Skocz do zawartości
mateq

Zarabianie / utrzymanie forum

Polecane posty

Witam posiadam forum ok 400-500 unikalnych odwiedzin dziennie oraz PR 3. Wiem nie jest to dużo, nie zamierzam na tym trzepać nie wiadomo jakiej kasy. Chciałbym spokojnie uzbierać na hosting i domenę.

Obecnie używam tylko cpmprofit, który i tak w ciągu roku ledwo co starcza na utrzymanie hostingu. Adsense odpada, bo to w ogóle nie miało zainteresowania wśród odwiedzających. Macie jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SMS premium. Sprzedaż kont vip, dotacje, płatny download, płatna rejestracja. Wiele możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SMS premium. Sprzedaż kont vip, dotacje, płatny download, płatna rejestracja. Wiele możliwości smile.png

 

To jest forum dyskusyjne, wiec sprzedaż jakiś kont, download nie wchodzi w grę ogólnie pobieranie kasy od użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuje firme z mojej sygnatury - lepsze stawki niz cpmprofit

 

ps. jaki jest temat przewodni forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mailing również opada, musi to być jakaś nieinwazyjna reklama (wiem jak denerwujący jest spam na maila, więc nie będę tego robił użytkownikom). Co do sygnatury to nic nie widzę, ale jeżeli Ci chodzi o binlayer to nie bo zasłania całą stronę :/

 

 

Forum ogólnotematyczne

Edytowano przez mateq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konkursy sms, reklamy z np. Netsales.pl lub novem.pl, programy partnerskie. Lepiej dobić do 1k i wtedy np. Adtaily 6 reklam po np. 50 gr to masz 90zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.trafficre...t/register/cola

 

proponuje:) płaci w $

 

Już to kiedyś testowałem, ta reklama ładuje kilkanaście stron na raz podziękuje.

 

a z prolink ktoś korzystał? Bo wszędzie o tym piszą, ma ktoś jakiś podgląd, jak takie reklamy wyglądają i czy można coś na tym zarobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby zarobić na programach partnerskich trzeba mieć stronę o podobnej tematyce co reklama smile.png wtedy jest większy zarobek.

Edytowano przez Tomiz (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może się podłączę, tylko zapytam z innej strony. Załóżmy, że mam forum, zgłasza się do mnie firma, że chciałaby umieścić u mnie baner. Jakie kwoty tutaj w ogóle wchodzą w grę? Od czego uzależnione? Domyślam się, że od wielu czynników - ilości użytkowników, odwiedzin, wielkości banera, czasu trwania reklamy, coś przegapiłem? I przede wszystkim o jakich kwotach jest mowa? Załóżmy, że 50 albo 100 odwiedzin dziennie, bo nie wiem jakie tu wartości rzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź również naszą sieć reklamową - można zarobić o wiele więcej niż w przypadku Google Adsense.

Obecnie oferujemy kampanie w formatach 750x100px, model PPC (płacimy za każde unikalne, w ciągu doby, kliknięcie)

 

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt - chętnie odpowiem na pytania.

http://kimi.pl/?p=rejestracja - założenie nowego konta, http://kimi.pl - strona główna.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prolink jest bardzo dobrym sposobem na zarabianie, o ile masz stronkę z dobrą treścią, jakimś PR oraz BL to odwiedziny nie są ważne. Zyski są zależne od PR oraz od głębokości podstrony od strony głównej. Ile można zarobić? podobno dużo, ja dziennie wyciągam kilka zł na dwóch stronkach z taką sobie treścią. Gdybyś miał więcej pytań to pisz na pw, chętnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×