem wiedzieć więcej na ten temat ale teraz jest pewne że wysokość transferu nie może być mniejsza jak 150 GB/ miesiąc

 

 

 

A do pana mam pytanie jeśli wezmę u państwa hosting na rok to później obowiązkowo będę musiał przedłużać na kolejny rok czy będę mógł zrezygnować??

 

Można zrezygnować w każdej chwili, nie mamy okresów na które trzeba wykupić usługi ani też konieczności przedłużania ich. Przy płatnych usługach mamy też 60 dniową gwarancję zwrotu kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta nielimitowany transfer jest opcją dodatkową. W trakcie zamawiania usługi zostanie Pan poinformowany o takiej możliwości. Usługa działa cały czas dopóki jest odnawiana przez Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta nielimitowany transfer jest opcją dodatkową. W trakcie zamawiania usługi zostanie Pan poinformowany o takiej możliwości. Usługa działa cały czas dopóki jest odnawiana przez Pana.

 

to czyli jeśli dodatkowa usługa kosztuje 15zł/ miesiąc

 

To musiałbym do 50 zł zapłacić jeszcze 180 zł za roczny bez limitowany transfer

Edytowano przez HOGAN (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowa opłata za konto + opłata za opcje nielimitowany transfer 15zł brutto miesięcznie.

 

Pozdrawiam

 

Edit:

 

 

To musiałbym do 50 zł zapłacić jeszcze 180 zł za roczny bez limitowany transfer

 

 

Zgadza się

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kont współdzielonych (WWW) - 2ap.pl.

Proponowany przez nas pakiet to Standard (promocyjna cena: 72,00 PLN / pół roku lub 120,00 PLN / rok).

 

Usługi, które oferujemy są jedyne w swoim rodzaju, zawierają m.in.:

- Bardzo wydajny serwer WWW - Nginx z autorskim rozwiązaniem obsługi .htaccess (100% zgodność z implementacją w serwerze Apache httpd),

- Bezpieczne, izolowane środowisko,

- Codzienna kopia zapasowa danych, o którą nie trzeba się martwić (dostępne co najmniej 14 ostatnich dni),

- Dedykowany serwer tylko dla serwera baz MySQL.

- Macierz dyskowa RAID-Z,

- Niezawodny system operacyjny FreeBSD,

- PHP 5.2 oraz 5.3,

- Brak trybu Safe Mode w PHP,

- Limit pamięci: 128 MB / interpretator PHP.

- Poczta z filtrem antyspamowym i skanerem antywirusowym,

- Dostęp do zadań crontab,

- Brak limitu transferu, ilości domen, subdomen, baz danych MySQL, kont FTP oraz kont e-mail,

- Brak limitów dla CPU,

- Szybkie i stabilne serwery,

- Gwarantowana dostępność usługi na poziomie 99,50%,

- Administratorzy z niepodważalnym, wieloletnim doświadczeniem,

- Panel DirectAdmin PL,

- Obsługujemy płatności przelewem, PayPal i premium SMS.

 

To tylko niektóre z przyczyn, dla których warto wybrać właśnie naszą usługę.

 

Zapraszamy do skorzystania z 7-dniowego okresu próbnego.

 

Pozdrawiamy,

Ekipa 2ap.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z usług Mzone, więc śmiało mogę polecić - dostępność na wysokim poziomie - oscylowała w granicach 99,75 - 99,9 więc jak dla mnie to bardzo solidnie. Z usługi korzystałem około roku i byłem bardzo zadowolony - również ze wsparcia technicznego.

 

Napisz może jaki masz budżet miesięczny na utrzymanie takiego serwera to wszystkim będzie łatwiej składać Ci propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

budżet jest nie ograniczony ważne żeby dany hosting nie miał dużo awarii a o jakich kol wiek przenoszeniach itp informował wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×