Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość WujekSamoZuo

Darmowe domeny - .PL

Polecane posty

Gość WujekSamoZuo

Witam,

 

Chciałbym się tutaj dowiedzieć, czy jakaś firma posiada aktualnie promocje domen .PL ?

 

 

Dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w ramach oferty "Kreator stron" masz hosting + domenę (.pl, .com​.pl, lokalną, .com, .eu w cenie pakietu, niezależnie od tego, czy rejestrujesz ją po raz pierwszy, czy odnawiasz) + pocztę + kreator strony www. Opłata za rok 164zł + VAT. Transfer roczny 500GB.

 

http://www.uti.pl/uslugi/strony-www/start/specyfikacja/

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o całkowicie darmową domenę czy np. dawaną gratis do hostingu www?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej az.pl ;) (oczywiście koszt przedłużenia to tragiczne ponad 100 zł ,aczkolwiek coś za coś) ibc z tego co widziałem ma bardzo skromny panel obsługi domeny jedynie DNS'y możesz zmienić , brak przekierowania ip , etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

az.pl ma tę zaletę, że zawsze zamiast przedłużać u nich za stówkę możesz wytransferować domenę do tańszego rejestratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

az.pl ma tę zaletę, że zawsze zamiast przedłużać u nich za stówkę możesz wytransferować domenę do tańszego rejestratora.

 

Tego akurat nie wiedziałem , gdyż w az.pl rejestruję domeny które nie są w żaden sposób wartościowe , aczkolwiek jeżeli można transfer zrobić to jest to w moim przekonaniu ciekawa oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio transferowałem tydzień przed upłynięciem ważności z az do aftermarket domenę .eu z promocji za 0 zika (dla domen .eu nie ma authinfo), w przypadku domen .pl też nie powinno być jakichkolwiek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×