Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ojciec Dyrektor

Problem z xamppem

Polecane posty

Witajcie,

Ostatnio musiałem zrestartować komputer. Po włączeniu, odpaleniu xampp'a (uruchomieniu serwera apache & MySQL), wchodzę na localhosta i gdy chcę odpalić projekt nad którym wcześniej pracowałem wywala mi taki błąd:

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'C:\xampp\htdocs\demo/engine/init.php' (include_path='.;C:\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\demo\index.php on line 35

 

Przed restartem kompa wszystko działało..

Wie ktoś co mam zrobić?

Wgrany był tam silnik DataLife Engine v 9.3

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Ojciec Dyrektor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy plik C:\xampp\htdocs\demo/engine/init.php istnieje i można go otworzyć...

Jeśli tak, to sprawdź, czy ma odpowiednie uprawnienia w systemie plików ntfs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli wypluwa ci ten komunikat to sprawdzaj czy istnieje, jest do niego "dostęp" ewentualnie jego składnie (np. czy nie jest pusty):

 

Failed opening required

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto się naumieć angielskiego, wtedy będzie w większości wypadków oczywiste co jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielski umiem wystarczająco, lecz nie rozumiem po co się wypowiadasz skoro twój post nie wnosi nic do tematu?

Napisałem, że rozwiązane i temat do zamknięcia.

Temat napisałem, bo akurat byłem tu na forum, a cały system mi się wiesza non stop bo to vista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Temat napisałem, bo akurat byłem tu na forum, a cały system mi się wiesza non stop bo to vista.

Nie "bo to vista" tylko "bo ludzie nie umieją instalować windowsa z głową". Normalne jeżli ktoś zainstaluje viste na kompie gdzie ledwo xpek chodził. Ignorancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielski umiem wystarczająco, lecz nie rozumiem po co się wypowiadasz skoro twój post nie wnosi nic do tematu?

Napisałem, że rozwiązane i temat do zamknięcia.

Temat napisałem, bo akurat byłem tu na forum, a cały system mi się wiesza non stop bo to vista.

 

Chyba nie wystarczająco, bo w komunikacie błędu, było napisane, że nie można otworzyć pliku i było napisane o jaki plik chodzi. Dopiero jak kafi napisał o co chodzi, to poprawiłeś. A mój post wniósł tyle, że warto jest się nauczyć chociaż podstaw angielskiego, by nie zawracać ludziom na forum głowy takimi prostymi sprawami, szczególnie że komunikat wyjaśniał co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×