Skocz do zawartości
kacper1972

[wirtualny] - pod sprzedaż plików online plik do 500 mega

Polecane posty

Witam,

 

Obecnie korzystam z usług AZ ale ciężko u nich bo serwery średnio pracują albo nie pracują. Smutne to bo mam klientów z zagranicy i jak sa u nich pady np w nocy to tracę klientów.

 

Szukam hostingu pod sklep internetowy - zajmuję się sprzedażą własnych kursów video w Polsce i zagranicą. Plik ma wielkość do 500 mega paczka. Planuję też kursy w HD więc może być większy.

 

Obecnie mam ruch w granicach 20 giga miesięcznie ale dopiero zaczynam, Sklep jest na Joomla plus Joomshopping, obciążenie procka małe (chyba), zależy mi na powierzchni i transferze również z serwera.

 

Chcę mieć możliwość zwiększania limitów z chwilą zwiększania oferty.

 

Jakieś propozycje - budżet elastyczny tj taki gdzie zwiększa mi się ruch więcej płące skacząc w trakcie na lepszy plan.

 

Kursy są mojej produkcji - info dla dociekliwych. Więcej proszę pytać ja nie jestem w temacie hostingu znawcą, napisałem na czym mi zalezy. Budżetu konkretnego nie podam, bo jak będzie dobrze szła sprzedaż to może byc i 300 miesięcznie a jak słabo to 300 rocznie będzie dużo stąd elastyczność

 

Pozdrawiam i czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

logo.png

Zapraszam do naszej oferty, ze swej strony proponuję serię serwerów PRO na panelu cPanel:

http://www.mzone-net...=probusiness_cp

 

Co wyróżnia je od zwykłych kont. Przede wszystkich większa pojemność konta oraz transfer. Codzienny backup na serwerze backupowym, backup nie jest kompresowany co powoduje znacznie niższe obciążenie dla serwera, a tym samym szybsze działanie stron i mniejszy load.

 

Konta te oczywiście są umieszczane na markowych serwerach Dell z dyskami SAS, bogaty cPanel daje Ci możliwość wykonania praktycznie wszystkich czynności na serwerze bez udziału administratora. Jest parkowanie domen, poczta, edytor DNS, dysk wirtualny, bazy danych, zarządzanie FTP, autoinstalator skryptów Installatron i wiele innych opcji, tu zapraszam do przetestowania naszych serwerów, konta są aktywowane automatycznie: http://service.mzhos...step=0&cat_id=5

 

Dla serwerów PRO jest także możliwość wykonania dodatkowej kopii danych oraz umieszczenie jej na innym serwerze, można także ściągnąć kopię na swój dysk lokalny.

 

Dlaczego warto wybrać MZone?:

  • Stabilna firma od 5 lat na rynku
  • Markowe serwery Dell z dyskami SAS
  • Łącze o prędkości 1 Gbps (hosting współdzielony)
  • Panel administracyjny cPanel całkowicie po Polski z ogromną ilością opcji dodatkowych
  • Support 24/7 (średni czas odpowiedzi w helpdesku około 15 minut)
  • Dla kont PRO oferujemy również doraźną pomoc na chacie (o ile usterka nie wymaga głębszej analizy i udziału innego levelu supportu)
  • Miła i sympatyczna obsługa
  • Zarządzanie usługami na serwerze z panelu klienta, większość opcji wykonać bez konieczności zalogowania się do cPanelu
  • Stały monitoring serwerów, i natychmiastowe działanie supportu w przypadku jakiejkolwiek awarii

W przypadku pytań zapraszam na chat do konsultanta, ewentualnie na email: sales [at] mzone-net.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę zapoznać się również z naszą ofertą.

Na początek powinien wystarczyć:

 

pakiet Serwer Plus.

Powierzchnia: 10GB

Transfer: 80GB

 

Gdy limity okażą się nie wystarczające, w każdej chwili można zmienić opcję na wyższą.

 

Nasze główne atuty:

- na rynku od 2007 roku,

- serwery zlokalizowane w Polsce,

- codzienny backup serwera,

- SSL dla Poczty/WWW/FTP.

 

W Pańskim przypadku przyda się również możliwość zakładania subkont FTP. Jest to możliwość zakładania dodatkowych kont FTP w ramach jednej usługi hostingowej (np. w celu udostępniania plików po FTP Pańskim klientom).

 

Więcej informacji na naszej stronie lub w kontakcie bezpośrednim (telefon/mail).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×